Vtipné telegramy - ARCHÍV

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja by som mu odpisal ze ma v pc i-worma a jedina moznost ako ho vymazat je zformatovat disk :)
 
Tak tento ide rovno na vec a bez servítky :D

sirkan1000 Dnes v 13:55 hodín
napis mi jak si ziskal vsetky ocenenia ty imbecil
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
21bq9ht.jpg
[/SPOIL]

AAAAAAAAAAAA ...pri takychto prosim boha o pomoc prisam vačku :D:D:D ale nevyjadrujem sa radsej :)

citajte zdola :)

jaaaj tak to o tom si rozpravala :) jezisko ten je ale super :D "inteligent dziva šviňa" (ako sa vravi na vychode :D)
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
21bq9ht.jpg
[/SPOIL]

AAAAAAAAAAAA ...pri takychto prosim boha o pomoc prisam vačku :D:D:D ale nevyjadrujem sa radsej :)

citajte zdola :)

No takyto ludia vedia potesit. Ja som dnes na svete 3 vyhlasil boj a hned mi dosli telegramy ze zautocia na vsetky nase pevnosti v ten isty cas a podobne prkotiny...
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa pobavil ana jeho ..... .... .... a este ..... a zili mi to netrha ze zrovna TY si sa na tom nepobavil :) a nemozem za to ze som nevedela kam to mam dat. :)
 

DeletedUser3753

Hosť
Mne to tiež nepripadá vtipné :ehmehm: On sa bavil normálne a ty si na neho vybehla...
 

DeletedUser

Hosť
Nieco podobne som chcel napisat :ahaok:, dokonca on tam mal aj peknu myslienku: " nie je uspech ist do dobreho mesta ale dobre mesto vystaviat".
 

DeletedUser

Hosť
Takze piranha, nie som sam ;) Samozrejme, je na Tebe co sem uverejnis, kazdy mame iny zmysel pre humor, to je samozrejme :indian
Btw. Urgo suhlasim.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore