Vojak

Páči sa vám moja prvá úloha a mám pokračovať

  • Áno, pokračuj

    Hlasy: 28 68,3%
  • Nie ale pokračuj možno iné budú zaujímavé

    Hlasy: 7 17,1%
  • Nie ani nepokračuj

    Hlasy: 6 14,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    41
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
neni to zle ale ta grafika :D ... nechapem ako niekto moze povedat ze je to krasne:D
 

DeletedUser

Hosť
neni to zle ale ta grafika :D ... nechapem ako niekto moze povedat ze je to krasne:D

vôbec povedal tu niekto že je to krásne ... Ja nie som grafik :D

beznzvupd.png
 

DeletedUser

Hosť
vezenie- ma byt väzenie...
a ma byt: Ten bandita, ten, ktory...
Choď a zober...
 

DeletedUser

Hosť
nekritizuj .....napad je vazne dobry ... podla mna sa ti to podarilo ...samozrejme ze nikto nie je dokonaly .....ty nejsi velmi dobry grafik ale hlavne ze ta to bavi

ved napad je dobry... :) ale tie chyby... ved, ked to sem davam, tak si to aspon dvakrat precitam, aby som si bol isty, ze tam niesu preklepy... ;) ale inac sa mi to paci
 

DeletedUser3241

Hosť
ved napad je dobry... :) ale tie chyby... ved, ked to sem davam, tak si to aspon dvakrat precitam, aby som si bol isty, ze tam niesu preklepy... ;) ale inac sa mi to paci

jj je tam viac chyb ....myslim ze keby to spravil zrucnejsi grafik bolo by to lepsie ....a elfik najskor si to napis vo worde aby si vedel kde mas chyby ;)
 

DeletedUser

Hosť
Je to celkom pekne len vidno ze to nerobil zrucny grafik,len jedno by som ti chcel vytknut,ak si dal hnedy zaket daj aj hnedy plast,ten zaket je lepsi ako sivy,omnoho
 

DeletedUser177

Hosť
Povedal by som to takto :D Celkom sa mi to páči, ale robíš to zbytočne .D
 

DeletedUser

Hosť
Je to celkom pekne len vidno ze to nerobil zrucny grafik,len jedno by som ti chcel vytknut,ak si dal hnedy zaket daj aj hnedy plast,ten zaket je lepsi ako sivy,omnoho

no ale hnedý plášť je drahší a kebi niekto mal ručné zbrane a mal by drahý žaket tak čo by si si vybral
 

DeletedUser

Hosť
asdasdasd

Elfík no ti kokoi si fakt super super super cool cool teda to pisom hej je take ale fakt super odpmenia to všetko bodaj bi tom tam dali akutrat mám 60 uroveň takže ja haslujem za ano pokračuj máš talenta na pribehi fakt len tak dalej
 

DeletedUser

Hosť
beznzvunf.png


Daľsía z úloh
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore