Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser

Hosť
Tiež ma napadli Hviezdne vojny v kombinácii s hračkami pre dospelých, keď sa dívam na tie meče :DD
 

DeletedUser9646

Hosť
Ako čo toto je moc sa zhúlily či ako si to mám vysvetliť toto zatiaľ nie je Van Helsing či ? :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Čo konkrétne sa vám nepáči na tejto ponuke? Je to napr. cena? Alebo niečo iné?

Je určená hlavne pre zberateľov..
 

DeletedUser9513

Hosť
Nie je táto hra o divokom západe? Mali by tam byť teda aj trošku reálne a tej dobe prispôsobené zbrane, oblečenia atď. Tieto zbrane s divokým západom nemajú určite nič spoločné
 

Deleted User - 4

Hosť
To je vec názoru, lebo je to hra a tie nemusia odrážať realitu/históriu.

Každopádne, ak máte nejaké komentáre, názory atď k tejto predajnej akcii, píšte píšte, prepošlem ich do InnoGames.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som mal prosbu na inno či by v ďalšom update nepridali ak-47 a nezaškodili by aj tanky nech to oživý boje troška, a ďalej by moj spoluobčan chcel raketoplán nech nemusí dlho cestovať po mape. a ešte som zabudol na jednu vec, jedna parádna hráčka by si želala miláška tak ak by to bolo možné poprosím aj toho pridať do hry. Ďakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:
Povodne som nechcel reagovať, ale nedá mi to :) Ako píše všetci, Linteo, hra je o divokom západe. Chápem INNO, že na každej blbosti chce zarobiť, ale všetko by malo mať svoje hranice. Zberateľské veci? Aj ja som zberateľ, mám slušný invent, ale prestal som kupovať tie veci čo v poslednej veci pridávajú. Začnúc tým zbytočným hadom a teraz tie zbrane. Keby chcem všetky zbrane tak možem kúpiť nuggety za 80€..a tie peniaze veru viem aj lepšie užiť ako kupovaním ozaj zbytočných vecí do inventu. Sú to len duelové zbrane, ktoré sa od seba nelíšia iba výzorom. Ešte k tomu sú aj slabé ak porovnám s inými zbraňami, ktoré sa dajú v hre zohnať aj bez nuggetov.
 

DeletedUser10936

Hosť
Ak s vám nepáči , nekupujte. Ak sa vám páči , kúpte si veď je to vaša vec :D ale pravda , že to s divokým západom nemá nič spoločné .
 

DeletedUser10936

Hosť
Keď tak tak ste mohli pridať niečo , čo má aj niečo s divokým západom spoločné nejaký zlatý fleret alebo ja nwm už
 

DeletedUser5174

Hosť
Malá otázočka, ak to je niekde na fore zodpovedané, tak sa osprtavedlňujem, no nevšimol som si to.

Planuje sa že sa budu dať veci z veľkonočnej tomboly predavať? Lebo ak nie, tak ďalšiu tombolu určite budem iba za free riešiť, lebo ak chcem nejaku sadu mať full, nemožem sa spoliehať, že mi všetko samo padne ak do toho nedám desiatky €.
Nepotrebujem mať napr. 5 kabátov a žiadne nohavice z nejakej sady...

Tak niekto povolaný by sa mohol zamyslieť
 

DeletedUser9646

Hosť
A áno nepáči sa mi cena a nepáči sa mi že je to iba za Nugg.
A keď tak mali do dať max za 500 Nugg a nie 750.
A k tomu slávnemu hadovi čo sa ani na kabelku nehodí je na **** :D.

A osobne sa mi páči iba tá kuša.
Tie meče sú na skoro chlp rovnaké ako ja pištoľ iná farba nič iné.
 

DeletedUser

Hosť
Planuje sa že sa budu dať veci z veľkonočnej tomboly predavať? Lebo ak nie, tak ďalšiu tombolu určite budem iba za free riešiť, lebo ak chcem nejaku sadu mať full, nemožem sa spoliehať, že mi všetko samo padne ak do toho nedám desiatky €.
Nepotrebujem mať napr. 5 kabátov a žiadne nohavice z nejakej sady...

po update čo bude teraz už sa budú dať predávať, na bete už idú že vraj
 

DeletedUser9513

Hosť
Tie zbrane majú aj svoje plusy, napríklad celkom to oživilo diskusiu na fóre :D
 
Hore