Úloha "Ook!"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9352

Hosť
Crazy mal na mysli ten odkaz co tu linteo kedysi davno hodil, v ktorom bol kratky pribeh od Terryho Pratchetta "v jazyku Oook!" (no a na spominanej stranke z ktorej to skopcil bol aj preklad, ktory som zasa skopcil ja). A sice o tom Linteo vravel v ramci vtipu ako o napovede k tomu questu, nemalo to s nim nic spolocne.
A hento druhe je zas len sposob nemcom ako sa ti vysmiat do tvare ;) Zmier sa s tym, ze ten quest sa neda dokoncit a v dohladnej dobe sa ani dat nebude :)

Ja som hovoril že je to len JOKE.

Inak ja netrepem od veci, myslel som ten dokument, čo Laki preložil.

 

DeletedUser5708

Hosť
Veď ja som povedal, že ten quest sa teraz dať splniť nebude, pôjde pravdepodobne o nejaký nový produkt alebo tak.. :) Mne je to jasné, že teraz an i v najbližšej dobe to splniť nepôjde. Ale raz to splniť pôjde, to chcem dokázať. :D

(Alebo sa mýlim? Ide iba o vtip, ktorý bude trvať do 1. apríla a potom nám povedia nemci - ERSTE APRIL!)

Ja som hovoril že je to len JOKE.
Pane bože.. JOKE nieje ten quest (asi, resp. z našej konverzácie to ja tvrdím a potvrdil to aj Laki), ale tie preklady sú JOKE....

A k tomu druhému - lenže ja hovorím o niečom inom (o preklade Lintea) a ty do toho vsunieš že nebyť nášho Lakiho...
 

DeletedUser9352

Hosť
Veď ja som povedal, že ten quest sa teraz dať splniť nebude, pôjde pravdepodobne o nejaký nový produkt alebo tak.. :) Mne je to jasné, že teraz an i v najbližšej dobe to splniť nepôjde. Ale raz to splniť pôjde, to chcem dokázať. :D

(Alebo sa mýlim? Ide iba o vtip, ktorý bude trvať do 1. apríla a potom nám povedia nemci - ERSTE APRIL!)


Pane bože.. JOKE nieje ten quest (asi, resp. z našej konverzácie to ja tvrdím a potvrdil to aj Laki), ale tie preklady su JOKE....

Ja som dostal za to ocenenie, keď som tam dal prvý predmet a nič mi nepadlo, tak newem. Ale podľa mňa je to ERSTE APRIL :(


__________________________________________
...Čas ukáže...
 

DeletedUser5708

Hosť
Presne tak.. Čas ukáže.. Môžeme polemizovať ale pravdu sa dozvieme až časom..

A len tak OT - Crazy, poď skype... :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore