Úloha "Ook!"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahoj, chcel by som vedieť či niekto vie čo s touto úlohou: Ook!
tmdm.png
 

DeletedUser

Hosť
nie, nikto to nevie a žiadny existujúci predmet sa tej úlohe nepáči.
PS: pre tých čo nevedia - ak si na seba dáte hocijaký produkt tak získate úspech (opica je v cirkuse vedľa toho veľkého stanu, presne tak ako na obrázku. treba tam kliknúť aj keď tam dokopy nič nevidno :))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Ale ako to mám splniť celé a dostať odmenu. Už som tam dal produkt "ostnatý drôt", dostal som úspech, no lenže tá úloha sa mi tam zobrazuje stále, tak ako ju mám dokončiť?
 

DeletedUser

Hosť
na ten vtip to sedi v tom uspechu je obrazok co bol volakedy prvy april medaila
ale napadlo ma ci nebude treba mat to cirkusove jablko zo supravy
 

DeletedUser7159

Hosť
stále platí to čo som napísal vyššie, áno aj jablko už bolo skúšané :)

Ale opice majú rady skôr banány. :D

Vtip je asi v tom, že ťa oberie o ten predmet alebo čo, nie je náhodou úspech že nachytaj sa 100x alebo také dačo? :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vorox ziskal uspech Ook, dnes o 18:10 na Buffale
Videla som oznamenie, ktore dal na chate.
 

DeletedUser

Hosť
úspech ale nie je splnenie úlohy, úspech mám aj ja
 

DeletedUser

Hosť
úspech ale nie je splnenie úlohy, úspech mám aj ja

nj, akurat som sem prisla doplnit svoj koment, ze uspech sice mam uz aj ja, ale uloha tam stale trci :D




uloha pise ''predmet'' nie produkt, nemoze to byt oblecena cela cirkusova sada?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
uspech mam aj ja, ale mne tiež ulaha trčí :D dal som na seba bavlnu a ta opica mi ju vzala :DD
 

DeletedUser9207

Hosť
Môj názor je taký že ide o narážku na Terryho Pratchetta (viď google).

V jeho knihách je knihovník - opičiak ktorý nevie povedať nič iné iba Ook!

Tak isto jedáva iba banány. Kedže vo weste banány niesú, tak ako odmenu dali niečo, čo sa podobá aspoň farbou.
 

DeletedUser

Hosť
Sak na to nejako spoločne musíme prísť, ale ako Hebi písala, píše tam predmet, nie produkt. V princípe to môže byť možno aj oblečenie. Uvidíme čo z toho bude ešte :/
 

DeletedUser

Hosť
par napadov, mozno na nich nieco bude:

1, ak je to narazka na toho knihovnika, nechce spevnik? (nemam, nemozem vyskusat)

2, Laki spominal, ze vsetky produkty boli vyskusane, ale nefunguju, takze treba splnit aj nieco ine : mozno treba mat na sebe vsetko dostupne oblecenie z cirkusovej (+ mozno treba byt aj fyzicky na mieste cirkusu ( a dat spevnik))?

3, z cirkusoych minihier nie su dostupne vsetky veci do cirkusovej sady, nie je tam klobuk, nohavice a topanky

4, mozno uloha Ook, je sada uloh, ktore nam daju tie chybajuce veci do Cirkusovej sady (niekto tu predtym spominal pokracovanie ulohy po spusteni Cirkusu a tak isto to ma nazov ako seria: Nazov serie Ook (nazov ulohy Ook)


A mozno su tieto napady uplne odveci :D
 

DeletedUser

Hosť
1, ak je to narazka na toho knihovnika, nechce spevnik? (nemam, nemozem vyskusat)
nie :)
2, Laki spominal, ze vsetky produkty boli vyskusane, ale nefunguju, takze treba splnit aj nieco ine : mozno treba mat na sebe vsetko dostupne oblecenie z cirkusovej (+ mozno treba byt aj fyzicky na mieste cirkusu ( a dat spevnik))?
aj celú cirkusovú skúšali :)
3, z cirkusoych minihier nie su dostupne vsetky veci do cirkusovej sady, nie je tam klobuk, nohavice a topanky
bude, časom
4, mozno uloha Ook, je sada uloh, ktore nam daju tie chybajuce veci do Cirkusovej sady (niekto tu predtym spominal pokracovanie ulohy po spusteni Cirkusu a tak isto to ma nazov ako seria: Nazov serie Ook (nazov ulohy Ook)
ook je jediná, nič iné čo sa týka cirkusu (okrem tých dvoch úloh od šerifa) či tej sady nie je :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore