Zabávač fóra roka 2010

Kto by mal byť podľa Vás zabávať fóra roku 2010?

  • mazur

    Hlasy: 6 5,4%
  • lolik1

    Hlasy: 3 2,7%
  • wookie

    Hlasy: 48 42,9%
  • Petee

    Hlasy: 6 5,4%
  • Šimon 99

    Hlasy: 4 3,6%
  • Angelf1re

    Hlasy: 2 1,8%
  • starbuck

    Hlasy: 6 5,4%
  • jointY

    Hlasy: 1 0,9%
  • Chlapik555

    Hlasy: 11 9,8%
  • Uncle Sam

    Hlasy: 8 7,1%
  • MrHaVko

    Hlasy: 7 6,3%
  • palinoo

    Hlasy: 2 1,8%
  • Smrdlak22

    Hlasy: 2 1,8%
  • Somebody

    Hlasy: 1 0,9%
  • stavanie

    Hlasy: 1 0,9%
  • Rekimaru

    Hlasy: 1 0,9%
  • matikar07 (ak už nemáte nič iné na rozume)

    Hlasy: 2 1,8%
  • ericanda

    Hlasy: 1 0,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    112
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser198

Hosť
ojqijm.png


ach jaj naháňa si hlasy
 

DeletedUser

Hosť
neberte to tak :) je to len anketa.... a keď bude podľa nej "najlepší zabávač".. nič sa na fore nezmení.. nebude mať žiadne výhody ... :D síce ja by som bral keby bola odmena.. o 50% skráteny čas z banu ... :D mne by sa to šiklo xD
 

DeletedUser

Hosť
lol ja že z kade má až 27 hlasov :D tak poďme poďme, aj iný si robte kampaň :D ak chcete odmenu ;)

ci pana, už 39, šak ľudia, nechcete vyhrať? :D mám už i odmenu, nieje ešte vybavená ale dúfam že sa mi to podarí :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lol ja že z kade má až 27 hlasov :D tak poďme poďme, aj iný si robte kampaň :D ak chcete odmenu ;)

ci pana, už 39, šak ľudia, nechcete vyhrať? :D mám už i odmenu, nieje ešte vybavená ale dúfam že sa mi to podarí :D

vies na bete pisal nech zanho hlasuju a potom bude svetovy mier ci co :D
 

DeletedUser4451

Hosť
jj wookie slubil vymenou za hlasy svetovy mier preto ma tolko hlasov podliak :D
 

DeletedUser

Hosť
lenže zrejme ho diskvalifikujem, on si urobil kampaň v hre, niekto kto nevie čo tu dosiahol tak mu dal hlas lebo ho o to požiadal... takže sa to nepočíta, nakoniec zresetujem anketu a tí prví traja ktorí budú budu ešte raz, no ak niekto spraví kampaň tak bude diskvalifikovaný!
 

DeletedUser3753

Hosť
prečo by mal byť vyradený? :) aj na tú vianočnú grafickú súťaž si robili kampaň a nikoho ani nenapadlo, aby ich vyradil :)
 

DeletedUser

Hosť
prečo by mal byť vyradený? :) aj na tú vianočnú grafickú súťaž si robili kampaň a nikoho ani nenapadlo, aby ich vyradil :)

ale tu ide o niečo na fóre... a nebolo by to spravodlivé ak by niekto vyhral len preto že zverboval nevedomých hráčov Westu... ale ja sa ešte poradím neskôr s niekym z modov/hernej podpory :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore