Vtipné telegramy - ARCHÍV

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
nie tupec, ale skôr nejaké malé dieťa oni ešte nemajú rozum :)
 

DeletedUser

Hosť
A zase teoria o malych deckach, dop.dele ludia spamatajte sa !! Vy ste uplni ignoranti ?? Ved ja sam mam 15, som DECKO, ale urcite nepatrim medzi zastalych tupcov, ktori nevedia pisat a nemaju zmysel pre realitu, takze prosim staci oznacenie tu.ec a nie DECKO, dost ma to uraza a myslite si kazdy o mne aky som vztahovacny alebo nieco podobne, ale zatial som sa stretol asi len s 3 ludmi, ktori su dospeli a beru ma uplne vazne !! Podotykam na T-W !!:mad2:
 

DeletedUser

Hosť
lol ? ja mám 16 , myslíš si že the west hrajú 15 rokov a viac ? toto hrajú aj 8-9 ročné deti , pochop to omg , že medzi 9 ročnými a 15 ročnými je v rozmýšlani rozdiel chápeš tomu ?
 

DeletedUser

Hosť
Ano chapem, ale aj my sme len decka .. A dost ma to stve ked take veci citam, nic viac, nic menej :west61:
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja som decko, a je to pravda(99% píše caw)
na ICQ píšem asi takto:
caw čuls(som zahorak) atď..
Ale na fore sa hrám na slušného :)
Ale 90% správ v hre mám začiatok caw.
Alebo niečo podobné.
 

DeletedUser1864

Hosť
Kolik: je rozdiel medzi deckom a tupym deckom :) takze hned sa neurazaj, ked niekto nazve nejakeho 14-rocneho so stylom pisania asi tAQyMtO..netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca a napr aj ja som si myslel, ze mas o par viac ako 15..takze klud a nic si z toho nerob :)
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslim ze je to jedno... neviem ake mas iq v skutočnosti tak to nemozem posudit... aj ked niektory pisu omg spravy...
 

DeletedUser

Hosť
Síce tento telegram je z cz a nie z sk tak to ajtak dávam sem :)

čítaj zdola

btw: ešte sa mi aj priznal že má další účet :D
---------------------------------------------------------------
R1sh0 19.8.09 v 12:51 hodin
nie pochopil si zle.Ja robím prácu Obchodovanie...
------------------------------------------------------------
******** 19.8.09 v 10:55 hodin
sem hodně laskaví můžu si tě dát pod ochranu ůčet ******* je taky můj takže ochrana peníze dostaneš tět mam na ůčtu ****** hodně pěnez ( 2500 v bance ) tak zásoby sou


******** 19.8.09 v 10:49 hodin
počkat jak obchodovat ?????? to si jako vyměníte za prachy postě tu věc kterou chceš???? jestli to chápu dobře tak bys mi teoretycky mohl sehnat pár věcí. dobře zaplatim

----------------------------------------------------------------
R1sh0 18.8.09 v 20:29 hodin
paradajky nič niesu :) teraz obchodujem ;)
-----------------------------------------------------------------
******** 18.8.09 v 18:46 hodin
kdy si sebral rajče si si 9 (lvl) obvikle se nebavim s takovejma lamama ale rovnou dueluju ale ty si extrem to máš tolik pracovních bodů????
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Síce tento telegram je z cz a nie z sk tak to ajtak dávam sem :)

čítaj zdola

btw: ešte sa mi aj priznal že má další účet :D
---------------------------------------------------------------
R1sh0 19.8.09 v 12:51 hodin
nie pochopil si zle.Ja robím prácu Obchodovanie...
------------------------------------------------------------
******** 19.8.09 v 10:55 hodin
sem hodně laskaví můžu si tě dát pod ochranu ůčet ******* je taky můj takže ochrana peníze dostaneš tět mam na ůčtu ****** hodně pěnez ( 2500 v bance ) tak zásoby sou


******** 19.8.09 v 10:49 hodin
počkat jak obchodovat ?????? to si jako vyměníte za prachy postě tu věc kterou chceš???? jestli to chápu dobře tak bys mi teoretycky mohl sehnat pár věcí. dobře zaplatim

----------------------------------------------------------------
R1sh0 18.8.09 v 20:29 hodin
paradajky nič niesu :) teraz obchodujem ;)
-----------------------------------------------------------------
******** 18.8.09 v 18:46 hodin
kdy si sebral rajče si si 9 (lvl) obvikle se nebavim s takovejma lamama ale rovnou dueluju ale ty si extrem to máš tolik pracovních bodů????

R1sh0 toto ma fakt pobavilo!Jaká lama!To aká bola úroveň?
Priznať sa k multiúčtu.To je dobrý kôň!
 

DeletedUser

Hosť
neviem prečo záleží na úrovniach ja mam 63 a cítim sa ako keby som bol lama lebo túto vôbec neviem hrať :haha2:
 

DeletedUser

Hosť
neviem ale v celku sa to dá...

Johny osada
ee :) ty sa dosereš z toho že som to nahlásil supportu :)
XXX
ja ta mam v peachi
a ked si myslis ze sa doserem toho ze to povis simonovi tak mu to kludne povedz je mi to jedno
XXX
sa nedoondi ty kkt-ko priondeny

Čítať zo spodu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore