Vtipné telegramy - ARCHÍV

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ach, je vidieť že sprosté deti ešte na the-west nevymreli....:--)

opravím ťa, sprosté deti na the-west nevymrú,

ináč mal si mu napísať, nech skúsi prepravu dostavníkov a tam možno nájde nejakého debyla, ktorý mu vymení účet :D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
nebude to nejaky menejinteligentny clen romskeho etnika? :D :D by som ho dal hned ignore... a urcite by som ho nepozyval :)
 

DeletedUser

Hosť
čo more by si, more urobil more keby more ti more napísal more každý more toto more :D:D:D
tak to je moc aj na mňa :D
 

DeletedUser3241

Hosť
chlapec zabiiiiiiiiiiiiiil ale poriadne....ja si ta terz vazim lebo ja by som mu povedal par veci co mam na srdci a dal do ignore ale ty si to z neho dostal :D:D mal si mu povedat ze tebe jezisko priniesol zlate hodiny s vodotriskom :D:D ale ze nefunguju lebo ti ich zubna vila pokazila :D:D:D:D
 

DeletedUser177

Hosť
Ja by som mu tak naložil, že chalpec by sa zajakával do 15 :D
 

DeletedUser

Hosť
Silná otázka:--):--):--)

Ale ty tých provokatérov nejako priťahuješ :D
Ale na druhej strane, nech ťa provokujú, dáš to na fórum, a všetci sa na tom smejeme :--):--):--)
 

DeletedUser1864

Hosť
takto to dopada, ked sa niekto pcha tam, kam nema, nedostane sa tam a nasledne to neunesie :D

Dalibor3 Dnes v 21:45 hodín
a vy ste tu paani ze urcujete kto a co?? toto je rasizmus .... ty sa nevies spravat lebo sa spravas ako poloboh ty nula...ani jeden boj nevyhravate lebo som videl ako utocite ako ovce hala bala....mate tam viac tupcov ako piesku na pusti...budem bojovat v obrane ododnes a pojdes dolu ..a budem vyhraavat lebo vy sa vitaztva nedockate nikdy viete bit len v bezvedomi:))) chod mi z ociiiii:))

konyk87 Dnes v 21:32 hodín
mal som zoznam ludi, ktori sa prihlasili u nicky111 a ty si na nom nebol..navyse si nesplnil zakladnu podmienku - urovne 60 a viac, takze tvoje staznosti su bezpredmetne :)
navyse sa nedostanes ani do dalsich bojov, kedze sa nevies spravat :)

Dalibor3 Dnes v 21:26 hodín
budem sledovat kde budes utocit a z veze ta sundam na to pamataj pojdes do bezvedomia:)))))je mi jedno ze mas vysoku uroven pudes :)))

Dalibor3 Dnes v 21:25 hodín
bol som tam .....dolu som stal ..... sa zamysli nad tym co si sposobila ked dnes budes vecerat parocky ano??!!!aby ti nezabehlo dobre??ked ti pride zo samej seba zle....fuuj chod mi z ociiiiii.......

konyk87 Dnes v 21:01 hodín
nebol si prihlaseny do boja, tak si nemohol cakat, ze sa tam dostanes..

Dalibor3 Dnes v 20:03 hodín
za toto ti zduelujem ludi v meste.....

Dalibor3 Dnes v 20:03 hodín
to ako preco si ma oznacila ako zradcu??? nemaas chrbaat??sa hamby fuuuj beee
 

DeletedUser2518

Hosť
Dalibor3 3.6.2010 v 21:50 hodín
povedz mi ake nuzy hlupee urcuju kto bude v utoku a kto nie preco beriete iba od urovne 60 hore?to je rasizmus ..... preco sa hrate na polobohov???konyk87 sa vyhodil iba koli tomu ze nemam nad 60 hore odteraz som v obrane furt ked ma nechcete a budem utocit aj oproti vam ak si neviete vazit kazdu silu....ajtak furt prehravate..tak si to potom neberte osobne ked dam do bezvedomia niekoho z hankswille
 

DeletedUser

Hosť
Dalibor3 3.6.2010 v 21:50 hodín
povedz mi ake nuzy hlupee urcuju kto bude v utoku a kto nie preco beriete iba od urovne 60 hore?to je rasizmus ..... preco sa hrate na polobohov???konyk87 sa vyhodil iba koli tomu ze nemam nad 60 hore odteraz som v obrane furt ked ma nechcete a budem utocit aj oproti vam ak si neviete vazit kazdu silu....ajtak furt prehravate..tak si to potom neberte osobne ked dam do bezvedomia niekoho z hankswille

aaaach... chudak... je mi ho luto :)
inac nechapem, co ma rasizmus spolocne stym, ze ste brali len 60+ ...uz keby som na jeho mieste, tak poviem diskriminacia, ale rasizmus... :D :D
 

DeletedUser3753

Hosť
Možno ani s IQ nedosahuje tú požadovanú hranicu, tak sa mu to pletie :--)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore