Vojak

DeletedUser3724

Hosť
pls ak sa to tu riesilo tak pls link na to kde :) ak nie tak k veci
chcem hrat za vojaka ale kde mam investuvat body samozrejme chcem aj duelovat a aj mat nejaku dobru pracu dakujem
 

DeletedUser

Hosť
ja by som dával do strieľania, tam máš práce, ktoré ti bude treba na plnenie úloh a šetril by som na mastičkársku súpravu a budeš skvelý lebo bonus do mastičkárskej súpravy je fantastický na duely aj na úlohy a ešte aj s vysokým strieľaním budeš veľmi silný.
 

DeletedUser

Hosť
zaleti podla toho ci budes mat rucnu alebo strelnu zbran
ja ti odporucam davat do taktiky
 

DeletedUser

Hosť
ja odporucam to co napisal soipask, chod cez zrucnost a pasce a potom davaj do strielania a vystupovania ;)
 

DeletedUser3724

Hosť
ta mastickarska suprava to je klobuk cizmi a oblecenie ?
 

DeletedUser3724

Hosť
oki diki len tam je ako zbran ta kyselina a to nieje strelna tam je potom lepsie davat do sili uderu nie ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa ak chceš ako vojak duelovať, mať dobré práce a splniť všetky jeho Q, tak je najlepšie ísť cez zručnosť a charizmu, budeš mať celkom dobré staty :) Samozrejme neskôr dávaj trochu aj do presnosti a uhýbania, do bodov zdravia stačí vďaka bonusu len 5 bodíkov :)
 

DeletedUser

Hosť
pochyujem ze z hociktoreho sveta TOP 15 duelantov dal niekto co i len jednu schopnost do zdravia :D a v aokom pomere je najlepsie mat charizmu - zrucnost?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pochyujem ze z hociktoreho sveta TOP 15 duelantov dal niekto co i len jednu schopnost do zdravia :D a v aokom pomere je najlepsie mat charizmu - zrucnost?

asi najlepšie by bolo tak vyrovnane:), lebo tak dávaš do presnosti a tak do taktiky a vystupovania, ale strieľanie by určite chýbať nemalo:)
 

DeletedUser

Hosť
a je lepsie mat 50 presnost a 100 uhybanie alebo po 75 alebo 100 presnosti a 50 uhybania?
 

DeletedUser

Hosť
podľa toho ako chceš hrať:
Útočný štýl - ak chceš mať 1-2 duely denne tak na 100 presnosť a 50 uhýbanie (za predpokladu, že si dobrý a dueluješ s dobrými)
Obranný štýl - ak chceš duelovať celý deň ta 100 uhýbanie a 50 presnosť (za podobného predpokladu)
ale zasa pri tej prvej možnosti sa budeš musieť modliť, aby niekto nevyzval teba.
Ak dueluješ s dobrými tak máš predpoklad, že ťa trafia - 1-2 duely denne som myslel tak, že máš nižšie uhýbanie a duely sú tak na 500 vs. 400
Ak chceš duelovať celý deň tak radšej na tú obranu - trafia ťa menej krát a ty ich môžeš trafiť.
Musíš mať niečo aj v taktike, vystupovaní, reflexoch, húževnatosti a samozrejme aj v strieľaní
 
Hore