Pokec Zmeny vo vyvolávani bojov o pevnosť - diskusia

Oleana4, paro199, Jastrab, Patron38, JuanQuan, Livka35, Baba Vanga, Kristy, Kocurik, Donda, Labužnik, Liliputko, Moxxi, drums of Durotar, Lucius, Thena..

O autoclickeroch už asi nemusíme ďalej rozvíjať tému snáď :) taktické boje, chaloši, rozumejte to, že treba vykopať všetko, čo sa dá najlepšie v 5 min. intervale v priebehu ca. 2 týždňov.

Nakoniec utrieť pysk niekomu druhému a svoj nechať osratý.
 
Aj tak tymi multakmi si len “ublizujete” nie len ze kazite hru druhym tym ze si skreckujete veci atd ale v druhom rade davate ci uz innu alebo aj tuto cronymu nadej ze na tom svete je dost ludi a ze stale to hra celkom dost ludi no realita je asi taka ze napr na jua je cca 180 uctov, z toho dajme tomu ze tak okolo 100 realne aktivnych a z tych 100 je kolko multakov? a to nehovorim o novych svetoch… mozno keby ste nemulcatili a nehovorim len o sk ale celkovo tak by doslo innu ako realne v “lajnach” je tato hra a mozno by sa zacali o to viac zaujimat a spravili by daco pre hracov no zase z druheho pohladu by si mozno povedali ze by to zrusili cele :D je to vec pohladu ale tymi multakmi nikomu neprospejete a tiez fakt nechapem @Crony naco sa umelo udrziavaju mrtvw svety? ved si uvedom aj ty ze cim dlhsie udrzujes mrtvy svet tym viac hracov skonci :D a uz sa nevrati. Tiez uz nad tym uvazujem, naco mam hrat hru kde len klikam prace a na danom svete sa nic nedeje? Trh mrtvy, date do uloh veci potrebne z ineho remesla, okej otvoris salon tam 6 ludi z toho 0,0000 napr. kucharov a teraz co? mam vypisovat kazdemu telegramy? nie na co, proste sa na to vykaslem aj tak z tej ulohy dostanem 20exp a za tie nervy a stratu casu to nestoji. Boje o pevnost? S kym? S Henrym? a tie dobrodruzstva, to mam tahat 24h na pc kym mi to najde daco? Duely? ze na mrtvom svete vyduelujes co sa da a potom mozno ostanu dvaja alebo traja lepsi duelanti ktori si davaju medzi sebou KO? @Crony uz by bolo fajn riesit realne problemy komunity a nie fake boje ktore tu boli odjakziva hlavne ako takticke, kolke roky sa kopu viacere boje na zmatenie supera…. Problemy su ulohy a ich smiesne odmeny, sety ktore sa vymykaju spodkontroly co sa tyka statov, zastarale bonusy postav, mrtve svety kde sa nic nedeje a kde hraci doslova prezivaju a cakaju na to svetielko na konci a tym je migracia, multaky a scripty atd… a nie takticke boje, ano mozno dakedy su to troll boje ale to tu bolo, je a aj bude :)
 
Takych recenzii co napisal bisop v mojom mene mozem napisat aj v tvojom ale neurobim to ako ten primitiv :D . Ale k veci, mozes uz tu plakat ako chces animal, videli sme ta pouzivat dobyho, mna nie. Plus mal si uz ban za hrube porusenie pravidiel.
Preco by som pisal recenzie v tvojom mene, ked mozem napisat recenziu sam za seba??

Tu mas moju recenziu...mna zaujimalo hlavne ci sa daju prace zmenit na 10 min namiesto 15s
1688980049919.png
 
Naposledy upravené :
Takych recenzii co napisal bisop v mojom mene mozem napisat aj v tvojom ale neurobim to ako ten primitiv :D . Ale k veci, mozes uz tu plakat ako chces animal, videli sme ta pouzivat dobyho, mna nie. Plus mal si uz ban za hrube porusenie pravidiel.
@Zorro , ale ak si to naozaj nepísal ty tak tam daj nejakú recenziu, však si si to stiahol a aj používal na CZ a možno aj na SK (obcas ked sa lognem tak vidim ze menis nejake sety) tu čiže aspon mozes zhodnotit a napisat ako sa ti to paci.

Vidim ze si uz naeexpil 8 lvl. Volakedy si za xy mesiacov nedal ani 1. O chvilku budes v prvej priecke rebricka.
 
Hore