Anketa č.1 - Ako sa vám celkovo páči hra The West?

Ako sa vám páči The West? Akú známku by ste dali hre?


  • Celkový počet hlasujúcich
    242
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže the west hrám už skoro 4 roky, stále ma to nejako drží, čomu sa sám čudujem, lebo som si pôvodne myslel, že pri tejto hre ostanem cca mesiac :D...Skúšal som aj inšie browser hry v žánri RPG, ale nič sa ani zďaleka nechytalo na west...Oznámkoval som to takou dobrou dvoječkou a to z toho dôvodu, že stále je čo zlepšovať a že nie všetky zmeny v hre sa mi páčili (musím však pochváliť posledný update, ten sa podľa mňa dosť podaril, hlavne to, že je späť výber dĺžky času práce)

Najväčší plus a mínus v hre:
+ jednoznačne boje o pevnosť, keby nie ich, tak túto hru už roky nehrám (pre mňa najzábavnejšia vec v hre :))...ale bolo by fajn, keby sa systém bojov trošku prepracoval, hlavne narážam na zanedbateľný význam bojových schopností(vodcovstvo, presnosť, uhýbanie, skrývanie a vytrvalosť) oproti bodom zdravia...trebalo by to nejako lepšie vyvážiť, aby neboli najschopnejší bojovníci len tí, ktorí bezhlavo všetko nahádžu do bodov zdravia :p

- The west sa postupom času strašne zjednodušil...shop, trh, nové nadupané súpravy...už to nie je taká hra, kde si človek musel dôkladne premyslieť, kde vloží každú schopnosť a ako bude postupovať, aby mohol plniť úlohy a podobne...toto vidím ako najvačší mínus...samozrejme niekomu to môže vyhovovať, ale ja uprednostňujem trošku obtiažnejšie hry, kde treba aj pohnúť rozumom :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa West páči hlavne kvôli tomu že je to veľmi pestrá hra úlohy,duely,práce,boje o pevnosť,remeslo,súpravy a rôzne buildy.
Ale u mňa je mínus to že do hier sa dávajú výhody za peniaze.
 
Čo sa mňa týka, kedysi to bolo ono. Akonáhle sa objavili boje, začalo to mať grády a skončilo sa to verziou 2.1. Pevné časy prác sa mi nehodili, ale teraz to je celkom v pohode. Čo sa mi ešte dosť nepáčilo bola veľkonočná duelová tombola, pretože bola vždy malá šanca na získanie niečoho cenného a sám som si pritom minul dosť dlhopisov, keď protivník vyhral. Myslím, že by bolo trochu férovejšie dať nejakú šancu aj nenugeťákom.
 

DeletedUser325

Hosť
Tuto hru hraji prakticky od jejího začátku na cz a sk serveru.
A stále jsem nepřestal...
Hodnotím za 1.
 

DeletedUser7367

Hosť
Ja som sa prelikol :D som si to zle prečítal som tam vydel body a nie známku... tak som dal 4... chcel som dať 2...
Dôvod?!
Jednoduchy :) ---> Dobré grafické spracovanie hry, o niečo prehľadnejšie úlohy.. nemusíte ich až tak hľadať po celej mape
Ale čo sa mi nepáči je to, že určité práce sa odomykajú od určitého lvl stupňa...
toto jediné na The West môžem vytknúť... Inac the best
 

DeletedUser7519

Hosť
The west sa mi zo začiatku zapáčil lebo som musel vzdy niečo riešit menit schopnosti duelovať (neboli este pevnosti). Nebolo to az tak narocne zadal som prace na 6 hodin a bol pokoj. Nasledne prisli pevnosti čo som sa potesil.:)
A hned po tom ten nešťastný update 2.00 :( Grafika pekná všetko no ako za zmenil system prac a všetko prestalo ma to baviť a sedet tu cele dni určite nebudem...
Posledný update to trošku vylepšil ohladom času no zas iné zlé prišlo všetky práce sú pre všetkých v podstate tak nemam žiadnu motivaciu meniť niečo alebo podobne.. Za chvílku všetci budú tanky (aj teraz ich je už dosť) a tak no.. :)

Kde je ten starý dobrý west.. :ahaok: škoda ho.. ale musime napredovať a vynovovať dáko sa s tým musím zmieriť

howgh! :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
hra sa mi páči celá lebo tam je vela vecí čo možno robiť môžete robiť úlohy,duelovať,bojovať o pevnosť a ešte aj remeslo. je tam strašne dobrá grafika práce sa teraz odomikajú podla úrovne je to prosťe skvelá hra.
 

DeletedUser

Hosť
Původně krásná hra, ve které se mísila strategie se vzájemnou spoluprácí s ostatními :)
Hodně možností pro taktiky hry a skillů na práce, bitev o pevnosti, duelů. Bohužel novými updaty toto upadá.

Už je jedno, jestli nějaký hráč zná hru. Momentálně po posledním updatu stačí do hry nahrnout peníze, nemusíte znát jak hra funguje, jak rozdělit body apodobně a i přesto můžete být nejlepším hráčem na serveru.
Poslední update přímo ukázal, že hra jde (lidově) "do kopru" 15s práce za 100exp to je výsměch :) Nugeťák, který by seděl u PC nonstop, by dokázal dojít na 120. level během 10ti dnů :) (Počítala jsem průměrných 40 exp za 15s).
Dále jsou tu tomboly, dříve bylo úmění hned několik. Byli tu Bitevníci, byli tu Duelanti, byli tu ti co jedou nálezku a všichni tito byli třeba i vynikající řemeslníci.
Jet nálezku už není umění, díky tombolám, které znehodnotily cenu ostatních věcí na trhu.
Z Duelování a Bitvaření se postupně stává záležitost pro "ty lepší" proč? Díky normálně nedostupným věcím pro duelanty a bitevníky, kteří za hru neplatí.
Stačí si na duely rozdělit schopnosti a atributy do všeho co nás napadne a obléct například sadu Schultze... Výsledek je jasný... Obyčejný hráč většinou schultze ani neprostřelí...
Řemeslo ? Jen fraška... Dříve bylo řemeslo úspěch, kdo měl 600 bodů byl pán. Dnes ? Jen závod v klikání... nakoupím si produkty, když jsou levné a jen tak někdy během práce, nebo spaní v hotelu si naklikám výrobky :)

Celý nový update se mi vůbec nelíbí a už se mi nelíbily ani tomboly. Férová hra už na Westu neexistuje a celkově hra, tak jak jí vytváří INNO se ubírá k úpadku.
Hráči co za něco stáli, pomalu začínají chápat, že hraní nemá smysl a ti co kdysi byli legendami, ti již ani nehrají. Ti co z toho mají trošku rozum postupně končí...

Ve hře není třeba myslet, není třeba cokoliv dělat, všechno příjde samo, pokud do hry nahrnu nugety - dle toho potom také vypadají uživatelé, co hru hrají.

Lidé na Supportu jistě vidí rozdíl v dotazech a příspěvcích, co jim chodili 2 roky dozadu a co jim chodí teď. (hlavně tedy v množství těch "stupidních" dotazů)

Toto je můj názor, nezlobte se na mě, ale jsem vážně naštvaná...

Už to není hra o tom, co kdo umí a čím je výjimečný, už ani nezáleží na strategii - ale o tom, kdo do hry nasype více...

a PS: update měl pomoci slabším hráčům, aby dohnali ty silnější, aby dokázali splnit úkoly. Jasně slabší hráč si je alespoň splní :) jenže ten silnější hráč dá 120 level 6x rychleji než předtím.
Navíc proč by někdo plnil úkoly když může mít za jeden den s klidem level 60 :)
 

DeletedUser

Hosť
The West je proste parádna hra mal by som nejaké pripomienky na novú verziu ale za ten prihlasovací bonus skúsenosti+nuggety ste to u mňa vyhrali. plusy vidím

+široká možnosť a výber prác
+pekný príbeh (úlohy)
+boje o pevnosť (moja srdcovka)

-úroveň 120
-do mesta by ste mohli pridať nejaké nové budovy a hry, napr. poker
-priateľské body sú podľa mňa nanič mohli by ste radšej dať raz za mesiac - každodenná aktivita - nejakú prémiovú truhlicu

- GRAFIKA - rieky - voda by sa mohla pohybovať po potokoch a riekach a keď mám nejakú cestu do mesta napr. a idem cez jazero aj na koni?? to čo veď nie sme Ježiš!
- mesto - mohlo by byť oveľa väčšie a kľudne by po cestách mohli chodiť ľudia a koče s koňmi a za nimi prach ako v reáli
- duely - raz by mohli byť v 3D

to je asi všetko ďakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
Takže dal som Vám 3 ... The-West bola pred Updatom vynikajúca hra , ale Update ju úplne pokazil ... Keby nebolo Updatu 1 z fleku ... Ale ...
 

DeletedUser8849

Hosť
poviem to strucne. Paci sa mi na weste veci ako prepracovana mapa a opravenie mnoha chyb po slavnej 2:0 a este sa mi paci ten novy sledovac uloh a spristupnenie prac podla levelu pretoze ked som mal pred tim nejaku ulohu tak som ju nemohol splnit a ani za sveteho som nemohol najst pracovne body ten sistem prac pomoze hlavne pri ulohach kde treba pracovat len urcitu casovu dobu. je este mnoho veci ale nechcem zdrzovat ale minusi (u mna) stiahli moju znamku na 3 hlavne ta slavna 2:0 od vtedy su pre mna boje o pevnosti nocna mora plna lagov sekania a ineho blbnutia (prilisna zataz) a kvoli tim lagom a sekaniciam si nemozem poriadne nastavit poziciu a buducu pozíciu preto sa mi oplati chodit na boje ako off lebo len tak budem nieco platny. a este k mobilnej verzii na smartfonoch (ako podla mna ja neviem kto co chodi cez mobil na west ) bud nech vyvojari spravia appku aj pre slovakov na android ci ine mobilne sistemy alebo nech sa to nejak opravi aby to na mobile fungovalo lebo prilis dlhe nacitavanie (aj na plnom wifi signale) nevedie k nicomu bud amen tma alebo len mapa sa zjavi. viac veci nemam ked aj nechcem plitvat casom a nechcem na nikoho narazat je to len moj nazor tak nic v zlom
 

DeletedUser

Hosť
The West je proste parádna hra mal by som nejaké pripomienky na novú verziu ale za ten prihlasovací bonus skúsenosti+nuggety ste to u mňa vyhrali. plusy vidím

+široká možnosť a výber prác
+pekný príbeh (úlohy)
+boje o pevnosť (moja srdcovka)

-úroveň 120
-do mesta by ste mohli pridať nejaké nové budovy a hry, napr. poker
-priateľské body sú podľa mňa nanič mohli by ste radšej dať raz za mesiac - každodenná aktivita - nejakú prémiovú truhlicu

- GRAFIKA - rieky - voda by sa mohla pohybovať po potokoch a riekach a keď mám nejakú cestu do mesta napr. a idem cez jazero aj na koni?? to čo veď nie sme Ježiš!
- mesto - mohlo by byť oveľa väčšie a kľudne by po cestách mohli chodiť ľudia a koče s koňmi a za nimi prach ako v reáli
- duely - raz by mohli byť v 3D

to je asi všetko ďakujem :)
 

DeletedUser9978

Hosť
Hra The West je paráda. Kamoš ma stále presviedča aby som hral inú hru, ale mne sa proste od The Westu nechce ísť preč. Chcem a aj budem ho nadĎalej hrať. Je to proste super hra... :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore