Americans Guns

DeletedUser198

Hosť
Hľadajú sa kvalitní stavbári so stavaním 60+,ochotní pomôcť mestu :)
 

DeletedUser

Hosť
ja mám stavanie skoro 20 , ale som pripravený dať viac ...
 

DeletedUser

Hosť
:D ty asi ine slovo ako plakat nepoznas lebo to doma casto zazivas...ja tu neplacem :D sa vysmievam a vsetkych si nedaval :D:D porozmyslaj som ti napisal za dualanta a uz si prestal :D mali sme 4 duelantov ktory boli v top 10 niekolko mesiacov tak netrep blbosti a nebolo nas 20 ale 40 :D a urcite lepsie mesto s lepsou reputacious ako vasa trapna virginia :D ukazat tu duely ako napadas s 0 motivaciou a duely kde si za vyhru dostal 0 XP by ta vysmial kazdy :D

Ale mne sa to velmi páčilo vám robit zle, a za to že som dostal 0 xp, to mi nevadilo...hlavne že som vam urobil zle a mal som dobre svedomie a ešte pre peniaze :) ale už sa nehadaj, ak mi chceš vyčitať že som dueloval s 0% motivácie, tak mi to napíš do pmky... a ako som povedal, vaše mesto si to nevedelo so mnou vyriešiť :p na dalšie tvoje pripomienky ťa budem ignorovať, nemienim s tebou diskutovať o takýchto veciach...

// moderátori, prepáčte že tu spamujeme, ale on tu začal na mna zvyšovať písmenka zo svetu 5, ktorý som už dávno prestal hrať :)
 

DeletedUser

Hosť
naturelord nebudem do pisat do PM verejne upozornujem na to ze v meste s tebou to neni ziadna vyhra :) a nevrav ze sme si nevedeli s tebou vyriesit mne to bolo vies kde ze si nas napadal vadilo to len nasim stavbarom ja som ti napisal za duelanta a odvtedy si nas nenapadol ani raz...mozno si sa zlepsil nwm :D
 

DeletedUser

Hosť
naturelord nebudem do pisat do PM verejne upozornujem na to ze v meste s tebou to neni ziadna vyhra :) a nevrav ze sme si nevedeli s tebou vyriesit mne to bolo vies kde ze si nas napadal vadilo to len nasim stavbarom ja som ti napisal za duelanta a odvtedy si nas nenapadol ani raz...mozno si sa zlepsil nwm :D

ach, len tu neprekrucuj...lolo sa spamätaj už... to ťa bavi tu nariekať? musím sa priznať že raz ale naozaj len raz ma jeden z vás porazil...

STAVBáROV DUELUJEM, BUDEM DUELOVAŤ !!! A žiadne take že sa to nerobi, robi sa to! oni si zvolili postavu akú chceli a museli niesť aj nasledky... pozri ja na sk6 som stavbár a dueluju ma,.. ale to mi nevadi a nedavam si do profilu "lama je ferko" a ani mu nevypisujem "budem hadzať do teba kamene"...
 
Hore