Úlohy "Lúpežná výprava"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahoj všetci,
nevie niekto, aký predmet je pod otáznikom v úlohe Lúpežná výprava - rozhodnutie 1? Mám tam na výber, či chcem Tanečné šaty, alebo Vychádzkovú palicu, alebo nejakú vec pod otáznikom. Chcem vedieť, čo je ten otáznik, lebo budem sa potom vedieť rozhodnúť, či chcem tú vec pod otáznikom alebo Vychádzkovú palicu. Keď to náhodou niekto vie, tak nech to sem pls napíše. Vopred ďakujem za odpovede.
 

DeletedUser

Hosť
Toto by ma fakt zaujímalo ..ale ci to nie je ta baletna sukienka
 

DeletedUser

Hosť
Aká??? Ale to je na ženské pohlavie, nie? V takom prípade by som si zobral tú Vychádzkovú palicu.
 

DeletedUser

Hosť
zatial to asi nik okrem vyvojarov nevie... :) bo este sa nenasiel taky odvazlivec co by to skusil :D
 

DeletedUser

Hosť
Nj, ale keď by to náhodou bola tá baletná sukienka, tak by som sa poriadne naštval, keby som ju zobral a nezobral by som si Vychádkovú palicu, lebo tá sukienka pridáva -3 húževnatosť a -3 vystupovanie.
 

DeletedUser

Hosť
mna by zaujimalo keby som mal tu baletnu sukienku a huzevnatost mam na 0 teraz ze ako by mi ta sukna zobrala -3 :)
 

DeletedUser

Hosť
Celkom ma zaujíma úloha Lúpežná výprava, a tiež som zvedavý čo je tam ten otáznik:shock1: Dostal sa už vôbec niekto z .sk T-W až tam?
 

DeletedUser

Hosť
tuetue.png
- určite tam bude toto
 

DeletedUser

Hosť
Úprimne si to nemyslím. Bude tam niečo zaujímavejšie, aspoň podla mňa. Mal by to niekto zistiť, tu na .sk tam nieje asi nikto tak to budeme musieť zistiť asi na .net alebo .de T-W:west61:
 

DeletedUser

Hosť
Rekimaru ako si na to prisiel? Mas nejake screeny alebo...? ako mozes tvrdit urcite?
 

DeletedUser1722

Hosť
podla mna tam bude tretia alebo druha (skor ta tretia cast) cast kluca prva sa da zistat pri jednej ulohe...a ked mate 3 casti kluci tak dostanete niejaku zbran ako som pocul :haha2:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore