Americans Guns

DeletedUser

Hosť
Zdravím. Veľmi rád by som išiel k vám :). Len mám menší problém The- West som hral ešte keď bol len Svet 1 a mnoho sa tu už zmenilo. Tak ak vám to nebude vadiť, tak rád vstúpim k vám.:):)
 

DeletedUser198

Hosť
Zdravím. Veľmi rád by som išiel k vám :). Len mám menší problém The- West som hral ešte keď bol len Svet 1 a mnoho sa tu už zmenilo. Tak ak vám to nebude vadiť, tak rád vstúpim k vám.:):)

uvidíme zatiaľ si ta píšem,pri najhoršom skončíš v akadémií :)
 

DeletedUser

Hosť
mozem is aj ja mam skusenosti s hranim hral som uz ked bol na cz jediny svet 1
 

DeletedUser198

Hosť
| 1 | 2| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8| 9 |10|X
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |A
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | X|B
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |D

všetci členovia do 3 dní to toht sektoru vďaka :) pre blizsie info ma kontaktuje v hre
 

DeletedUser

Hosť
nechapem ako mozete zakladat mesto s naturelordom ktory na svete5 mi v meste napadal stavbarov a dueloval s 0-20% motivaciou :D ci uz sa poucil ?
 

DeletedUser2397

Hosť
Jezis micho, Arizona ide 2 hodiny a ty už chceš mať mesto?
 

DeletedUser

Hosť
no aj ja ho môžem postaviť ;) ale budem tiež zakladateľ mesta potom ... ak môžem ;)
 

DeletedUser

Hosť
170 príspevkov :D , fakt ľudia vytvorte si skupinu, alebo chodťe na skype :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
nechapem ako mozete zakladat mesto s naturelordom ktory na svete5 mi v meste napadal stavbarov a dueloval s 0-20% motivaciou :D ci uz sa poucil ?

zdravim aj ja :D

a velmi rad so dueloval takých "sprostých" (modi prepačte za uražku) ako vy,.. :) lamky...najprv som napadal rovnocenných vojakov a duelantov, lenže mi prišli lamacke spravy typo "prestan ma duelovat"...a ja to nemám rád, tak som začal duelovať aj vyšich "stavbárov" ako si ich nazval...
 
Hore