Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser4121

Hosť
bude mozne dobyt pevnost proti 120 hracom na lvl 150 ???
 
bude mozne dobyt pevnost proti 120 hracom na lvl 150 ???


Nemyslim si, iba ak by hrali ako my boje polka of a kempia :Da ešte treba pochopit aj to ako si ma človek urobit build aby trafil možno tam to bude inakšie ale u nas je to tak že bonus v trave 130 nič neznamena tak už potom ako hrat
 
Naposledy upravené :
tak treba to brat ze minule sme mali v time aj ludi s levelom 84. a fakt vybavenych bojovnikov sme mali malo.
len bude sranda ked otvoria svet a zistime ze hombre sadu si vybralo 20 ludi a 130 nieco ine :D
Minule rozhodovalo aj to ze protivnici mali vela duelantov s vysokym Hp a nastrielali tolko co nasi s 1500 hp. Viem ze sa to nebude pacit tym nasim ale aj tam by sa to mohlo prehodnotit.
remeslo by som riesil priamo na mieste ako minule . vybrat 2-3 aktivnych na kazde remeslo a zvysok nech dodava material
Triedy postavy. No toto bude tazsie.aky pomer a coho to bude rozhodovat boj. Dajte navrhy.
kolko vojakov s HP 23k kolko dobrodruhov s hp 10k kolko duelantov s hp 1500 a ci vobec a kolko stavbarov s hp 8-10k.

Par buildov som sem uz dal. Su to vseobecne buildy na utok a obranu sucasne takze kedze mame nejake tie napoje mozte si ich prisposobit zvlast na utok a zvlast na obranu. kto na to nema cas alebo chut tak pouzite to co som tam uviedol ja. Duelantov s hp 1500 riesit nebudem lebo oni vedia ako si to rozhadzat.
Moj osobny nazor je ten ze nam bude stacit tak zo 15 dobrodruhov s hombre sadou a max Hp a aj to len v obrane na drzanie vlajky. Inak je tato postava v bojoch uz dost nanic . Ale pri blokovani vlajky su potrebni.

Este jedna dolezita informacia pre organizatorov........ Dufam ze to bude zas tak mrznut pocas boja ako minule . Snad to uz doriesili
 
tak treba to brat ze minule sme mali v time aj ludi s levelom 84. a fakt vybavenych bojovnikov sme mali malo.
len bude sranda ked otvoria svet a zistime ze hombre sadu si vybralo 20 ludi a 130 nieco ine :D
Minule rozhodovalo aj to ze protivnici mali vela duelantov s vysokym Hp a nastrielali tolko co nasi s 1500 hp. Viem ze sa to nebude pacit tym nasim ale aj tam by sa to mohlo prehodnotit.
remeslo by som riesil priamo na mieste ako minule . vybrat 2-3 aktivnych na kazde remeslo a zvysok nech dodava material
Triedy postavy. No toto bude tazsie.aky pomer a coho to bude rozhodovat boj. Dajte navrhy.
kolko vojakov s HP 23k kolko dobrodruhov s hp 10k kolko duelantov s hp 1500 a ci vobec a kolko stavbarov s hp 8-10k.

Par buildov som sem uz dal. Su to vseobecne buildy na utok a obranu sucasne takze kedze mame nejake tie napoje mozte si ich prisposobit zvlast na utok a zvlast na obranu. kto na to nema cas alebo chut tak pouzite to co som tam uviedol ja. Duelantov s hp 1500 riesit nebudem lebo oni vedia ako si to rozhadzat.
Moj osobny nazor je ten ze nam bude stacit tak zo 15 dobrodruhov s hombre sadou a max Hp a aj to len v obrane na drzanie vlajky. Inak je tato postava v bojoch uz dost nanic . Ale pri blokovani vlajky su potrebni.

Este jedna dolezita informacia pre organizatorov........ Dufam ze to bude zas tak mrznut pocas boja ako minule . Snad to uz doriesili


no ja som tak myslel... 60 vojak do 22k hp.. 20 pracovnik hp ..15 dobro to treba v utoku určite ,25 duelant už sa dohodneme či hp či dmg a zvyšok su rebeli to vieme že bude :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Potreboval by som od vás zoznam vodcov, na ktorých ste sa dohodli a jedného "hlavného" vodcu - generála.
 
Potreboval by som od vás zoznam vodcov, na ktorých ste sa dohodli a jedného "hlavného" vodcu - generála.



ved nevieme kto všetko sa zahlasil za vodcu ale zamna by to mohol byt syfon ef ja možem byt sekundant :D aj ked ten zaujem tu moc neni trochu by to chcelo dako nakopnut forum asi vela nečitame ked sa tam nič nedozvieme, a jeden general pre 150 ludi v jednom meste asi bude malo to budu asi aj zakladatelia , to bude iny bordel
 
ale važne ludia treba tu napisat kto veli na svetoch paso dela fremont, v každej ali nevieme kto veli , treba sa trošku rozhybat turnaj tu za par tyždnov
 

DeletedUser11114

Hosť
eFJaySVK a Syfonek (Paso/Fremont) a len jeden generál? To je fakt málo.
 

Deleted User - 4

Hosť
Veď to záleží na vás, ako si to v hre určíte. Kto teda bude hlavný vodca celého tímu? Kto budú ostatní vodcovia? Len tí dvaja hráči budú viesť?
 
Hore