antivírus

Aký antivír používate ?

  • avast!

    Hlasy: 36 20,0%
  • AVG

    Hlasy: 9 5,0%
  • Norton AntiVirus

    Hlasy: 6 3,3%
  • Kaspersky AntiVirus

    Hlasy: 1 0,6%
  • NOD32

    Hlasy: 99 55,0%
  • McAfee Viruscan

    Hlasy: 2 1,1%
  • Žiadny

    Hlasy: 10 5,6%
  • Iný, aký ? .....

    Hlasy: 17 9,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    180
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nod32 3.0
Som spokojny.Niekto tu pisal ze je spokojny s Avastom ,tak mam nan otazky kolko ti robi scan?Mne 2 hodky.Na Avaste ti bude robit hlbkovy + registre uff ty kokso dost dlho :) Aj rychly na Avaste je pomaly to je najvacsi jeho problem...
Na Spywary radsej antivirak nepouzivam mam SPYBOT-SGD.
 

DeletedUser

Hosť
Nod32 3.0
Som spokojny.Niekto tu pisal ze je spokojny s Avastom ,tak mam nan otazky kolko ti robi scan?Mne 2 hodky.Na Avaste ti bude robit hlbkovy + registre uff ty kokso dost dlho :) Aj rychly na Avaste je pomaly to je najvacsi jeho problem...
Na Spywary radsej antivirak nepouzivam mam SPYBOT-SGD.

Ja ani nescanujem tak mi je to jedno:)
 

DeletedUser

Hosť
nod je dobry...
minule som ho naschval isiel "preverit" a skusal som stahovat subor o ktorom som vedel, ze je zavireny :D
a normalne mi to stoplo skor, ako sa zacalo stahovanie a dalo ho do karanteny :)
teda fajn :)

Mal som teraz chvíľku McAfee ale hrozne mi spomalil pc, tak som si kúpil zase na dva roky Noda a vybavené:)
(koniec neplatenej reklamy:D)

aj mne strasne spomalil pc :|
ako za tyzden bol prec :D
 

DeletedUser

Hosť
Ale ked mas NOD 32 je dobre mat nejaky antispyware,ja som ho nemal a musel som preinstalovat windows..teraz mam eset smart security
 

DeletedUser

Hosť
Áno, to sú 2 produkty. Firma sa volá ESET a jeden produkt Smart Security a druhý NOD32

Ja mám Eset NOD32 4
 

DeletedUser

Hosť
inak nod32 ..ten vymislel vraj slovak bolo to aj v novinach... vraj ta skratka znamena Nemocnica na okraji disku ..hmm
 

DeletedUser1864

Hosť
nie len NOD..Eset je slovenska firma (asi najznamejsia vo svete)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore