Úloha "Ook!"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
:D

Som rád, že ste to viacerí pochopili a že máte zmysel pre humor :)
 

DeletedUser

Hosť
:D

Som rád, že ste to viacerí pochopili a že máte zmysel pre humor :)

ale toto by som nabudúce už takéto žartíky nepredýchal asi.....nabudúce by som uvítal skutočnú nápovedu :D


PS:Bill Gates ani Mark Zuckenberg sa ešte neozvali? :D
 

DeletedUser9207

Hosť
Predsa je to Terry :)

škoda že nieje v hre banán alebo oktarína
 

DeletedUser

Hosť
nie je náhodou oktarína farba? teda...efekt alebo ako to napísať? :)
 

DeletedUser

Hosť
http://tw-db.info/?strana=iteminfo&id=2302 toto sem z produktov dali naposledy žeby to bolo treba dať toto ???

skúsil niekto lupu ???

vy ste ťutovia tá úloha je nekonečná a je to klam vždy ked tam niečo hodíte dostanete kukuricu
1.ved vyskúšajte
2. ked máte kukuricu na sebe nejde to spraviť
úloha vyriešená
asi ozaj si k tomu musí sadnúť boh aby ste na to prišli :D

je to takpovediac nekonečný menič na kukuricu :D
 

DeletedUser

Hosť
bohovia nerobia quadruple posty :) minca ani lupa nefungujú a hocijaký produkt to síce vezme ale kukuricu ti to nedá. a videl som už screen kde tá úloha bola splnená - http://puu.sh/3VV08.jpg (za jeho pravosť ale neručím), takže nejaké riešenie to snáď má.
 

DeletedUser3733

Hosť
Len malá otázka, ak si na seba dám správny predmet, tak by sa malo toto okno:

iap8.jpg


zmeniť po refreshi okna na:

qs5n.jpg


(upravená v PS, správny predmet som nenašiel)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť
stole, to si upravil vo photoshope? :)

JJ aby Vás to náhodou nemiatlo, tá druhá fotka je upravená.
Mne išlo len o to, aby som tej opici nemusel dávať rôzne predmety, tak ma napadlo, že keď budem mať na sebe ten správny predmet, tak tá druhá požiadavka, by mala zmeniť farbu písma (ako splnená) teda by človek nemusel prichádzať o produkty.
 

DeletedUser

Hosť
...aby som tej opici nemusel dávať rôzne predmety, tak ma napadlo, že keď budem mať na sebe ten správny predmet, tak tá druhá požiadavka, by mala zmeniť farbu písma (ako splnená) teda by človek nemusel prichádzať o produkty.

jj, ale neviem či aj tu to tak funguje...táto úloha sa zrejme aj tak nedá splniť, je tu len pre pobavenie a pre ľudí, ktorým to nedá spať, kým nevyskúšajú všetky predmety :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore