Zbierka unikátnych vecí

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

DeletedUser4451

Hosť
Natova mačeta na trhu už len dva dni za dosť lacnú cenu a pribudne aj Nábojový opasok Calamity Jane ale to až zajtra ráno dovtedy mi môžte napísať zaňho ponuky do telegramov ale pod 40.000 nejdem ;)
 

DeletedUser4451

Hosť
Dnes: [report=10009918c814d49d9f]Oznámenie z práce: Vykrádanie hrobov[/report]

[SPOIL]Konský opasok Setha Bullocka[/SPOIL]
- už mi chýba iba 1 opasok z tých lahších a oba ťažké opasky
 

DeletedUser4451

Hosť
Toto sa vola zbierka a je to zbierka predmetov ktore nekupis a svietia ak tvoja hlavicka vidi to biele svetielko okolo tych zbrani opaskov a nohavic ktore tu mam :) Ked nieco najdem pripisem to tam aby mi hraci ktory mi pomahaju so zbierkou uz dalej neponukali tie veci pretoze 2x ich nechcem :)
Sem tam najdem nieco 2x tak sem napisem a hraci ktory toto citaju (nie je ich malo uz mam 2,093 zobrazeni tejto temy :)) a maju o to zaujem mi v hre napisu a ja im tu vec rad predam za pre mna dobru cenu :)

//EDIT: Príspevok bol očividne upravený a príspevky toho čo potrebuje mať dobrú hodnosť na fóre a písal tu kraviny sú vymazané ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Po dlhsej dobe sa zbierka pohla a Lukas-007 mi za fantasticku cenu predal opasok: Cvokovaný opasok Sama Houstona

Ludia, uz mi chybaju len 2 opasky, pomozte :p
Samozrejme vykupujem aj ostatne veci ktore mi este chybaju ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ak som dobre pozeral mas celu sedmospacsku supravu nie ? :p, ak hej si pan :D
 

DeletedUser

Hosť
nemam ani potuchy ale viem ze je to rus inak o nom nic neviem ale cez google prekladac sa ho opytam :Dobrodruh
 

DeletedUser4451

Hosť
Mne nejde len o tie zbrane ale o tie opasky a nohavice a chcem vidiet niekoho kto ma vsetky alebo vela z nich podla mna taky hrac nie je, tie zbrane ziskal on uplne lahko a vtedy to bolo jednoduche kedze tu neboli este opasky, nohavice ani truhly a v bojoch pre bohatych nasiel same svietiace zbrane no teraz je to uz 100x tazsie, pretoze na to potrebujete ocelovu truhlu ktoru ziskat je fakt velky problem

ano sedmospaca mam celeho ale to uz dlho to nebolo tazke
 

DeletedUser

Hosť
predam lebkovy opasok billyho kida piste sem ponuky kto da najviac je jeho na telegramy neodpovedam
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore