Pokec Zmeny vo vyvolávani bojov o pevnosť - diskusia

Neber to ako hate ale toľko gramatických chýb som napísal posledný krát v diktáte na ZŠ.

Celkovo čiarku pred "a" nedávame a tak isto nemôžeš donekonečna rozširovať vetu pomocou "a" príklad : a toto a toto a toto...

Síce slovo kopnutie je viac zaužívane medzi hráčmi, ale to "vykopnutie" je len doslovný preklad z anglického "Digging" ktoré bolo použité na bete : Beta fórum.. čiže si to v podstate od druhého bodu len trepol cez prekladač a ani si sa tomu nevenoval.

Tak isto niekde použiješ priveľa čiarok, no a niekde ani jednu : "Opakované neúspešné "strategické multi" boje"

Niekedy nemám ani ja čas na niečo ale táto správa už bola v štvrtok na bete a tým pádom si mal dosť času si k tomu sadnúť a preložiť to ako človek nie pomocou internetu/automatického prekladača.


Čo sa týka následkov za kopnutie takýchto bojov, tak je to katastrofa.. ak sa nájde jeden atlét, ktorý bude takto kopať boje donekonečna, lebo má milióny na účte, tak ostatní hráči ktorý by chceli kopnúť normálny boj, nebudú môcť ? Chápem zrušenie boja a napomenutie hráča, ale zvýšenie ceny je úplne zbytočné, nakoľko na to zase doplatia len všetci hráči a nie ten kto boj kope.

Čo sa týka toho, že nie si 24/7 podpora, ako sa to bude riešiť v prípade, že boje nezrušíš a dané mesto/aliancia stratí danú pevnosť ? - Bude mu vrátená ?
Čo sa týka preloženia bojov, kto ho môže preložiť ? Ten kto kopol boj alebo hociktorá strana ? - Alebo jeden večer kopnem boj o 20 a napíšem ti aby si ho preložil doobeda keď tu nikto nebude ?
 
Naposledy upravené :
Mat animalove problemy akoze riadne tlaky a dam sem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :D

Crony dakujeme za oznamenie. Je to uplne v pohode.
 

Crony

Člen tímu
Neber to ako hate ale toľko gramatických chýb som napísal posledný krát v diktáte na ZŠ.

Celkovo čiarku pred "a" nedávame a tak isto nemôžeš donekonečna rozširovať vetu pomocou "a" príklad : a toto a toto a toto...
Neberiem to ako hate. Mrzí ma, že daný text nespĺňa vaše vysoké jazykovedné nároky. Skúsim nájsť šlabikár, doplniť si medzery a prípadne opraviť dotknuté miesta v texte.

Aj, keď sa vám to nezdá, prekladom som strávil viac času, najmä však po stránke jeho akej-takej zrozumiteľnosti - či jednoduchšiemu pochopeniu kontextu.

Čo sa týka následkov, celé toto je nové usmernenie a nikde nie je napísané, že je finálne. Akonáhle niečo nebude dostačujúce, prípadne sa objavia prípady, ktoré nie sú pokryté alebo zistíme, že aktuálne postihy sú neefektívne, budeme pokračovať v jeho iterácii.
 
Kopat bitvy budem ako ja chcem je mi fuk co sa pise v oznameni. V pravidlach hry to nieje a forum si nikto necita.
 
1. Úmyselné zasahovanie do pripravených bojov TW Teamom, alebo plánovaných bojov iných hráčov
- Vo všeobecnosti, kopnutie boja v priebehu 3 hodín od iného kopnutia niekým, kto nepatrí do tej istej aliancie, alebo počas časového okna nie dlhšieho ako 6 hodín, ktoré stanovili aliancie zastupujúce väčšinu pravidelných účastníkov bojov o pevnosti.


Druhú časť vety by som poprosil ozrejmiť a to:
"alebo počas časového okna nie dlhšieho ako 6 hodín, ktoré stanovili aliancie zastupujúce väčšinu pravidelných účastníkov bojov o pevnosti."
 
Crony, vies detailnejsie vysvetlit SK preklad celeho prveho bodu, kedze je zmeneny od originalu:
1. Úmyselné zasahovanie do pripravených bojov TW Teamom, alebo plánovaných bojov iných hráčov
- Vo všeobecnosti, kopnutie boja v priebehu 3 hodín od iného kopnutia niekým, kto nepatrí do tej istej aliancie, alebo počas časového okna nie dlhšieho ako 6 hodín, ktoré stanovili aliancie zastupujúce väčšinu pravidelných účastníkov bojov o pevnosti.
Prikladam aj anglicky original:
1. Intentionally interfering with others' scheduled or planned battles
- Generally declaring any battles within 3 hours of the previous declaration

Logicky mi z toho vyplyva, ze akykolvek boj kopnuty do 3 hodin od ineho, porusuje pravidlo
 
"Neber to ako hate ale toľko gramatických chýb som napísal posledný krát v diktáte na ZŠ."

Malý úryvok :)))))

"tak ostatný hráči ktorý by chceli kopnúť normálny boj, nebudú môcť" - 3 chyby
Neviem čo tebe sadlo na nos etox ale keď si ... tak radšej nepíš. Je rozdiel písať oficiálny príspevok ako člen tímu na aktualizáciu alebo nový dodatok ku pravidlám ako hento čo som napísal ja. Neroztrhni sa z toho, že som v celom príspevku mal 3 chyby prečítaj si Cronyho. :)))
 
Naposledy upravené moderátorom:
etox, dik za super prispevok a postreh. To vazne ten lamak animal napisal ostatny hraci tvrde Y :D a ohana sa ako ovlada pravopis ???? :D :D :D
 
Klasické riešenie neexistujúcich problémov, namiesto tých skutočných.. Čo na tom, že už každý druhý hráč používa beztrestne autokliker a hrá niekoľko účtov zároveň, problém sú taktické boje menších miest, pre ktoré je to jediná možnosť ako (aspoň na chvíľu) dobyť nejakú pevnosť, keďže otvorený útok proti mestu plnému podvodníkov nemajú šancu vyhrať. Odporúčam ešte zaviesť pokutu v nuggetách pre zakladateľa, ak tvoje mesto nepatrí do top3 miest, inak sa automaticky vymaže. :D Každou ďalšou zmenou sa hra viac a viac ničí, už začínam mať pocit, že Inno omylom zamestnalo sabotéra od konkurencie.

Pár ďalších "rozumných zmien" :
- Nezmyselné dvihnutie maximálneho levelu o 100, namiesto 10-20. Výsledok= na starších svetoch už nemá absolútne význam začínať, keďže starí hráči dostali automaticky desiatky levelov a na nových sú/budú opäť vo výhode podvodníci s autoklikermi = podpora podvodníkov, znepríjemnenie hry poctivým hráčom.
- Vytvorenie nesplniteľných úspechov (ako napr. spať 10 rokov v hoteli), namiesto upravenia už existujúcich nesplniteľných (na novom svete naozaj nezískaš úspech za event z pred 3 rokov. Výsledok = znepríjemnenie, resp. doslova zničenie hry komplecionistom.

Odhliadnúc od nezmyselných úprav postáv, presne naopak, ako bolo treba, je tu teda teraz táto zmena :D výsledok? Menšie mestá už nemajú možnosť získať pevnosť, pokiaľ nechcú patriť k aliancii. Zmysluplnejšie by bolo obmedziť počet pevností, ktoré môže mesto/aliancia vlastniť a umožniť ich ďalej stavať, rovnako ako kostol v meste, čím by im stúpali body. Útok od aliancie s plným počtom pevností, by aj po výhre neprevzal pevnosť slabého mesta. Samozrejme by sa to dalo obchádzať a už vidím, ako by zrazu niektorým mestám začalo hrať desiatky nových "kamarátov" čo by len dookola stavali ich pevnosti. :D

Verím, že sa viac (najmä platiacich hráčov a globálne) rozhodne rovnako ako ja definitívne s Westom skončiť, možno to potom nakopne poverených, začať riešiť skutočné problémy, namiesto znepríjemňovania hry menším/individuálnym hráčom a mestám.
Ďakujem za pozornosť, tupcom tradične neodpisujem, takže zbytočná snaha. :)
 
Naposledy upravené :
Presne to co predvadzaju zufalci ako jakez, bratislavsky zralok, dreamann, animal, Angelfire a dalsi a dalsi je cista psychopatia. Vsetci pouzivaji alebo pouzivali autoklikeri a nic sa nedeje.
 
Takych recenzii co napisal bisop v mojom mene mozem napisat aj v tvojom ale neurobim to ako ten primitiv :D . Ale k veci, mozes uz tu plakat ako chces animal, videli sme ta pouzivat dobyho, mna nie. Plus mal si uz ban za hrube porusenie pravidiel.
 
Hore