zníženie taktiky u vojaka / bonus duelantom do vyst.

Chcem


  • Celkový počet hlasujúcich
    49

DeletedUser

Hosť
Zdárek.
Navrhujem buď znížiť taktiku vojakom z 50% na 35%
alebo dať duelantom bonus do vystupovania + 15% pri dueli

čo vy na to?
 

DeletedUser

Hosť
Keď už tak rovnocenne :) Ja si rád nechám zobrať akčný okruh, keď mi pridajú 50 percentný bonus tak ako vojakom do taktiky. Som za, ale za každý bonus do vystupovania a vyrovnaniu síl pre duelantov voči vojakom. Výhody ako rýchlejšie cestovanie a viac peňazí z duelu sú len výsmechom pre náš charakter.
 

DeletedUser

Hosť
no keby to bolo nejaké poriadné číslo, ale tak 10% ?!
vojaci majú 50% a my 10% ... ako trapas
 

DeletedUser

Hosť
Tiež nevidím dôvod, prečo by vojaci mali mať 50% bonus, keď ostatní majú všetky bonusy maximálne 20% (ak nerátame pracovníkov bonus na pevnosť, na ktorý aj tak neplatí prémium na veži...)

Vzhľadom k tomu, že sú to prakticky body zadarmo a ja nie som úplná sviňa, tak navrhujem ten bonus upraviť na 10% (s prémiom 20), čo je ešte veľmi zhovievavé, keďže jediný skutočný bonus ostatných postáv, ktorý dáva nejakú reálnu výhodu (aj keď malú) je +5% skúseností pre stavbára...
 

DeletedUser

Hosť
to sa mi zdá zas až trošku moc...

Príklad - oblečenie na taktiku = +86 (normálne čo kúpiš, žiadne nohavice J. Crooka a pod.)
normálny vojak bez premka má v nich 129 taktiku
s premkom 172 !

oblečenie na vystupovanie, v ktorom by hráč aj normálne útočil má cca 82 vystupovania

teda si vezmime 129 - 82 = 47 - teda ak chce útočnik prebiť taktiku vojaka len v oblečení na obranu, tak musí pridať svojich 48 schopností do vystupovania

pri bonuse vojaka je to 91 !


teraz mi povedzte, či má nejaký útočník šancu proti vojakovi, ktorý sa len oblečenie do vecí s taktikou a zapne premko na charakter, šancu...

a to je čisto bez schopností ! teda ak si vojak zvýši taktiku, alebo charizmu + zapne premko, útočník s vystupovaním pod 200 nemá šancu...
 

DeletedUser

Hosť
ja by som dal duelantom +25 % vystupovanie, a vojakom tiež, no od tých 50% - 25%, tak som to myslel nech je to vyrovnané... no trebalo by domyslieť i dajaké bonusy pre ostatné skupiny...
 

DeletedUser

Hosť
na príklade hore vidieť presne, prečo hrá 80% hráčov, čo chcú duelovať za vojakov...
stačí sa im správne obliecť + zapnúť premko na charakter a hneď musí mať útočník vystupovanie minimálne 172, aby prebil ich taktiku - a to iba vtedy, keď nemá nič v charizme či taktike...
 

DeletedUser

Hosť
duelant má už veľa bonusov

veľa bonusov?
áno... ale ktoré z nich využije?
1. + 10% $ z duelov?
za asi 700 duelov čo som dal mi to pridalo možno tak 10 000$ :D
ako vážne trapas

2. +10% do rýchlosti? sorry, ale toto mi je akože načo? predsa si dám na seba ind. súpravu keď cestujem a nemám problém...

3. kedysi 25% rýchlejšia motivácia ? :D to bol úplný výsmech, aspoň to zdvihli...
 

DeletedUser

Hosť
tá nová výhoda je ešte najlepšia :D duelanti na boje nechodia, a keď aj tak mohli dať väčšiu šancu na kritik... s cashom súhlasím, na exkrement... mohli dať aspoň 25% vystupovanie... aby to malo niečo s duelmi...
 

DeletedUser

Hosť
ja no boje chodím... stojí to ozaj za ...
ako veď Petee to tu raz počítal a zvýši to celkové poškodenie v boji o 5% ! to je ale veľa !!!
 

DeletedUser

Hosť
Pozrite sa,tento napad tu uz zda sa mi bol...
1.Velky zasah do hry
2.Vela vojakov kvoli tomu plati premko
3.Ak vam tak velmi vadi,dajte nam ho pre prace,ci aj to by vadilo?Aj tak top hraci za vojaka pouzivaju tak max trubku,tento bonus maju u prdele...
Pozrite,mam taktiku 130 s bonusmi,bez inkriminovaneho bonusu a i tak sa stale najde xyz,vojakov,duelantov alebo inych povolani ktore ma porazaju bez problemov...Velke percento vojakov to ani nepouzije lebo su odporaci...Preco stale hladate dovod ako hru zjednodusit? :) Vault dokazal byt prvi aj bez toho a to ze tu budete nariekat vas nespasi ;)
 

DeletedUser

Hosť
Sob3k sú tam 2 možnosti ;)
taktiež sa dá pridať bonus duelantovi do vystupovania, čo sa mi zdá tiež ako lepšia voľba...
 

DeletedUser

Hosť
some tebe to fakt nedá pokoj, ja hrám za dobrodruha a nesťažujem si, ale ty namiesto toho aby si dačo zmenil na svojej postave, umelo by si chcel pridať ďalšie výhody, ale prečo ? to mi vysvetli nepáčia sa ti bonusy duelanta?, tak načo si si ho zvolil, nikto ťa nenútil,ale to som ti už dnes raz povedal v inej téme. Mimochodom, tento návrh tu už raz bol, tak nechápem načo zakladáš duplicitné témy? Či si myslíš, že keď vtedy neprešiel, tak teraz prejde, lebo tebe sa to tak hodí? ako duelant máš bonus do bojov na kritický zásah, že do nich nechodíš ? tvoj problém, a že to zvýši málo DMG ? no tak osobne som videl zásah 450 s kosou a cez 800 s wincestrovkou presnou, takže dá sa ten bonus využiť.

// ako vraví sob3k nariekanie Vám nepomôže, a za to, že tebe ide teraz o umiestnenie nik nebude upravovať na tvoje prianie bonusy.

// toto píše ako dobrodruh, takže nestranný pozorovateľ, ja nemám vôbec žiadne bonusy do duelov a som ticho.

///
Sob3k sú tam 2 možnosti
taktiež sa dá pridať bonus duelantovi do vystupovania, čo sa mi zdá tiež ako lepšia voľba...
sú 3 a tou treťou je to, že konečne prestanete hľadať cestu ako si ulahčiť hru ...

:howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore