Americans Guns

DeletedUser

Hosť
ako my?? mojmu duelantovy si nesiahal ani po clenky lolec tak nevrav ze lamky s motivaciou 0-20 dueluje len noob :D
 

DeletedUser198

Hosť
ako my?? mojmu duelantovy si nesiahal ani po clenky lolec tak nevrav ze lamky s motivaciou 0-20 dueluje len noob :D

chod si plakat inde.....
dobrá správa...racoon podľa najnovších informácií sa nechystá do sektoru,kde budeme...môžete sa radovať,tí ktorí ste sa ich báli :),no ja som zostal smutný :(
 

DeletedUser

Hosť
nesmúť winy! Budem za tebou chodiť stále a vždy! Aj za tvojimi spoluobčnmi :D
 

DeletedUser

Hosť
winy ja neplacem ja sa len smejem ako mozes spolupracovat s takymi lowkami :D:D

počuvaj, vy ste tam boli 20, ja jeden...mali ste si to sami vyriešiť a ne tu sa vyplakavať...a mali ste aj vojakov aj duelantov, a keď na mňa zaútočili alebo opačne , tak som vyhral... takže nemáš tu čo hovoriť o lowkach mal si si to vyriešiť a ne cele mesto mi vypisuje že "prestan ma duelovat inak hodim do teba fazulu".., takže nie ja som ten "lowko" to ty si lowko keď som zvladal ja sám všetkých vašich členov... "lowko"- :ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
:D ty asi ine slovo ako plakat nepoznas lebo to doma casto zazivas...ja tu neplacem :D sa vysmievam a vsetkych si nedaval :D:D porozmyslaj som ti napisal za dualanta a uz si prestal :D mali sme 4 duelantov ktory boli v top 10 niekolko mesiacov tak netrep blbosti a nebolo nas 20 ale 40 :D a urcite lepsie mesto s lepsou reputacious ako vasa trapna virginia :D ukazat tu duely ako napadas s 0 motivaciou a duely kde si za vyhru dostal 0 XP by ta vysmial kazdy :D
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj,
rád by som sa k vám pridal.
NIEČO O MNE:
- najvyššia úroveň 67 (cz1)
- The- West hrám od spustenia cz serveru
- som aktívny v bojoch o pevnosť
- chcel by som byť vojak= očakávam boje o pevnosti

Ak by ste ešte niečo chceli vedieť, napíšte mi prosím telegram na Arizone.
 
Hore