World of Warcraft

Čo si myslíte o WoWku ?

  • Super hra..

    Hlasy: 36 38,7%
  • Dá sa

    Hlasy: 20 21,5%
  • Nič moc

    Hlasy: 14 15,1%
  • Hrôza

    Hlasy: 23 24,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    93
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
Presne tomuto nechápem. Ako sa môže neiktostať závislý. Kamoš mastí wow denne a myslel som, že si platí offi. Keď som sa ho to spýtal, skoro ma opľul kolou a povedal mi, že až taký závislý nieje.
 

DeletedUser

Hosť
:--) no a môj kamoš je na tom veľmi závislí!!:D až je na hodiná keď nám učiteľka niečo vysvetľuje - on je úplne mimo :Na púšti
 

DeletedUser

Hosť
Normalne sa to ani stiahnut neda...Stahuje sa to z official blizz situ takze nacierno sa to mat neda a aj keby existoval dajaky blazon co by to stahoval napalene z blizz cd tak nemaju mu to ako zistit...
Karol:To je humor MMORPGACA,volame to deformacia :)
To som aj ja ale ja skor caje,hudba,Rawko :D Wowko je fasa ale na zabitie casu
 

DeletedUser

Hosť
:--)presne len sa stým stráca čas ale občas sa na to dá ísť ale nie drťiť to do noci ako môj kamoš:--)
 

DeletedUser

Hosť
Tak potom je slaby :) So spoluziakom sme iny :D On spi od 3 do 5 tej a je hore do tretej...Ked je volno nie take parby su :D
Som urobil na anthorke feral druida tak je zabava jak ma byt :)
Ale dneska join pvp guilda...Vojdem do crossu a pisem do g:
Cross alici.5 whispov:lvly?3X80 a teraz cely guild chat:Free Honory hura!! :D
Ja to jednoducho milujem :D
 

DeletedUser

Hosť
:ociza: ved, vyhodiť peniaze za niaku hru tak to je už fakt závisláčenie!!!:omg::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
obcas hravam free server neaky s 1500+ on line bez urazky ale podla mna kdo hra na ofi(18-) je rozmaznane decko... davat 15 abo kolko eur mesacne za to + 100 za cd alebo kolko a potom si hrat na neakom eng servre kde 90 percent hracov je rozmaznane decka... ked si moze dat do realmilstu namesto stareho textu text s neakej stranke free wow servera(set realmlist...) a regnut sa tam a hrat zo svk/cz 1500+ free ked hladas tak najdes server co je ako ten ofi alebo ked ma chut najdes si server kde date za 1 minutu lvl 80 alebo kde bude max lvl 255 podla toho co cete(ja osobne hram na 1x,2x,3x rate servroch) a este neco nekdo tu trepal ze sa da postava predat aj za 10 000 eur to je podla mna blbost... lol... postavu v cene cca 300 eur predava hrac co za nu hra cca 4 rok a ta postava ma set, goldov ako prasa tak asi nemoze stat neaka postava 10 000 eur...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hral som to 2 roky poviem vám horšiu hru som nehral komixová grafika zle prepracované proste o ničom iba žrút času skúste radšej Lotro - Lord of the rings online pekná grafika z prostredia pána prstenov :)
 

DeletedUser

Hosť
Hral som to 2 roky poviem vám horšiu hru som nehral komixová grafika zle prepracované proste o ničom iba žrút času skúste radšej Lotro - Lord of the rings online pekná grafika z prostredia pána prstenov :)

aj team fortress 2 ma komixovu grafiku a je to popularne. A ked je to taka zla hra, jak to ze si ju hral 2 roky? :D
 

DeletedUser

Hosť
V tedy sa mi strašne páčila ale je to žrút času a platiť si za ofik to sa teda fakt neplatí radšej LOTRO :)
 

DeletedUser

Hosť
áno ale wowko je extra a ešte platiť za taký odpad tak to ne :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore