Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Zacal som na Louisi kedze je to najnovsi svet a z tych darcekov vianocnych mi popadal inventar za 5 mega takze s itemami asi problem nebude :D
..aj ked mi to pride take divne aby mal niekto za 3 dni v inventari 5 mega.. to som mal kedysi za rok
 
Zacal som na Louisi kedze je to najnovsi svet a z tych darcekov vianocnych mi popadal inventar za 5 mega takze s itemami asi problem nebude :D
..aj ked mi to pride take divne aby mal niekto za 3 dni v inventari 5 mega.. to som mal kedysi za rok
teraz uplne normalne, to je tak ked uz stratilo INNO kontrolu nad tymi setami, ktore lietaju do hry v pomere 4 sety na jeden event a kazde dva az tri mesiace a potom nevedia co so starymi
 
Určite áno, na Texase sú možné boje 35vs35, keby sme sa trochu posnažili aj viac. (a to sme tam nemali žiadne migrácie :()
 
Mi to pride ze momentalne by sa v kazdej krajine uzivil max 1 svet aby to malo zmysel.. aj co sa bojov o pevnosti tyka.. len to zase neriesi situacia ze vznikne novy svet a ludia si chcu expit od nuly 4fun
 
Mi to pride ze momentalne by sa v kazdej krajine uzivil max 1 svet aby to malo zmysel.. aj co sa bojov o pevnosti tyka.. len to zase neriesi situacia ze vznikne novy svet a ludia si chcu expit od nuly 4fun
to som tu pisal uz minule, ze ci by nebolo rozumnejsie vsetky svety spojit v jeden alebo dva, ale skor si myslim, ze v tej jeden by to bolo najidealnejsie. Nove svety ponukaju innu zarobok lebo kazdy zacne nugetit na zaciatku noveho sveta. Moj navrh bol 1 svet a miesro novych svetov vytvarat eventove svety, kde by sa sutazilo o rare sety, resp. sety ktore by si nemohol inak ziskat ako uspechom na eventovom svete, kde by sa dalo nugetit a urcite by tak vytiahli z ludi viac penazi (aj tak im ide iba o to)…. mozno sa toho raz dozijeme kto vie
 
to som tu pisal uz minule, ze ci by nebolo rozumnejsie vsetky svety spojit v jeden alebo dva, ale skor si myslim, ze v tej jeden by to bolo najidealnejsie. Nove svety ponukaju innu zarobok lebo kazdy zacne nugetit na zaciatku noveho sveta. Moj navrh bol 1 svet a miesro novych svetov vytvarat eventove svety, kde by sa sutazilo o rare sety, resp. sety ktore by si nemohol inak ziskat ako uspechom na eventovom svete, kde by sa dalo nugetit a urcite by tak vytiahli z ludi viac penazi (aj tak im ide iba o to)…. mozno sa toho raz dozijeme kto vie
ahoj wonder sorry ze som ti neodpisoval teraz dlhsie, ale veduci mi hadzal takmer cely december 12 v kasine - lebo musim vybert mince z automatov 2Eurovky. Kazdopadne suhlasim s tym co tu pises svety by sa mali pospajat do 1 velkeho ale mali by hlavne spustit uz tu migraciu z Juarezu na Dela nech konecne sa to ozivi.
 
12.2 2023 haxo sa vrátil, merci stále hovorí jak nežije westom, už v 10 príspevku za deň, koza stále nevie bojovať a migrácia bola zbytočnejšia ako voda v koši
Ďakujem končím
 
čau krony hony bony kony,

prosim ta kde/ako sa budu dat ziskat drahe veci z každeho oblečenia/zbrane?
pochybujem že sa tu najde niekto kto bude mat na akejkolvek praci 50k+ nalezku

diki kamoško, si frajer
 
Hore