Zmenšenie vplyvu nuggetov v hre

S ktorými bodmi súhlasíš?


  • Celkový počet hlasujúcich
    27
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
K bodu 1), predstav si, že napríklad hrajem build a viem že na lvly 70 urobím rebuild. Chodím stále na pevnosti, snažím sa plniť denne úlohy, nekupujem si žiadne veci zo shopu, proste iba šetrím a šetrím a šetrím. Po nejakom dlhom dlhom čase našetrím tých 1000 UP dlhopisov a kúpim si rebuild.
Naproti tomu hráč XYZ iba vysolí 1000 nuggetov a má ten rebuild prakticky bez práce v hre. Neviem, ale mne toto príde ako dosť diametrálny rozdiel a keď je na začiatku hry keď sa registruješ slovo: HRAJ ZADARMO TERAZ! tak by sa to malo zmeniť HRAJ ZADARMO TERAZ ALE HRU SI NEUŽIJEŠ A BUDEŠ FRUSTROVANÝ AK SI NEBUDEŠ KUPOVAŤ NUGGETY

A tá zmenáreň ako som spomínal, je dobrý nápad ale to by nebolo za čo platiť servery.
 

DeletedUser7159

Hosť
Inak ja by som dal aj za 1. bod áno, ale keď som hlasoval v ankete, neboli ešte v príspevku riešenia, tak som trochu neporozumel bodu. Čiže som za všetko áno. :)

(aby to nevyzeralo, že si protirečím)
 

DeletedUser

Hosť
nesúhlasím s ničím, shop mne to vyhovuje, ja nechodím na boje, tak mám aspoň možnosť si tam niečo kúpiť, nevidím dôvod, prečo by ma mala hra nútiť tam chodiť.

Dopĺňanie energie: to je každého osobná vec, aj keď to nevyužívam, hrajte si svoju hru, nejde o to byť prvý ale zabaviť sa, kto to nechápe tak si kupuje energiu

a tie schopnosti : tak to preháňaš, ja mám 420 schopnosti a ani jednu kupenu, + nikto si tých schopností nekúpi toľko, aby to bolo až tak citelné, pretože sa cena zvyšuje geometrickým radom a to dosť rýchlo
 

DeletedUser

Hosť
Tak teoreticky, mňa potom núti hra kupovať nuggety lebo na boje nechodím, to je to isté, nie?
 

DeletedUser

Hosť
nie je ... dáva ti druhú možnosť ako získať danú vec, lenže vy všetci máte komplexy z toho, že nemáte nuggety a to vás strašne to slovo čo sa začína na S a končí n e ... keby ste na to mali, tak by ste chceli aby aj práca sa dala aj skončiť za nuggety...
Slovenská mentalita nemôžem niečo mať tak je to zlé
 

DeletedUser

Hosť
nemáme nato? nevidím dôvod prečo by som mal zasypávať kapitána peniazmi na potápajucej sa lodi...
ale ide o to, že prémiových vecí pribúda už neúmerne veľa a bez nuggetov si na novom svete ani neškrtneš :)
 

DeletedUser

Hosť
ako neškrtneš ? hrať môžeš, dobrý môžeš byť, možno nebudeš prvý, ale to je logické ... nariekate ... väčšina na to nemá, čo nariekajú, lebo sú to 13 ročné deti (nie všetci ale väčšina)
 

DeletedUser

Hosť
môžeš hrať asi tak ako lvl 10 na 5 rokov starom svete. v boji si neškrtneš, na duely nemáš šancu a pracovať si sám pre seba dokola nemusí baviť každého
 

DeletedUser

Hosť
Nemám čo dodať, Laki to povedal za mňa, a neviem o akých komplexoch rozprávaš, keď (tu by mal nasledovať ďalší text, ale zaňho by som chytil ban tak ho radšej vynechám)
 

DeletedUser

Hosť
českú jednotku som hrával bez nuggetov a v dueloch som bol prvý ..
 

DeletedUser5708

Hosť
ako neškrtneš ? hrať môžeš, dobrý môžeš byť, možno nebudeš prvý, ale to je logické ... nariekate ... väčšina na to nemá, čo nariekajú, lebo sú to 13 ročné deti (nie všetci ale väčšina)

Vek je len číslo, neopieraj sa oň, lebo najdôležitejšie je čo má decko v hlave. Môže byť 10 ročné decko 100-krát inteligentnejšie ako 20 ročný dospelý človek..
 

DeletedUser

Hosť
:D no to 10 ročné decko nikdy nebude mať v hlave viac ako dospelý človek, to sa tým len oháňajú, aké likvidačné rozdiely ? buďte radi, že sa to dá hrať zadarmo, keď niekto chce tak si kúpi, čo je na tom ? niekto si kupi pivo, niekto si kúpi nuggety, je to to isté ... načo prchať peniaze do virtuálnej hry keď sú to len obrázky, tak načo potom kupovať pivo alkohol, ved tiež účinky vyprchajú ... vravte si čo chcete podľa mňa sa táto hra dá hrať aj bez nuggetov, úplne v pohode od top 100 a keď to nedokážete, tak to už nie je o nuggetoch, ale o neschopnosti. V hre je len pár jedincov, čo do toho pchajú prachy stále jedna radosť ...
 

DeletedUser4451

Hosť
Suhlasim s tym, ze radsej dam tych 5 eur raz za cas na nuggety a miniem ich rozumne na reskilly a premia a tak ako by som ich mal prefetovat prefajcit a preslopat ako vsetci co to nemaju v hlave v poriadku a maju klamny pocit ze su nieco viac ako ostatni a musia byt proste predostatnymi cool akurat im nedoslo ze im to v buducnosti brown sh*t pomoze..
Zaroven ale pindam na to ze za nuggety sa uz da kupit snad aj level 120 (obrazne) lebo to az prilis ulahcili a ked je niekto ochotny obetovat nie karton piva ale polku najmu na nuggety tak sa mu hra az prilis lahko a to podla mna uz nie je hra, ale co uz inno hra hru menom biznis je to ich vec bohuzial sme sucastou ich vlastnej hry preto napriek vsetkym moznym kritikam vcetne tych najvacsich odo mna mozme len ticho hrat

A navrhy do hry ktore sa akokolvek dotykaju nuggetov, co i len okrajovo mozme aj tak len preberat tu na nasom fore lebo je to absolutna sebevrazda posunut im to dalej, takze peace
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore