Diskusia o bojoch o pevnosti

DeletedUser

Hosť
este drobnost.. mimka mimka:) pametas dobre az na to ze som nebol extra vulgarni...slova neschopni dementny( odborny psichologicky vyraz) ci obvinenia ze sa snad snazi ten boj pustit niesu vulgarizmi:) aby som doplnil uz 2 jeho predchodze velenia som diskutoval s niektorimi ludmi vratane michala ci xenneho a to sukromne ze ten clovek je neschopni velenia a ze radsej bez velenia:) ak ale clovek roby take chybi ze to vyzera ako by chcel prehrat clovek jednoducho ticho nemoze byt:)) a vyprosim si tvrdenie ze ja niekoho ohovaram... v zivote som nikoho neohovaral bo som mu vzdy do oci povedal co si myslim a to potvrdi viacero ludi z BtB :p a mimochodom tuna sa nemam dovod hadat bo ad1 existuje drobnost ako sloboda slova a ad2 nik tu nema ego velkosti slona... pekny vecer lubim vas:D... bErnard len tak dalej;)
 

DeletedUser

Hosť
Nič v zlom, ale buď chodíte na boje preto, že radi bojujete, skúšate stratégie a spolupracujete, alebo len kvôli expom a zvýšeniu počtu pevností. Mnohí vodcovia prejdu z lásky k bojom do chamtivosti, pretože sa im začne dariť a nevedia, kedy dosť. A úprimne povediac, oháňate sa tu Buffalom, ale jediný,koho si pamätám, že sa zachoval ako človek, bol Billie Joe, keď vrátil LL pevnosť,keď bol v légii. A férovosť? Boli časy,keď sme ani boj nevedeli kopnúť, lebo ste kopli vy a keď to robili naši,tak sa Michal už sťažovať,.ale to je jedno. Jednoducho vodcovia by mali byť hráči, ktorí vedia členov aliancie motivovať, vedia ich pochopiť, podržať, nabudiť, ctiť si ich a hlavne vedia, kedy prestať tlačiť na súpera a začať hrať pre radosť z bojov a nie byť chamtivým. To platí pre vodcu každej aliancie a neriešte tu, kto má ustúpiť,lebo nik neustúpi. Šanca na dohodu je reálna len vtedy, keď každý vodca niečo ponúkne, potom ten druhý nebude mať pocit prehry a môže dôjsť k dohode.....to, čo tu robíte,to fakt nič nevyrieši....príde nový svet a mnoho hráčov začne preferovať ten...tak ak chcete cali udržať,tak by ste mali ustúpiť všetci v niečom a miesto urážania rozumne komunikovať. A tým,že vyťahujete storočné krivdy, tým len tú jamu prehlbujete....riešte aktuálny problém a hlavne jeden....treba ten problém v prvom rade normálne definovať a potom hľadať možné riešenia...bez urážok a vyťahovania minulých sporov a záležitostí...A chyba nikdy nie je u súpera,ale niekde vo vnútri aliancie.....ak aliancia nefunguje, tak to nie je kvôli súperovi, to sú len výhovorky a tá ľahšia cesta a tým myslím každú ali, všeobecne..Sorry za príspevok, dúfam,že som nikoho neurazila.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 199428

Hosť
Neviem či sa dospelí ľudia hádajú o takýchto veciach. :D A hlavne je to len hra takže to neberte až tak vážne :) A inak som písal o všetkých a nie len o vás :D Ja som nič neurobil, ale ja to ani za potrebné nemám, :) Vy tu o tom tak silno píšete. :D a teraz som nenapísal nič na BtB okrem toho že nič nerobíte pre lepší chod cali a aj tak sa ozvete vy... Smiešne :)
 

DeletedUser2852

Hosť
barnard asi si tam nehral dostatocne dlho na to, aby si to vedel usudit. Ja hrám Buffalo od začiatku a prešla som si tam azda všetkým.

BillieJoe vy ste povodne isli ,,vyrovnavat boje", az ste ich natolko vyrovnali, ze LB nevyhrala ani jeden boj istý čas. Aj ked vasa prvotna myslienka bola chodit iba do utokov, ci uz na stranu LB alebo na stranu Dia. Potom ste sa urazli, ked ste pochopitelne nezozali uspech (podobne ako The Camp) a chodili uz len k Dia ,,vyrovnavat". Lenze ste neratali, ze nastane zmena v bojoch, kde utok dost posilnil. Ale to je uz o inom. Drzala by som sa teraz viacej Californie, kedze o tu nam teraz ide.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2852

Hosť
este drobnost.. mimka mimka:) pametas dobre az na to ze som nebol extra vulgarni...slova neschopni dementny( odborny psichologicky vyraz) ci obvinenia ze sa snad snazi ten boj pustit niesu vulgarizmi:) aby som doplnil uz 2 jeho predchodze velenia som diskutoval s niektorimi ludmi vratane michala ci xenneho a to sukromne ze ten clovek je neschopni velenia a ze radsej bez velenia:) ak ale clovek roby take chybi ze to vyzera ako by chcel prehrat clovek jednoducho ticho nemoze byt:)) a vyprosim si tvrdenie ze ja niekoho ohovaram... v zivote som nikoho neohovaral bo som mu vzdy do oci povedal co si myslim a to potvrdi viacero ludi z BtB :p a mimochodom tuna sa nemam dovod hadat bo ad1 existuje drobnost ako sloboda slova a ad2 nik tu nema ego velkosti slona... pekny vecer lubim vas:D... bErnard len tak dalej;)

ja si pamatam akym stylom si mu pisal, ale to tu nebudem vytahovat. Marcus je resp. bol kvalitny velitel z Buffala, kde nam velil nie 1 boj. To, ze velitel nema svoj den, tak to sa stalo uz kazdemu. Hraci maju velitela respektovat nech da akykolvek povel. Ziaden hrac nevidi do toho, co ma velitel v plane. A moze to byt zrovna nova taktika. Ked si vsak 20 ludi z 50 zmysli, ze to co veli je na nic a urobi si po svojom a zacne vykecavat, ze ake je to cele na nic, tak potom je to uz ozaj cele na nic. A je rozdiel velit v boji, kde drvyva vacsina hracov ma lvl 120 a rozdiel velit boj na zacinajucom svete. S tymto mali problem vsetci velitelia, opat sa vzit do mensieho hp a hrat celkovo s nizkym HP. Ale preto nebudem niekoho osocovat, ze nevie velit, ked ho hraci poznali a vedeli, ze velit vie. Resp. vela hracov.
 

DeletedUser6440

Hosť
Ľudia, toto je najvtipnejšia konverzácia akú som tu na fóre čítal. V prvom rade "My sme dali vysloveny zakaz hracom tam ist." ... POLICAJNÝ ŠTÁT :D Jak toto môžeš napísať? Tí hráči majú vlastný rozum a asi ťažko im môžeš vyslovené zakázať ísť niekam.. keď odišli tak ste ich zastrelili jak bolševici? :D Celkovo mi príjdu strašne vtipné tie výroky jak niekto niekam pustil hráčov atď. Mi to pripadá jak obchod s otrokmi.

Prosím vás, neberte tú hru tak vážne, niekto vyhráva a niekto prehráva a musí to tak byť... otázka je či vyhrávajúcu stranu baví neustále dosahovať ľahké víťazstvá.. bolo to tak na každom svete či už ari alebo buff a vždy sa s tým niečo spravilo, len sa musí nájsť rozumný človek ktorý to všetko zorganizuje ako napríklad znovuzrodenie západu proti lige na ari alebo diamonds či ako sa tá ali volala proti légií na buff ešte v časoch keď som tieto svety hrával aj ja.

Inak celá táto konzervácia (preklep úmyselný) je vtipnejšia ako zasadania parlamentu o odvolávaní premiéra. Ďakujem za spríjemnenie stredajšieho večera. Prajem dobrú noc a nesnívajte až tak moc, pretože vám to dosť škodí.

PS: Niektorým rád poskytnem doučovanie jazyka slovenského za malý poplatok, hlavne pánovi S. :D
 

DeletedUser9029

Hosť
barnard asi si tam nehral dostatocne dlho na to, aby si to vedel usudit.

BillieJoe vy ste povodne isli ,,vyrovnavat boje", az ste ich natolko vyrovnali, ze LB nevyhrala ani jeden boj istý čas. Aj ked vasa prvotna myslienka bola chodit iba do utokov, ci uz na stranu LB alebo na stranu Dia. Potom ste sa urazli, ked ste pochopitelne nezozali uspech (podobne ako The Camp) a chodili uz len k Dia ,,vyrovnavat". Lenze ste neratali, ze nastane zmena v bojoch, kde utok dost posilnil. Ale to je uz o inom. Drzala by som sa teraz viacej Californie, kedze o tu nam teraz ide.
Kľudne sa už ďalej venujte californii, ale toto bez odozvy nenechám, pretože je to sprostá lož.
Že sme nezožali úspech? No dovoľ, ale vysvetli mi aký, aký úspech by sme mali zožať. Za čo mal ten úspech byť?
Naša prvotná myšlienka vyrovnávať boje podporovaním útokov bola na mieste. To bolo ešte pred zmenou vzorcov a fungovalo to...
A to že LB podľa teba "istý čas" nevyrala ani jeden boj.. ako dlho? 3-4 dni? Áno, bolo asi ťažké si zvyknúť na prehru po mesiacov neustáleho vyhrávania.
Posledná vec.. Keď mi niekto povie, že som ch**, ohovára nás kde sa len dá a hlavne keď doslovne povie, že nás na boji nechce a ak aj tak prídem, dostanem zradcu, tak mi vysvetli, prečo by sme im mali ďalej pomáhať?
Je to len rečnícka otázka samozrejme. Nepíš radšej nič, lebo sa stavím, že by si vypustila len ďalšie lži. Ďakujem.

Prosím, venujte sa californii:D
 

DeletedUser2852

Hosť
Kľudne sa už ďalej venujte californii, ale toto bez odozvy nenechám, pretože je to sprostá lož.
Že sme nezožali úspech? No dovoľ, ale vysvetli mi aký, aký úspech by sme mali zožať. Za čo mal ten úspech byť?
Naša prvotná myšlienka vyrovnávať boje podporovaním útokov bola na mieste. To bolo ešte pred zmenou vzorcov a fungovalo to...
A to že LB podľa teba "istý čas" nevyrala ani jeden boj.. ako dlho? 3-4 dni? Áno, bolo asi ťažké si zvyknúť na prehru po mesiacov neustáleho vyhrávania.
Posledná vec.. Keď mi niekto povie, že som ch**, ohovára nás kde sa len dá a hlavne keď doslovne povie, že nás na boji nechce a ak aj tak prídem, dostanem zradcu, tak mi vysvetli, prečo by sme im mali ďalej pomáhať?
Je to len rečnícka otázka samozrejme. Nepíš radšej nič, lebo sa stavím, že by si vypustila len ďalšie lži. Ďakujem.

Prosím, venujte sa californii:D

Ach Billie. Píšeš tu o niečom, čo vytrhávaš z kontextu. ja som pri tvojich šepotoch nebola. Samostatné mesto bez aliancie nadupané tankami nikdy nerobilo dobrotu ani pre jednu alianciu. Nehovoriac o tom, že to celé bolo riešené potajme a bez prediskutovania. Ten úspech myslím zo strany LB, ako vás bralo/berie Diamonds neviem. My sme si museli zvykať na prehru? Nie nemuseli, nám prehra vôbec nevadila a ani nevadí, skôr nás to len posilnilo a o to viac sa tešíme z každého úspechu. Skôr hráčom hovoríme, že sa ideme zabaviť, dobre si zabojovať, či už vyhráme alebo prehráme. Dokonca už niekoľko týždňov navrhujeme, aby sa Architekti pridali k Diamonds. Hmmm to asi preto, lebo nedokážeme prehrávať :DD Na Buffale máme s čím hrať. Na Cali bohužial hráči stále nepochopili, že kadiaľ vedie cesta k víťazstvu a že bez HP to nepôjde.
 

DeletedUser964

Hosť
Ahojte,
vidim že sa to tu trošku melie hlava-nehlava. Ja navrhujem aby sme sa vsetci ukludnili a už si nič nevyčítali. Zabudnite na to čo bolo!!! Treba hľadieť dopredu.
Očakávam konkrétne návrhy osôb na vedenie aliancie proti BtB.
Potom žiadam mestá s menším počtom aktívnych bojovníkov, aby sa nehrali na vlastnom piesočku a zlúčili sa do menšieho počtu miest. Potom tieto mestá spolu vytvoria alianciu.
Je to úplne jednoduché.
 

DeletedUser10090

Hosť
Ľudia, toto je najvtipnejšia konverzácia akú som tu na fóre čítal. V prvom rade "My sme dali vysloveny zakaz hracom tam ist." ... POLICAJNÝ ŠTÁT :D Jak toto môžeš napísať? Tí hráči majú vlastný rozum a asi ťažko im môžeš vyslovené zakázať ísť niekam.. keď odišli tak ste ich zastrelili jak bolševici? :D Celkovo mi príjdu strašne vtipné tie výroky jak niekto niekam pustil hráčov atď. Mi to pripadá jak obchod s otrokmi.

Prosím vás, neberte tú hru tak vážne, niekto vyhráva a niekto prehráva a musí to tak byť... otázka je či vyhrávajúcu stranu baví neustále dosahovať ľahké víťazstvá.. bolo to tak na každom svete či už ari alebo buff a vždy sa s tým niečo spravilo, len sa musí nájsť rozumný človek ktorý to všetko zorganizuje ako napríklad znovuzrodenie západu proti lige na ari alebo diamonds či ako sa tá ali volala proti légií na buff ešte v časoch keď som tieto svety hrával aj ja.

Inak celá táto konzervácia (preklep úmyselný) je vtipnejšia ako zasadania parlamentu o odvolávaní premiéra. Ďakujem za spríjemnenie stredajšieho večera. Prajem dobrú noc a nesnívajte až tak moc, pretože vám to dosť škodí.

PS: Niektorým rád poskytnem doučovanie jazyka slovenského za malý poplatok, hlavne pánovi S. :D

Vidiet, ze nepoznas vyznam slov: Policajny stat a bolsevici, ked ich pouzivas v spojeni s nami. Keby sme ich nejak zotrocovali, tak tu asi nie su. Takze sa mozes doucit, aj co znamena slovo otrok. Pravdepodobne si z toho ani nic nezazil. Len sa tu zahanas slovami, ktore ani nevies, co znamenaju, len aby si zaujal a mohol robit z komara somara.
 

Deleted User - 199428

Hosť
Queeen ty si už fakt stratil pojem o srande. :D Písal to zo srandy. :) Ale ako vidím hra ti až moc zatemnila mozog a už všetko berieš vážne. :D
 

DeletedUser6440

Hosť
Vidiet, ze nepoznas vyznam slov: Policajny stat a bolsevici, ked ich pouzivas v spojeni s nami. Keby sme ich nejak zotrocovali, tak tu asi nie su. Takze sa mozes doucit, aj co znamena slovo otrok. Pravdepodobne si z toho ani nic nezazil. Len sa tu zahanas slovami, ktore ani nevies, co znamenaju, len aby si zaujal a mohol robit z komara somara.

