Zahlasuj v ankete a vyhraj truhlicu!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ako by sa mal volať nový herný svet?


  • Celkový počet hlasujúcich
    667
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Začal som v 2008 vtedy ešte na jedničke,hral som aj dvojku trojku a štvorku , postupne som to porušil a dnes sa už venujem len buffalu. na 2.0 sa teším bude to zaujímave začínať na novom svete v úplne iných mechanizmoch.
 

DeletedUser5958

Hosť
cem vyhrať cem cem cem cem

Oj keby, som tak vyhrala truhličku, možno by som v nej aj niečo pekného našla ;) ako napríklad Inno opasok :ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím ja som novi nie len na the weste ale aj na tomto fore som rád ze sem môžem privítať napred by som chcel povedať pár slov o hre the west hral som už veľa hier ale jedina tato ma zaujala na toľko aby som ju hral dlhšiu dobu. Hrám svet 1 teraz už znami ako Texas a veľmi sa teším na novi ci už update alebo svet rozhodoval som sa medzi California a Columbia al California mi znie viacej westernski :pánko
S pozdravom bunnykills
 

DeletedUser

Hosť
som rád že bude nový herný svet a v num budem duelovat a aj s radostou pracovat bude to proste super mam to rad ked si obcas nasporim na tašku s jedným vzácnym produktom (samozrejme ze za UP dlhopisi) :pánko,:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
California

Ahoj, volám sa čudes, hrám Arizonu a buffalo, zaujímam sa bojmi:Lovec, duelami :pif paf, začal som hrať pred rokom a pár mesiacmi, začal som v malinkom meste kde som bol sám a moc som TW nechápal, onedlho som sa spriatelil spár ludmi, ktorý mi všetko vysvetlili a konečne som porozumel, vstúpim kním do mesta kde sme zažili veľa dobrodružstiev a zábavy, o pár mesiacov potom ma okradli, je to blbé, dlho si šetrím a zrazu nemám nič, dal som sa dokopi a hrakl znovu, TW je parádna hra, som rád že som ju začal hrať, Ďakujem TW-team

(som za California, je to výstižný a zaujímavý názov )
 

DeletedUser

Hosť
update

budú sa pevnosti po update stavať na novo ??? lebo niekde som to už zahliadol :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore