Úlohy "Lúpežná výprava"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte, mám úroveň 67 a nezobrazila sa mi úloha Vykrádanie hrobov. Skúšal som si dať na seba aj Medailu cti z práce Služba v armáde, ale nič. Treba nejaký špeciálny deň? Piatok?
Za odpoveď vďaka.
Jim
 

DeletedUser

Hosť
Presne, podmienka na zobrazenie questu je Piatok.


Ďakujem veľmi pekne, nebol som si istý:) Škoda, chybal len kusok, teraz musim čakať 1 týždeň. Ak sa môžem spýtať, je ešte v sérii Lúpežná výprava úloha na ktorú budú potreba nejaké podmienky? Vďaka.
 

DeletedUser

Hosť
Druhý quest "Načúvať" sa zobrazí len v Utorok. Potom Rozhodnutie 1: Prepadnúť...tam je treba streda. Ďalej neviem... ale keby si mal nejaký problém písni, pokúsim sa zistiť ;-)
 

DeletedUser

Hosť
Druhý quest "Načúvať" sa zobrazí len v Utorok. Potom Rozhodnutie 1: Prepadnúť...tam je treba streda. Ďalej neviem... ale keby si mal nejaký problém písni, pokúsim sa zistiť ;-)

Veľmi veľká vďaka:) Snáď to zvládnem, keby dačo, napíšem ti;)
Ešte raz, díki.
Jim
 

DeletedUser

Hosť
jedno nechápem P3t4 skadial mas take presne informacie?:heh:
 

DeletedUser

Hosť
Keď niečo chcem, viem si to zohnať, ;) a ako bývalí mod na cz, som to ako tak musel ovládať.....
 

DeletedUser

Hosť
Aha a to visie aj toto t bol spam ze to tiez asi ovladas:lol3: ?
 
Zdravím,
kedy sa mi zjaví úloha Lúpežná výprava? Práve som dosiahol lvl.67 a nič. Podľa weststats je tam požiadavka zelená šatka a skrývanie 60, ale to je až ako druhá úloha, pri prve nie je žiadna požadavka.
Ďakujem
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
kedy sa mi zjaví úloha Lúpežná výprava? Práve som dosiahol lvl.67 a nič. Podľa weststats je tam požiadavka zelená šatka a skrývanie 60, ale to je až ako druhá úloha, pri prve nie je žiadna požadavka.
Ďakujem

Keby si použil hladať, tak zistíš že minimálne 100x sa tu o tom písalo:)
A požiadavka na zobrazenie úlohy Lúpežná výprava (Pochovať) sa zobrazí u Šeriffa iba v piatok, tak si musíš počkať;)

EDIT: aha, tak si ani nemusel použiť hladať, stačilo sa vrátiť v tejto istej téme o jednu stranu dozadu;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Div sa svete, použil som tlačidlo hľadať, ale po prelúskaní 3-4 tém, kde sa riešila iba vychádzková palica, som to vzdal.
Okrem toho som našiel zmätočné informácie typu: "Piatok,Pondelok,Utorok už neviem.. ", alebo "9393andy kecá, je to středa (což mě vede k úvaze proč považuje za nutné odpovídat když to neví, jak sám přiznává)" .

Tak som sa proste spýtal.
Btw... zbytočná citácia ak reaguješ na posledný príspevok, ale ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser

Hosť
Jedna strana dozadu, je to piatok. nič viac k tomu. nieje to ani streda, ani pondelok, ani nič iné je to piatok. a keď použijem citovať, je to podľa mňa prehľadnejšie, aby každý presne vedel k čomu píšeš. toto totiž nieje téma v ktorej sa diskutuje o podmienkach zobrazenia úlohy Lúpežná výprava, takže tak. Ak založíš tému s nejkou otázkou, a ja budem prvý kto napíše odpoveď na základnú otázku, citovať nemusím;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore