Úlohy "Lúpežná výprava"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Všetko sú to len domnienky a nikto z nás to nemá potvrdené. Ale tiež si myslím že ak tam nebude nejaká časť oblečenia, čo asi nebude, bude to asi ten kľúč, ale tiež to nemám potvrdené a je to len domnienka.:west61:
 

DeletedUser

Hosť
muze tam byt aj poklad prodejni cena je 13000$ nakupni 26000$ nebo se da ziskat v ukolu pro dobrodruha ale musis ho vratit pokud chcez pokracovat nebo nějaka unkatni zbran urcite dej ten otaznik bude nejaka bonusova vec byt tebou dat otaznik a nevaham

a mohl bys nam udela screen teho ukolu jesli si znás nestřilíš
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ale ty ukaz screen ze ses tam dostal tak daleko myslim toho ukolu

jeste me napadlo ze tam moze byt klic cislo 2 a kdyz ziskaz vsechny 3 tak dostanes nejaky predmet sem cetl
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale veď tá úloha je až od 67 úrovňe. Ak niekto zistí niečo viac o tom otázniku v odmene, dajte prosím vedieť:west61:

Na anglickom fóre túto tému tiež preberajú a viacerý hovoria o tom že by to malo mať spojenie s tajnou úlohou na ktorú bude potreba mať všetky kľúče. Takže ten otáznki v odmene bude ASI jeden z kľúčov, ktoré keď zozbierate všetky, otvorí sa tajná úloha.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale zase keby to bol povedzme ten Bowieho nôž, predsa by tam nebol otáznik, veď to je známa zbraň a aj za inu seriu uloh tuším úroveň 75 tam máš ako odmenu Grantmotovu pištoľ a tiež je tam a nie otáznik. Takže asi to bude kľúč. Jeden zoženieš v tejto úlehe, druhý zasa v inej a keď ich pospájaš otvorí sa tajná úloha.
 

DeletedUser

Hosť
Inak ja tú úlohu ešte nemám, lebo ja som len úroveň 51, ale mňa len zaujíma, čo je za tým otáznikom, preto som sa to tu opýtal, ale nikto to presne nevie, čo je pod tým otáznikom. Ja mám kamoša, ktorý je úroveň 66 a on si potom dúfam vyberie ten otáznik a povie mi, čo je v ňom. A ako vlastne viete, že existujú nejaké tajné questy?
 

DeletedUser

Hosť
To JimmyHendrix: Ale tie klúče sú 3, nie? Takže ten tretí bude asi ťažšie zohnať.
 

DeletedUser

Hosť
to Patrik 1:
Áno, myslím že sú 3, a podľa všetkého by sa všetky mali dať získať iba v úlohách. Nájsť ich asi nebude možné. A takisto ako je tajná úloha keď spojíš 3 lístky, tak bude s vysokou pravdepodobnosťou úloha aj za 3 kľúče, no bude mať rozhodne vyššiu obtiažnosť ako tie lístky. Ale na to je asi ešte čas, lebo má to súvis aj s úlohou na úrovni 75 (v odmene získaš 1. Kľúč) a to si ešte počkáme:west61:

PS: ale v tej úlohe Zlodej umenia je ako odmena 1. Kľúč, nezobrazil by sa tak isto aj v odmene 2. alebo 3. Kľúč?
 

DeletedUser

Hosť
Ale kúsky lístkov sa dajú nájsť, tak možno, že sa dajú nájsť aj klúče, aj keď s veľkým šťastím. No kto vie, na The West je ešte veľa záhad.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore