World of Warcraft

Čo si myslíte o WoWku ?

  • Super hra..

    Hlasy: 36 38,7%
  • Dá sa

    Hlasy: 20 21,5%
  • Nič moc

    Hlasy: 14 15,1%
  • Hrôza

    Hlasy: 23 24,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    93
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
Ľudia potrebujem pomoc. Hrám za druida a práve robím q na bear form. A pri tom poslednom mám ísť k nejakému mesačnému neviem čomu :D A potom zabiť nejakú príšeru. LEnže hneď akosom ten quest prijal, som omylom klikol na druid trenera a splnil ten quest. Normálne som dostal bear form aj všetko čo som dostať mal, ale ten predmet na aktiváciu mi ostal. Čo s tým?
 

DeletedUser

Hosť
Reign of chaos je obyčajný warcraft III, world of warcraft je niečo iné :)
 

DeletedUser177

Hosť
Jj presne. Reign of Chaos je stratégia ale WoW je MMORPG. Čiže multiplayerová hra.

Kto by chcel ísť hrať na nejaký nnový server nech napíše PM :)
 

DeletedUser

Hosť
Ľudia potrebujem pomoc. Hrám za druida a práve robím q na bear form. A pri tom poslednom mám ísť k nejakému mesačnému neviem čomu :D A potom zabiť nejakú príšeru. LEnže hneď akosom ten quest prijal, som omylom klikol na druid trenera a splnil ten quest. Normálne som dostal bear form aj všetko čo som dostať mal, ale ten predmet na aktiváciu mi ostal. Čo s tým?
Dropni to...
Co sa tyka toho draka priatelia tak jeden sa da ziskat pri repke s Shatari Skyguards (aspon tusim ze sa to tak pise) a dalsi v Zul Gurube...Tusim aj v dala sa da nejaky kupit
 

DeletedUser177

Hosť
Jj už sa stalo. A mimochodom nehraje neikto z vás na twinstare?
 

DeletedUser

Hosť
Nechapu proc hrajete takove zavislarny,zkazi vam to zivot pripoutá k PC.Skoncete dokud je cas.
 

DeletedUser

Hosť
Hraval som,zakladatel Wardens of The horde ale robim Feral Druida na anthorke,akurat idem farmit fang set...
Clin:Ja uz som s jednou prestal a zavislosti viem ovladat :)
Hral som metin 2 3 roky a vydrzal som 5 mesiacov bez toho aby som zacal hrat inu :)
 

DeletedUser177

Hosť
Ja nechápem, ako sa niekto môže staŤ na niečom závislý :D
 

DeletedUser

Hosť
Presne ale aj tak...West,Grepolis its only games...Only WOW is real :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Môjho kamaráta na wofku :omg:ZABANOVALI lebo to mal stiahnuté na čierno a vškole za to že ho :omg:ZABANOVALI plakal celý deň:( - on bol do toho závyslí lebo raz povedal že stým wofko chodí na rande :--):Na púšti on je uplný blázon :Na púšti
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore