zníženie taktiky u vojaka / bonus duelantom do vyst.

Chcem


  • Celkový počet hlasujúcich
    49

DeletedUser

Hosť
some tebe to fakt nedá pokoj, ja hrám za dobrodruha a nesťažujem si, ale ty namiesto toho aby si dačo zmenil na svojej postave, umelo by si chcel pridať ďalšie výhody, ale prečo ? to mi vysvetli nepáčia sa ti bonusy duelanta?, tak načo si si ho zvolil, nikto ťa nenútil,ale to som ti už dnes raz povedal v inej téme. Mimochodom, tento návrh tu už raz bol, tak nechápem načo zakladáš duplicitné témy? Či si myslíš, že keď vtedy neprešiel, tak teraz prejde, lebo tebe sa to tak hodí? ako duelant máš bonus do bojov na kritický zásah, že do nich nechodíš ? tvoj problém, a že to zvýši málo DMG ? no tak osobne som videl zásah 450 s kosou a cez 800 s wincestrovkou presnou, takže dá sa ten bonus využiť.

// ako vraví sob3k nariekanie Vám nepomôže, a za to, že tebe ide teraz o umiestnenie nik nebude upravovať na tvoje prianie bonusy.

// toto píše ako dobrodruh, takže nestranný pozorovateľ, ja nemám vôbec žiadne bonusy do duelov a som ticho.

///

sú 3 a tou treťou je to, že konečne prestanete hľadať cestu ako si ulahčiť hru ...

:howgh:

Ale ved to musi byt nejako vyrovnane, nie?? Keby sa vsetci rozhodovali medzi vojakom a duelantom podla vyhod, boli by tu sami vojaci a triedu postavy duelant by mohli hned zrusit.
 

DeletedUser

Hosť
Na zásah za 800 musíš mať veľa zdravia a stále je len maximálne 20% šanca, že taký zásah dostaneš, zatiaľ čo u vojaka ten bonus platí stále a pridáva mu aspoň 50% taktiky, čo sú body zdarma...
Ďalšou možnosťou je, že vojaci majú 10% šancu na to, že v obrane dostanú 50% bonus do taktiky, bonus by im zostal, ale nebol by trvalý...
 

DeletedUser

Hosť
To by si zasa urobil duely strasne tazkopadne a o este vacsej nahode ako su...Ak mas stastie tak 20% trafis 3 kola za sebou a 2,5 tisic hp u premium userov na arizone zas nieje taky problem,sam o tom urcite dobre vies
 
Hore