Človeče, ty si to nejako moc berieš k srdcu. Nikde som nespomenul že myslím vašu alianciu len som použil tvoj citát... Máš pravdu to obdobie som nezažil ale viem o ňom dosť. Ale páči sa mi aký ste tu všetci vážny ako by sa rozoberala otázka svetového mieru. :D A určite sa nesnaží robiť z komára somára.. skôr zo somára komára :D

Treba to brať ako hru a hra má zabávať, sa tu hádate ako malé deti na pieskovisku o formičky, sa uvedomte ľudia.
 

DeletedUser10090

Hosť
Človeče, ty si to nejako moc berieš k srdcu. Nikde som nespomenul že myslím vašu alianciu len som použil tvoj citát... Máš pravdu to obdobie som nezažil ale viem o ňom dosť. Ale páči sa mi aký ste tu všetci vážny ako by sa rozoberala otázka svetového mieru. :D A určite sa nesnaží robiť z komára somára.. skôr zo somára komára :D

Treba to brať ako hru a hra má zabávať, sa tu hádate ako malé deti na pieskovisku o formičky, sa uvedomte ľudia.

Pozriet si par videi na youtube s Kotlebom si myslim, ze nie je dostatocna znalost vyssie uvedenych pojmov. Mas pravdu vsetci sme tu modelky a rozpravame o svetovom mieri.

To, ze sa tu snazia ludia nieco dostiahnut v diskusii a aj ked sa nevedia dohodnut a hadaju, tak neznamena, ze sem mozes prist a robit si z nich vysmech, ze sa o nieco snazia. A potom o ked z aliancie robis Policajny stat, bolsevikov a hracom v nich otrokov nie je zvelicovanie? takze ostavame pri z komara somara.

Ludia sa tu snazia nieco dosiahnut v ramci hry, dalsi su tu len, aby si zahrali a o nic sa nestaraju a ini zase tuto maju hru na to, aby si z druhych robili srandu, vysmech, ohovarali, robili intrigy atd. Zda sa, ze patris do tej tretej skupiny. Lebo ked prides a zacnes zosmiesnovat ludi, ktori sa tu o nieco snazia, tak naozaj sa Ta neda inde zaradit
 

DeletedUser6440

Hosť
Pozriet si par videi na youtube s Kotlebom si myslim, ze nie je dostatocna znalost vyssie uvedenych pojmov. Mas pravdu vsetci sme tu modelky a rozpravame o svetovom mieri.

To, ze sa tu snazia ludia nieco dostiahnut v diskusii a aj ked sa nevedia dohodnut a hadaju, tak neznamena, ze sem mozes prist a robit si z nich vysmech, ze sa o nieco snazia. A potom o ked z aliancie robis Policajny stat, bolsevikov a hracom v nich otrokov nie je zvelicovanie? takze ostavame pri z komara somara.

Ludia sa tu snazia nieco dosiahnut v ramci hry, dalsi su tu len, aby si zahrali a o nic sa nestaraju a ini zase tuto maju hru na to, aby si z druhych robili srandu, vysmech, ohovarali, robili intrigy atd. Zda sa, ze patris do tej tretej skupiny. Lebo ked prides a zacnes zosmiesnovat ludi, ktori sa tu o nieco snazia, tak naozaj sa Ta neda inde zaradit

Ja si myslím že patrím do druhej skupiny, intrigy a ohováranie nechám na iných. Mne je jedno čo sa na svete deje pretože do duelov mi zasiahnuť nemôžete, len mi príde vtipné akým spôsobom sa rozoberá smer akým sa bude uberať svet. Si naozaj myslíš že takto sa niečo dosiahne? Na to sa treba dohodnúť v hre a nie sa tu hádať kde je čo lepšie a kto ho má dlhší. Toto nikam nevedie.

Ďalšia vec, povedz mi niekde kde som spomenul KONKRÉTNE, že moje slová súi adresované nejakej aliancií. Myslel som to ako vtip a narážal som na dohadovanie o hráčoch tu na fóre, pre mňa za mňa si tie svoje aliancie vyneste aj do nebies.

Skús sa niekedy usmiať, naozaj to pomáha v živote.

PS: Preboha, koho už len ja som mohol uraziť a zosmiešniť.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore