Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Deleted User - 4

Hosť
Trebalo by to nejako upraviť.

Žiaľ, jediné, čo s tým my (herná podpora) môžeme spraviť je to, že opäť napíšeme tvorcom hry, ale či a kedy to upravia, to vám nevieme už napísať.
 

Deleted User - 4

Hosť
Do konca týždňa, prípadne na začiatku budúceho. Chcel som to spustiť už skôr, ale príde ešte jedna predajná akcia a ešte niečo potrebujem doriešiť, takže sa to môže rozbehnúť až po.
 

DeletedUser10852

Hosť
392 UPD laka ma az moc :D [report=288745736974469b96]Kočovný cirkus: Odmena![/report] :D ja za to nemozem ez kvoli robote musim trochu skorsie stavat a nemozem zato ze cirkus prisiel tento tyzden... keby prisiel tyzden dozadu tak tam nestihnem dat nic kedze by som bol na nocnej... a neviem co ste taky podrazdeny s toho cirkusu vsak to je len hra... a nemozem za to ze 90% produktou co su v hre su na 2 veci a daju sa pouzit len v cirkuse.... (cislo je len obrazne nechce sa mi to preratavat....)
 

Deleted User - 4

Hosť
Už som im o tom opäť napísal, nie je správne, ak zopár hráčov takto blokuje možnosť pre ostatných získať nejaký herný úspech. Nie je to však chyba hráčov, ale herného systému. Spomenul som aj to, že by bolo fajn pridať nejaké nové veci do cirkusu, dobrodružstiev.. (už po niekoľký krát..)

Čo sa týka speedu, ešte čakám na odpoveď od vedenia a potom sa to môže spustiť :)
 

DeletedUser7318

Hosť
dík linteo, dúfam že to aj začnú riešiť a nebude tu tento problém :) ináč 151 produktov som stihol dať ako treťí... píšem to iba kôli tomu , lebo ten scren čo som sem dal neni možné kuknúť.
 

DeletedUser10630

Hosť
prečo sú zlacnéné len opasky v union obchode to nech si niekam strčia komu treba azerbajdžanský či iný opasok,si nedám na seba chu..du na smiech,a do inventáru aby sa na ne človek pozeral?
 

Deleted User - 4

Hosť
Bola tam nastavená iná zľava namiesto toho skvelého opasku z Azerbajdžanu :)

Pokojne dajte vedieť, keď je ešte niekde zľavnený nejaký opasok krajiny.
 
Hore