Vojak

DeletedUser

Hosť
no prave tak preto chcem dat na 150 a to by mohlo stacit a ny vystupovanie so strelbou su tiez dobre prace :)
 

DeletedUser

Hosť
Vystupovanie začne mať význam až keď ho máš cca 130. menej nie...takže ak si dáš do vystupovania nech je to veľa
 

DeletedUser

Hosť
Nesuhlasim,isiel som cez vystupovaca a uz aj na 100 je rozdiel dost citelny...
 

DeletedUser

Hosť
Aký klobúk mám mať ak chcem byť duelant - strelné zbrane ?
 

DeletedUser

Hosť
ja som pracovník..takže drahý plátenný ? a reflexy si mám dať na koľko ?
 

DeletedUser2943

Hosť
reflexy si daj max. 30, vysoké reflexi su dobré len proti strelnej zbrani a vela ludí má teraz chladnú zbran. radšej potiahni uhýbanie aspon na 70. to je dobré aj ked ťa niekto napadne. Inak neznášam duelujúcich stavbárov. Snažím sa neutočiť na stavbárov a oni potom útočia na nás.
 

DeletedUser

Hosť
tak bud nech hra na uhybanie ale reflexi a huzevnatost a tych 30 relexov ti co pomoze? hovno
 

DeletedUser

Hosť
ja som pracovník..takže drahý plátenný ? a reflexy si mám dať na koľko ?
Ako pracovnikovi ti radim Drahy kozeny,vacsina pracovnikov ho nosi nakolko je naj na odpor a dava aj presnost 70 uhybanie je nepouzitelne ,jedine ak v pevnostiach,osobne som nazoru ze 50 s dobrym vystupkom staci...Dalej mam vyhrady voci predchadzajucim postom:Reflexy nestacia 30,su na nic potom,reflexy a huzevnatost funguju na svoju v pomere 1:1 a na tu druhu v pomere 1:2 to znamena ze davaju o polovicu menej ale vykriju zranenie...
100 reflexy si myslim ze su zasa nepouzitelne,nemaju prace a nakolko nemozes vykryt cely dmg zbrane tak tych 70 staci asi viac nez dost...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2943

Hosť
reflexy a huževnatosť na 30 je základ ktorý si zdvihneš oblečením podla toho proti komu ideš až na dvojnásobok aj viac. A to už sa ráta. nemá cenu tam vkladať viacej. zbytok dorovnáš vysokým uhýbaním ktoré ti nahradí aj taktiku pri napadnutí. Osobne som zaujatý proti vystupovaní, je dobré zo začiatku kvôli práci, ale inak radšej strelbu a presnosť.
 

DeletedUser

Hosť
Takze...
Reflexy a huzevnatost si myslim ze 30 nieje zaklad nakolko ked si vsimnes duelantov maju omnoho viac aj ked uz by mohli pochopit ze na odpor sa uz nehra...
Dalej si myslim ze vysoke uhybanie je ti na prd ak nemas taktiku tak ako ked mas obrovsku taktiku a nemas uhybanie...Jedno a druhe sa potrebuju,nevylucuju sa navzajom...
Vystupovanie je potrebne nakolko ked ho fakt chces trafit tak on ti nesmie znizit presnost a ked ma taktiku tak 70 a uhybko 50 a ty mas vystupko 0 a presnost 100 vies ako to dopadne..Trafis ho mozno 1 pri najlepsom 2 krat ak mas velke stastie 3 krat...
 

DeletedUser2943

Hosť
no na CZ1 som videl duelanta lvl 70 ktorý mal body len v presnosti, uhýbaní a strelbe. ani jeden bod inde. Bežne vyhrával vetšinu duelov s ovela vyšším lvl. Inak najviac asi záleží ako trafíš nastavenie.
 

DeletedUser3724

Hosť
chcem este ci pomaha aj ta druha zbran teraz som kupil luk a mam esste v druhej zbran tak ci to bude pomahat
 

DeletedUser

Hosť
no na CZ1 som videl duelanta lvl 70 ktorý mal body len v presnosti, uhýbaní a strelbe. ani jeden bod inde. Bežne vyhrával vetšinu duelov s ovela vyšším lvl. Inak najviac asi záleží ako trafíš nastavenie.
Ano,presne o tom vravim...Nasi tu este stale hraju s obrovskymi reflexami aj ked najviac sa oplati taktika a vystupko + presnost a uhybko
Nie nepomaha
Cesi uz asi maju 1.25 :) Nedostupne svety
 
Hore