Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Deleted User - 4

Hosť
Nie, miesto toho bude teraz niečo iné. Ten turnaj môže byť však prípadne neskôr, inokedy, to nie je problém.
 

DeletedUser

Hosť
super... nech tých milión nedostatkov, ktoré tam určite budú najprv vychytajú iní :D

Tak sa tešíme na to naše prekvápko :)
 

Deleted User - 4

Hosť
:D

(Miesto toho bude speed server, zasúťažiť si budete môcť v rôznych kategóriách, podrobnosti budú neskoršie)
 

DeletedUser

Hosť
Treba to tak brať, že niektorí nemajú po nociach čo iné na práci, len sa hrajkať na weste :D
 

DeletedUser7318

Hosť
ved nič netreba robiť , aby sa to nezopakovalo ... stále ten istý to sám nacpe a nikomu nedovolí splniť úspech - limitovať nechcú ako som to minule napísal , tak netreba dávať odmenu hráčom čo už úspech majú a bude pokoj
 

DeletedUser10852

Hosť
Crux niektory vstavaju do roboty a nehrajkaju sa tu len pre info....

Etele po chvilke by nemal kto davat produkty do cirkusu... :)
 

DeletedUser

Hosť
Aj malé hlúposti vedia znechutiť hráčom hru a odchádzajú - v lepšom prípade len na iné svety, kde až taký "dobrý hráč" neni :D
 

DeletedUser7318

Hosť
presne tak Crux a Krieg na inakších svetoch sa cirkus niekedy aj týždeň dokladá s produktami a majú šancu všetci a aj tam sa najdú borci čo by to dokázali napratať za pár sekúnd ako ty , ale majú chrbtovú kosť- ked by si nemal úspech ani nepípnem ... 1500 produktov tu na dela neviem vložiť od decembra či kedy som sem prešiel a teraz som si kôli cirkusu ani nelahol , lebo som cítil že bude a o 3:14 kliknem na west a jupí cirkus ... zruším stavbu mesta dám si veci na jazdu a 6 min do ciela sa tam objavíš a za pár sekúnd to naplníš na 90%
 

DeletedUser10939

Hosť
jj. mali by tam nasadiť limit. Ja stávam o 5:45 do roboty a zostávalo tam pár kukuríc - presnejšie 70ks ( minulý mesiac som zbieral aspoň uzdy, lebo jediné neboli naplnené asi 2 dni ). Chýba mi 3500 produktov do úspechu a aj keby sa mi podarilo dávať tých 70ks produktov na jeden cirkus, tak by mi to trvalo 50 mesiacov čo je " iba " 4 roky. Trošku blbé nakoľko 4,5 roka hrám . Cirkus je tam vzhľadom na ceny ( slušne povedané ) na prd a ešte aj tie poďobané úspechy sa nedajú naplniť
 
Hore