Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser10939

Hosť
Nechce sa mi tvoriť novu tému a už sú aj dané témy zamknuté tak skúsim sem.
Dnes ma trochu sklamal cirkus - konkrétne na Delaware. Začal dnes v noci o 2:00. Ráno o 6:00 bolo v cirkuse uložených 96% všetkých produktov. O 6:37 chýbalo už len 147 udíc, a 0 7:14 bol plný . ako by som to : 99% hráčov vyšlo z holou riťou a 2-3 sa nabalili na odmenách . Nemalo by to byť pre všetkých hráčov? Kedysi trvalo naplniť cirkus 5-6 dní a dnes to bolo pre vyvolených. Čo tak trochu zdvihnúť množstvá alebo obmedziť na max 5% z každého produktu na hráča za deň. Mnoho hráčov nemá ešte splnené úspechy a týmto spôsobom ich nejak nesplnia. veľké množstvo hráčov počas pracovných týždňov ráno vstáva a neviem si predstaviť triafať cirkus počas pracovných dní o 2:00 v noci ( myslím nastavovať si budíky a vstávať) - to je proti zdravému rozumu. A tie predmety v cirkuse - tie tu boli tiež spomínané asi 300 krát a nič.
 

Deleted User - 4

Hosť
Tieto pripomienky môžem opäť preposlať, aj keď o cirkuse som už viackrát písal do Inno, žiaľ, nemám možnosť nejako ovplyvniť, čo pridajú do hry alebo vylepšia..
 

DeletedUser7779

Hosť
K tomu turnaji v bojoch o pevnosti. Škoda, že Innu nenapadlo urobiť takýto turnaj skôr, asi tak 4-5 rokov dozadu, kedy bolo na všetkých svetových serveroch (hlavne na tom našom) omnoho viac hráčov oproti súčastnosti, kedy The West upadá a inak tomu už asi ani nebude.
 

DeletedUser10852

Hosť
Nechce sa mi tvoriť novu tému a už sú aj dané témy zamknuté tak skúsim sem.
Dnes ma trochu sklamal cirkus - konkrétne na Delaware. Začal dnes v noci o 2:00. Ráno o 6:00 bolo v cirkuse uložených 96% všetkých produktov. O 6:37 chýbalo už len 147 udíc, a 0 7:14 bol plný . ako by som to : 99% hráčov vyšlo z holou riťou a 2-3 sa nabalili na odmenách . Nemalo by to byť pre všetkých hráčov? Kedysi trvalo naplniť cirkus 5-6 dní a dnes to bolo pre vyvolených. Čo tak trochu zdvihnúť množstvá alebo obmedziť na max 5% z každého produktu na hráča za deň. Mnoho hráčov nemá ešte splnené úspechy a týmto spôsobom ich nejak nesplnia. veľké množstvo hráčov počas pracovných týždňov ráno vstáva a neviem si predstaviť triafať cirkus počas pracovných dní o 2:00 v noci ( myslím nastavovať si budíky a vstávať) - to je proti zdravému rozumu. A tie predmety v cirkuse - tie tu boli tiež spomínané asi 300 krát a nič.


Kto neskoro chodi sam sebe skodi :) aj ked chodis do roboty na ranne alebo poobedne sa to da stihnut a to obmedzenie je velka blbost... skor by mali zvisit pozadovane mnozstva... a zavies dlhopisi ako bolo po starom za produkty co znamena 2x viac ako teraz...
 

DeletedUser10852

Hosť
A este k tomu cirkusu a odmenach... smiem sa opytat linteo s akeho dovodu boly znizene odmeny za dodane produkty na polovicu ? lebo je to trochu smiesne ze clovek tam da 5000ks a dostane 300upd
 

DeletedUser

Hosť
A este k tomu cirkusu a odmenach... smiem sa opytat linteo s akeho dovodu boly znizene odmeny za dodane produkty na polovicu ? lebo je to trochu smiesne ze clovek tam da 5000ks a dostane 300upd

takže už je jasné, kto to tam rve tie produkty a ostatným sa neújde :D

Ja si tiež myslím, že by malo byť obmedzenie na nejaké % na jedného hráča... ozaj absolútna väčšina normálnych ľudí medzi druhou a šiestou v noci spí a nie sa venuje westu... a o šiestej ráno tam sú tak 2-3 kategórie a to produktov, ktorých treba veľa, takže sa za ne nedostane prakticky nič... mne osobne už za tie 2-3 upd ani neoplatí ráno cestovať k cirkusu

Zvýšenie požadovaného množstva vyrieši akurát to, že dostaneš tých 300 upd nie za 5000, ale za 10000 produktov
 

Deleted User - 4

Hosť
Môžem len zopakovať - Už niekoľkokrát som preposielal vaše návrhy, nápady (a nielen ohľadom cirkusu) ďalej, záleží to len od vývojárov hry, či sa ich niekedy rozhodnú pridať/zahrnúť do hry..
 

Deleted User - 4

Hosť
Netuším. Dúfam, že si to noví moderátori nevšimnú a nedajú mi ban! :)
 
cc7773c28ad449318df7961e80ec08ff.png


Trochu sa na mňa usmialo šťastie :) Čo najhodnotnejšie ste dostali z truhlice?
 

DeletedUser7318

Hosť
Aj mne sa občas podarí niečo pekné získať z truhlíc , len vačšinou na svetoch , kde si nerobím zbierku .Presne pred mesiacom , ked som sa rozhodol ukončiť svet cali som si za UPD tam kúpil truhlicu a mal som v nej takú istú vojenskú uniformu :)
 
Hore