Vylepšenie triedy duelant

Páči sa vám môj návrh


  • Celkový počet hlasujúcich
    16

DeletedUser

Hosť
Ako sme si všimli duelant je dosť slabá trieda postavy , najmä preto , že nejako veľmi neovplyvňuje to na čo je zameraný - na duely.

Tu je niekoľko návrhov ako ho pozmeniť
1. Dať mu taký istý bonus do vystupovania ako vojak má v taktike
2. zameniť + 10 % dolárov za +10% XP z duelu
3.kritik znížiť na 5% šancu na 10 % odobratie z celkových životov alebo na 10 % šancu na odobratie 10 % z aktuálnych životov
4. za každých 30 bodov čo dá do nejakej duelovej schopnosti dostane o 1 viacej pri duely (mám napríklad 150 reflexy , takže pri práci budem mať reflexy 150 ale počas duelu dostanem len taký dmg ako keby som mal reflexy 155) Toto by sa dalo upraviť na nejaké číslo , čo by ho viacej vyvážilo
5. zrušiť rýchlostné bonusy ,ale nechať aj bonus 15 minút (môže duelovať bez cestovania) a videnie nepriateľových vecí , nakoľko to len šetrí čas ,nemení to podstatu hry
6.Imunita duelanta v hotely - na duelanta sa navsťahuje to , že môže byť po 45 minút od duelu duelovaný aj keď je v hotely. Jedinú vínimku tvorí hráč ktorého zdueloval, ten mu to môže vrátiť do 45 minút.

Toľko k mojim návrhom :)


:pif paf :pif paf :pif paf :pif paf :pif paf
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemôžeš chcieť pridať a nič nezobrať..

Ja by som v pohode nechal odstrániť bonus, že mi to zráta schopnosti z oblečenia, to si zrátam aj sám a ešte nikdy som to nevyužil, resp. to nastaviť tak, aby som videl skutočné schopnosti nepriateľa, ale to by bolo si príliš zvýhodnenie.

Jednoznačne pridať bonus do vystupovania taký, ako má vojak.

Odobrať kritik v boji.

Obnoviť pre triedu DUELANT imunitu, pokiaľ hráč spí v hoteli a nemožnosť naňho útočiť, nie ako je to teraz, že 45 minút môžem byť napadnutý ešte aj v hoteli, prípadne túto schopnosť ponechať len hráčovi, ktorého som ako posledného zdueloval, ale nie aby mi mohol niekto "vrátiť" duel, koho som ani ja nenapadol.
 

DeletedUser

Hosť
Xrell pozri sa kritik sa musí nechať aby mal niečo na pevnosti ako každá trieda.
Ale mohli by sme ho znížiť na 10% šanca na ubranie 5 % Hp alebo 5 % šanca na ubranie 10 % hp. ďalej ak už mu chceš odobrať tie schopnosti čo nič nerobia , tak v prvom rade by mohla ísť preč 10 % rýchlosť. Potom ako druhé by išla tá nanič vec ako ty hovoríš na schopnosti. Ale myslím si že to tam môže kludne byť lebo či tie schopnosti viem teraz alebo o 3 minuty zase až taká výhoda nie je ako u vojaka taktika alebo aj o 3 levely skorej zbraň.

Ten nápad s imunitou duelanta je fajn pridám ho tam :)
Taktiež som pozmenil pár bodov.
 

DeletedUser

Hosť
Rýchlosť je dosť podstatná, ja ako duelant napríklad s prémiom a ozdobeným sedlom nemusím vytiahnuť päty z mesta a môžem duelovať skoro celý svet bez potreby cestovať, čiže to je výhoda, ktorá mi príde dosť využiteľná, keďže rýchlosť hrá v tomto tiež rolu.
 

DeletedUser9887

Hosť
Ako sme si všimli duelant je dosť slabá trieda postavy , najmä preto , že nejako veľmi neovplyvňuje to na čo je zameraný - na duely.

Tu je niekoľko návrhov ako ho pozmeniť
1. Dať mu taký istý bonus do vystupovania ako vojakovi
2. zameniť + 10 % dolárov za +10% XP z duelu
3.kritik znížiť na 5% šancu na 10 % odobratie z celkových životov alebo na 10 % šancu na odobratie 10 % z aktuálnych životov
4. za každých 30 bodov čo dá do nejakej duelovej schopnosti dostane o 1 viacej pri duely (mám napríklad 150 reflexy , takže pri práci budem mať reflexy 150 ale počas duelu dostanem len taký dmg ako keby som mal reflexy 155) Toto by sa dalo upraviť na nejaké číslo , čo by ho viacej vyvážilo
5. zrušiť rýchlostné bonusy ,ale nechať aj bonus 15 minút (môže duelovať bez cestovania) a videnie nepriateľových vecí , nakoľko to len šetrí čas ,nemení to podstatu hry
6.Imunita duelanta v hotely - na duelanta sa navsťahuje to , že môže byť po 45 minút od duelu duelovaný aj keď je v hotely. Jedinú vínimku tvorí hráč ktorého zdueloval, ten mu to môže vrátiť do 45 minút.

Toľko k mojim návrhom :)


:pif paf :pif paf :pif paf :pif paf :pif paf



ja so zeusom súhlasím na 100% .osobne sa mi návrh páči :)
 
A ja zase naopak 100% nesúhlasím :)
Myslím si, že trieda duelant má dosť dobré výhody a oporoti iným triedam možno až prehnané,
osobne si myslím, že z duelov máte priveľa xp a ešte chceš pridávať ďalšie
U vojaka bonus taktiky bol opodstatnený, oni boli stavaní najprv na defenzívu a duelant ofenzívu, či je tomu teraz tak, nechám na posúdenie každého z vás :)
A imunita by tiež bol dosť veľký fail keby sa zavedie,
ale určite by to chcelo zo strany vývojárov pozrieť sa na tie bonusy, lebo fakt niektoré už neplnia funkciu, na ktorú naozaj mali fungovať
 

DeletedUser

Hosť
Apolonius ja nehovorím o štýle hrania duelant. Ja hovorím o triede duelant a vojak. Vojak dostane toľko isto XP ako duelant z duelu. Duelant má len choré výhody oproti vojakovy čo sa týka duelov. Radše mať bonus taktiky len ako toto všetko čo má duelant.
A tie hp tiež pomôžu odolávačovi. Ja len hovorím že trieda ktorá má byť na deuly je horšia na duely ako trieda vojak ktorá mala byť na boje. Dnes už tá trieda neplní svoju úlohu hlavne kôli turbokonom a súpravám na všetko. zároveň + 10 % dolárov je na figu ked dnes už nie je to vzácne čo bolo dakedy.

A klinec do truhle , tie schopnosti si vie vyrátať každý , duelant len ušetrí 2 minuty života (dnes je to aj tak nepoužitelné , hned človek vidí či má ten druhý duelant cullena alebo doolina)
 

DeletedUser

Hosť
A ja zase naopak 100% nesúhlasím :)
Myslím si, že trieda duelant má dosť dobré výhody a oporoti iným triedam možno až prehnané,
osobne si myslím, že z duelov máte priveľa xp a ešte chceš pridávať ďalšie
U vojaka bonus taktiky bol opodstatnený, oni boli stavaní najprv na defenzívu a duelant ofenzívu, či je tomu teraz tak, nechám na posúdenie každého z vás :)
A imunita by tiež bol dosť veľký fail keby sa zavedie,
ale určite by to chcelo zo strany vývojárov pozrieť sa na tie bonusy, lebo fakt niektoré už neplnia funkciu, na ktorú naozaj mali fungovať

Ty si vyšiel z ktorého vesmíru ? :)

Dobré výhody ?
http://prntscr.com/5qzdzf
Toto je čo za výhodu ? Nevieš počítať ?

http://prntscr.com/5qze46
Díky moc za 20 dolárov namiesto 17, neskutočne mi to pomohlo.

http://prntscr.com/5qzedu
Áno, ako duelant som neskutočne často na bojoch o pevnosť a ako DUELANT rád bojujem v pevnosti a dostávam cez hubu, fakt mi to pomáha pri duelovaní :)

Neviem ozaj, ktorý z týchto bonusov vyzdvihnúť skôr, také sú všetky úúúúžasné.

A ešte mi ukáž aj vesmír, v ktorom je vojak trieda, ktorá je len na obranu.. vlastne, asi v každom, keďže im stačí 150 bodov v taktike z oblečenia a hneď majú razom 300, tak načo by tam pchali schopnosti, radšej pôjdu útočiť, to je ozaj trieda na defend.
 

DeletedUser

Hosť
Duelant ma len kritik za bojov a cestovanie, vojak má o 3 lvly skor zbraň, bonus hp a bonus taktiky...
 

DeletedUser

Hosť
Prerátavanie schopností ešte nikto nikdy nepoužil ani nepoužije. A teraz už hneď vidno kto má aký set,rátanie je zbytočné.
Kritik ostať musí,jediná výhoda na bojoch. (Každý tam občas zájde)
Bonus peňazí - fakt diky za tých 200$,keď nemám ani práce odomknuté..
Rýchlosť by mala ostať, s prémiom je to celkom užitočná vecička


... Dobre nieje to práve ono, ale bonus k expom je moc,má to len pracovník a to je po pol roku od začiatku servera zbytočná trieda..
A bonus ku schopnosti? Keď už mám niekde 600 bodov vložených,tak na tých 10 "darovaných" sa zvysoka vys...
 

DeletedUser

Hosť
mkkm a čo takto že by si radšej niečo navrhol ako len všetko okritizoval ? len tak sa dostaneme ďalej ak nevrhneme aj riešenie nie len ofrfleme
 

DeletedUser

Hosť
mkkm a čo takto že by si radšej niečo navrhol ako len všetko okritizoval ? len tak sa dostaneme ďalej ak nevrhneme aj riešenie nie len ofrfleme

chceš riešenie? :) tak takto z voleja napríklad bonus v 10% duelových skúseností, alebo že sa ti každé ráno navýši bonusovo duelová motivácia o 10%...nie je to moc premyslené,to by chcelo čas,ale riešenia sú,len sa treba zamyslieť
 

DeletedUser

Hosť
Obnova duelovej motivácie už tam je.
Nehovoriac o tom, že 10% duelových skúseností naviac je tiež nevyužiteľné pre samotnú triedu ako takú..
 

DeletedUser

Hosť
Obnova duelovej motivácie už tam je.
Nehovoriac o tom, že 10% duelových skúseností naviac je tiež nevyužiteľné pre samotnú triedu ako takú..


Je tam zvýšená rýchlosť rastu,nie bonus k motivácii. Tá rýchlosť obnovy je tiež nepoužiteľná,dám si dva duely a mám po výhode...


Ale duelanti už dávno nie sú čo bývali, keď som s hrou začínal tak duelanti mali len jedno zameranie a to logicky duely. Teraz? Dám si duelanta,kúpim pár schopností a idem robiť dmg. na boje,alebo si dám všetko do jazdy na koni a duelanta len na rýchlosť a podobné somariny. Teraz už tie návrhy neprejdú, lebo to je domiešané...ale nebojte sa,týmto tempom si za pár nuggetov kúpime aj bonus 200% taktiky a 75% HP
 

DeletedUser

Hosť
vidím , že si dokopy nič nepovedal . Proste blaboceš s prepáčením .
1. o tým ch 10 % už hovorím v tom svojom návrhu a myslím si , že budem mať radšej tých +30 schopností na ktoré sa ty zvysoka môžeš ako o 6% duelovej motivácie viacej (teraz denne dostaneš 10 % + ako duelant ešte 4 % [40%z 10 %] a hentak by si dostal 10 % + 10%) a to nie je ani 1 cigereta od mastičkára ... (áno zase pletiem remeslá a postavy ale je to tak radšej budem mať + 30 schopností na duel ako +6 % motivácie na deň)

Ako vidím nič konštruktívne si nevymslel , všetko len veci čo už sú alebo už boli navrhnuté (tých 6 % motivácie fakt zachráni duelanta pred tým že vyhrá duel)

A tiež to nemusí byť 30 schopností , hovorím o tom , že tie % za koľko by si dostal zadarmo schopnosť . to už by sa vyriešilo aby to nebolo ani veľa ani málo.

MKKM poviem ti tak že radšej by som bol duelant podľa mňa nie teba ...
Ale to už je na zvážení všetkých :/
 
Hore