Zabávač fóra roka 2010

Kto by mal byť podľa Vás zabávať fóra roku 2010?

  • mazur

    Hlasy: 6 5,4%
  • lolik1

    Hlasy: 3 2,7%
  • wookie

    Hlasy: 48 42,9%
  • Petee

    Hlasy: 6 5,4%
  • Šimon 99

    Hlasy: 4 3,6%
  • Angelf1re

    Hlasy: 2 1,8%
  • starbuck

    Hlasy: 6 5,4%
  • jointY

    Hlasy: 1 0,9%
  • Chlapik555

    Hlasy: 11 9,8%
  • Uncle Sam

    Hlasy: 8 7,1%
  • MrHaVko

    Hlasy: 7 6,3%
  • palinoo

    Hlasy: 2 1,8%
  • Smrdlak22

    Hlasy: 2 1,8%
  • Somebody

    Hlasy: 1 0,9%
  • stavanie

    Hlasy: 1 0,9%
  • Rekimaru

    Hlasy: 1 0,9%
  • matikar07 (ak už nemáte nič iné na rozume)

    Hlasy: 2 1,8%
  • ericanda

    Hlasy: 1 0,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    112
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
hah.. tak toto som si až teraz všimol xD xD jo .. možno dávam sem tam nejaké fóry ale za jeden som mal nedávno 14 dní ban xD
 

DeletedUser

Hosť
Satan existuje!:omg:
huhw.png








(just joke)
 

DeletedUser

Hosť
v skutočnosti je to symbol.. symbol šelmy

A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest. “

— Zj 13,16–18
 

DeletedUser

Hosť
v skutočnosti je to symbol.. symbol šelmy

A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest. “

— Zj 13,16–18

ja viem ze to nesuvisi uplne so satanom, si robim srandu hlavne:D
 

DeletedUser

Hosť
OMG paráda... teraz prídem s roboty... opitý a pri tom som nezaplatil nič xD , proste práca barmana má svoje výhody, keďže som mal tringelty cez .50€, + mi niektoré slečny brali poldeci .. ehm xD, niekedy posedkám pobavím sa i keď mám robotu... cha tak mi povedzte že či nie som zabávač xD mám zase vypité mg, tak radšej idem spať kým tu zas nebudem nadávať a zase dostanem ban .. hyoooooooooooo
 

DeletedUser

Hosť
OMG paráda... teraz prídem s roboty... opitý a pri tom som nezaplatil nič xD , proste práca barmana má svoje výhody, keďže som mal tringelty cez .50€, + mi niektoré slečny brali poldeci .. ehm xD, niekedy posedkám pobavím sa i keď mám robotu... cha tak mi povedzte že či nie som zabávač xD mám zase vypité mg, tak radšej idem spať kým tu zas nebudem nadávať a zase dostanem ban .. hyoooooooooooo

lol ty nemáš chybu :D a ako si myslel to "slečny" ? :D:D
 

DeletedUser

Hosť
OMG paráda... teraz prídem s roboty... opitý a pri tom som nezaplatil nič xD , proste práca barmana má svoje výhody, keďže som mal tringelty cez .50€, + mi niektoré slečny brali poldeci .. ehm xD, niekedy posedkám pobavím sa i keď mám robotu... cha tak mi povedzte že či nie som zabávač xD mám zase vypité mg, tak radšej idem spať kým tu zas nebudem nadávať a zase dostanem ban .. hyoooooooooooo

tak preto sa tak tesis do tej roboty:D. A ja som myslel ze robis neakeho nocneho straznika alebo co xD
 

DeletedUser244

Hosť
hlasoval som sam za seba...za dalsie hlasy dakujem ;)

ked ma zvolite budem presadzovat svetovy mier
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore