Úlohy "Lúpežná výprava"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
nasel sem toto a je to na
Klíč

* Nemůžete se dostat k Vycházkové holi získáním Klíče č.2
* Když získáte všechny 3 klíče, dostanete speciální předmět (tento předmět ještě nebyl do hry zaveden)
* Ode dneška (6.6.) můžete nalézt i Klíč č.3
takze v questu jak je ten otaznij je klič č.2
 

DeletedUser

Hosť
Veľmi zaujímavý poznatok, odkiaľ to máš ak sa smiem spýtať? Teraz sa naskytá ďalšia, ešte zaujímavejšia otázka. Keď už je aj toto viac-menej jasné, čo je potom ten špeciálny predmet za všetky 3 Kľúče? To bude niečo veľké:west61:
 

DeletedUser

Hosť
Funkce nových světů, které mají být zavedeny

* Charakterový bonus vojáka bude změněn (to samé se možná stane i ostatním charakterům)
* Mapa bude změněna
* Možné je i omezení inventáře


TAK TOTO SA MI VOBEC NEPACI O VOJAKOCH :(
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak, to obmedzenie nevyzerá dobre. A tiež som zvedavý na nový systém duelov. Ale čo ma najviac zaujíma, sú tie špeciálne zbraňe:west61:
 

DeletedUser

Hosť
Funkce nových světů, které mají být zavedeny

* Charakterový bonus vojáka bude změněn (to samé se možná stane i ostatním charakterům)
* Mapa bude změněna
* Možné je i omezení inventáře


TAK TOTO SA MI VOBEC NEPACI O VOJAKOCH :(

mozno ze vojak bude este lepsi kto vie
 

DeletedUser

Hosť
Ale keď bude obmedzený inventár a ja mám v inventári veľmi veľa vecí, tak potom mi niektoré veci zmiznú, alebo čo? Lebo keď mi napr. zmizne Drahý plášť, taksa poriadne naštvem. Ten stojí 9 500 dolárov pre člena mesta a to nie je zrovna málo. Dúfam, že mi potom nič nezmizne a hlavne niečo potrebné.
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím, tiež si myslím že vojak bude mať ešte lepší Bonus ako má, a bude súvisieť s Taktikou. Ale nič viac neviem. A k tomu inventáru - keď si prečítaš diskusiu v tej téme na .cz fóre, píšu tam že sa to možno stane. Keď bude obmedzenie teoreticky 30 predmetov, a ty ich budeš mať 35 tak ti tých posledných 5 stiahnu z inventára:shock1:...možno

Ale odkláňame sa od pôvodnej témy, takže nám to tu asi čoskoro zamknú, lebo na pôvodnú otázku sa odpoveď dať zatiaľ nedá.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak si teda v tej úlohe zoberiem asi ten otáznik, aj keď aj tá Vychádzková palica by bola dobrá, lebo na to, že sa dáva na seba do produktov, pridáva +2 charizma, ale s tým kľúčom to bude zaujímavejšie.
 

DeletedUser

Hosť
ty specialni zbrane sou pusky zkterima se bude bojovat o pevnosti
 

DeletedUser1147

Hosť
Ale vychádzkovú palicu môžeš aj nájsť pri prací z vysokým šťastím :west61:
 

DeletedUser

Hosť
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=651
Batoh
Batoh bude limitovaný, napr. základný batoh bude môcť obsahovať 30 predmetov, ale bude samozrejme možné si ho rozšíriť, napr. nosnosť bude záležať aj od toho aké jazdné zviera máte, atď. (Nie je isté, či to bude pridané).
Pokial si ho budem môcť rozšírit tak mi je to jedno :hehe:
 

DeletedUser

Hosť
A nejaký kľúč sa nedá nájsť? Ja keď robím prácu Preprava munície a nasadím si na seba Kamennú retiazku, tak vždy niečo nájdem a aj cenné. Napr. včera som našiel na práci Preprava munície Bieleho koňa. Možno, že s extra veľkým šťastím sa mi podarí nájsť aj nejaký kľúč.
:hehe:

To 9393andy: Ja mám koňa Quarterhorsa, tak budem mať aj väčší batoh?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
klúč sa neda nájsť(si myslím,ale hodne pochibujem)
A neviem je v oznámeniach
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=651
Ale určite budeš mať večší batoh ako ten čo bude mať osla.
Pokial teda nebudú iné podmienky okrem zvieraťa.
Napr.jazda na koni(je to len príklad):grin:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore