Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser10630

Hosť
Každý týžden len a len opasky je jedno aké ale len opasky na každom svete a ani sa nelíšia v schopnostiach su na nič je to blbosť
 

DeletedUser10852

Hosť
Linteo tento neni nieco ine.... stale je blby opasok na delaware...
 

Deleted User - 4

Hosť
Jasneže stále bol, keďže si to napísal až teraz.. Už je tam niečo iné.
 

DeletedUser10852

Hosť
ja som myslel ze si to uz vsetko obehal ked si menil uz na inych svetoch :D
 

DeletedUser10630

Hosť
Zase sú tam len opasky čo sa ich chcú zbavit načo vymýšlaju opasky pre celý svet,ja som slovák a nedám si japonský opasok ani švédsky,a ani sa nelíšia v pridávaní nejakých bonusov,na každom svete zas a zas opasky, Texas-japonský,Arizona -švédsky,Buffalo a California -švajčiarsky Delaware-luxemburský a El Paso _rakúsky. Je tam kopa vecí a oni dávajú akcie na stupídne opasky !!!!!!!
 

DeletedUser10852

Hosť
Tak priebezne kupujem vsetky :D :D :D ale uz ma to tiez sere ze kazdy tyzden su stale tie opasky :D
 

DeletedUser10630

Hosť
Som zvedavá na další týžden,možno dajú pre zmenu opasok zo saturnu či mesiaca ,merkúr ,pluto a spol bola by to prča...
 

Deleted User - 4

Hosť
Som zvedavá na další týžden,možno dajú pre zmenu opasok zo saturnu či mesiaca ,merkúr ,pluto a spol bola by to prča...

Mám im to skúsiť navrhnúť? :D

Ale nie, už som zopár razí o opaskoch písal do Inno, môžem znovu, záleží však len na nich, či to niekedy upravia tak, aby sa zľava nedala na opasky, či iné nepopulárne predmety. Tie zľavy sú totižto dávané automaticky, náhodne.
 

DeletedUser11046

Hosť
Len by som sa chcel opytat,ci cteni vyvojari aj citaju co sa im posle...ako je naozaj neskutocne,ze kolkym ludom sa nejaky navrh paci ( myslim aj ine napady na fore ) a suhlasia s tym,este aj Linteovi sa musi aby ho vobec poslal dalej,ale tym ako keby to aj haslo...odmena formov obalok a nie len tak pripocitat UPD,tie opasky,celkovo shop este aj tie veci za veteranske v shope a mnozstvo dalsich veci,navrhov a napadov a s nicim sa naozaj za dlhu dobu nepohlo,vsetko po starom...
 

DeletedUser

Hosť
Po pravde ani sa nečudujem, že veľa ľudí končí. Tam hore to nieje všetko s kostolným poriadkom a nie aby pridávali niečo, čo ľudí nebude odvádzať preč, ale oni radšej pridajú ďalšie súpravy...myslím, že čoskoro to tu nikto nebude hrať, česť výnimkám...:howgh:
 
Hore