Zbierka unikátnych vecí

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Dobrý ujo mod tému pracne premiestnil. :--)

dalo to síce kopec práce ( písmená boli strašne ťažké ) ale podarilo sa :D
 

DeletedUser4451

Hosť
ujo mód neprispejes do zbierky? xD
sice so mdal hernanda tomu poblaznenemu waupeemu nech si ho strci kam chce aby nezinfarktoval v tom salone ale ja si ho nejak zozeniem a pokracujem v zbierani xD
 

DeletedUser

Hosť
Aké veci ti ešte treba?V sobotu budem mať oceľovku tak kuknem do nej :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Hm na prvej strane je myslim dost jasne vidiet co mi chyba :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Prezrel som majetok, jedine co som upravoval a to uz davnejsie je hernandov mec ktory som dal waupeemu a lanove nohavice ktore som mal v truhlicke
 

DeletedUser4451

Hosť
Hej hej, ked sa pozries na datum kedy som tu temu zakladal tak si vsimnes ze to je dost davno. Vtedy nemal kazdy plno svietiacich veci, nemal kazdy okovane truhly lahke a neboli vtedy tusim ani nohavice a opasky to sa mi uz nechce kontrolovat ale viem ze som pisal matejkovi ci si od neho mozem skopirovat nazvy rucnych a strelnych zbrani do profilu a tam si ich odskrtavat :D a potom som si to doplnil o opasky a nohavice a zalozil som tu temu, takze zbieram este dlhsie jak je ta tema, ale vzdy som platil za tie veci ich skutocne hodnoty nic som nedostal zadarmo a vsetko bolo dost drahe tak preto nemam teraz tolko veci co podaktory v inventaroch no a na svete 5 kde to prebiehalo to bolo neskutocne tazke
 

DeletedUser

Hosť
Mno... Jesseho mám, rifle tiež, Crookove gate budem mať voľakedy v polovici Septembra, k by si mal záujem.. ;)

:howgh:
 

DeletedUser4451

Hosť
Ono ja mam stale problem s platenim tych veci kedze vsetko kupujem draho vacsinou som na mizine a nejakych 200k za nejaku taku veci sa mi davat nechce.. a z okovanych mi padne dobra vec raz za 25 pokusov asi :(
ak by si mal nieco povedzme lacnejsie tak napis..
 

DeletedUser4451

Hosť
Pri súboji s banditmi, ktorý ma napadli pri ceste do svojho mesta dostala šabľa generála Granta 3 zásahy od neznámej strelnej zbrane a rozpolila sa na dve časti.
Po dolapení banditov našim šerifom Johnom som za túto stratu som dostal odstupné, ale keďže sa jedná o jednu z legendárnych zbraní - opraviť sa už nedá.
 

DeletedUser5708

Hosť
Pri súboji s banditmi, ktorý ma napadli pri ceste do svojho mesta dostala šabľa generála Granta 3 zásahy od neznámej strelnej zbrane a rozpolila sa na dve časti.
Po dolapení banditov našim šerifom Johnom som za túto stratu som dostal odstupné, ale keďže sa jedná o jednu z legendárnych zbraní - opraviť sa už nedá.

Vysvetli to :D
 
Hore