antivírus

Aký antivír používate ?

  • avast!

    Hlasy: 36 20,0%
  • AVG

    Hlasy: 9 5,0%
  • Norton AntiVirus

    Hlasy: 6 3,3%
  • Kaspersky AntiVirus

    Hlasy: 1 0,6%
  • NOD32

    Hlasy: 99 55,0%
  • McAfee Viruscan

    Hlasy: 2 1,1%
  • Žiadny

    Hlasy: 10 5,6%
  • Iný, aký ? .....

    Hlasy: 17 9,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    180
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
maju taku vyskovu budovu v petrzalke... tusim... ked som bol v Blave tak ked som sa prechadzal popri Dunaji som to zbadal ako prve... :)
 

DeletedUser

Hosť
maju taku vyskovu budovu v petrzalke... tusim... ked som bol v Blave tak ked som sa prechadzal popri Dunaji som to zbadal ako prve... :)

ta budova ...myslim ze aupark tower tam su.... inak aj ja som tomu nemohol uverit ze slovensko take male a hen...

ESET, spol. s r.o. je slovenská softvérová firma. Hlavné sídlo má v Bratislave v Aupark Tower, pobočky má v Prahe, v Bristole, Buenos Aires, San Diego, a má zastúpenie vo viac ako 160 krajinách sveta. Jej hlavným produktom je antivírusový program NOD32. Vznikla v roku 1992. Názov spoločnosti je odvodený od mena staroegyptskej bohyne Eset.

Podľa spoločnosti Deloitte narástol ESET za posledných päť rokov o 1 466 %, čo znamená, že je najrýchlejšie rastúcou technologickou firmou na Slovensku a 7. najrýchlejšie rastúcou v rámci regiónu Strednej Európy.[1]
 

DeletedUser

Hosť
Aviru nemusim,je buggnuta,dokonca sa niekedy sama zacne spravat ako virus
 

DeletedUser3241

Hosť
mne sa raz zacala sama od sema hybad mys a zacali sa odinstalovavat antivir !!!!hned som vedel ze to je hacker a vytrhol som kabel od netu a resetol som komp....trvalo mi to 10 sekund....ked som dal prehladat pc koli vyrom tak mi to dalo 8 trojanov......ja pouzivam NOD32
 

DeletedUser

Hosť
mne sa raz zacala sama od sema hybad mys a zacali sa odinstalovavat antivir !!!!hned som vedel ze to je hacker a vytrhol som kabel od netu a resetol som komp....trvalo mi to 10 sekund....ked som dal prehladat pc koli vyrom tak mi to dalo 8 trojanov......ja pouzivam NOD32

to ty neverim teda...asi si chcel zaujat lebo takto to nefunguje :p
 

DeletedUser

Hosť
To bud bol ten najhorsi hacker aky je alebo si vymyslas...Hackery toto nerobia ;) ...On si najprv postahuje veci,da ti keyloggera a nakoniec ked budes afk si spusti win32.dll a da /format ;)
 

DeletedUser177

Hosť
mne sa raz zacala sama od sema hybad mys a zacali sa odinstalovavat antivir !!!!hned som vedel ze to je hacker a vytrhol som kabel od netu a resetol som komp....trvalo mi to 10 sekund....ked som dal prehladat pc koli vyrom tak mi to dalo 8 trojanov......ja pouzivam NOD32

ŽE hýbať myš :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ak sa vyznas ludi hacnkes total commanderom ;)
Treba vediet a chciet...Ale tieto antihackerske veci su blbosti.Vsetko je o chceni a nechceni...Firmy na MMORPGCKACH vrazaju tazke miliony do ochrani proti hackovaniu a s blbym 2 megovym cheat enginom to dam dole..
 

DeletedUser

Hosť
a si myslim ze keby aj chceli nekoho hacknut tak urcite ne jeho....
 

DeletedUser3241

Hosť
ja vazne hovorim pravdu !!!zacal sa mi hybat sipka a odinstalovavali sa mi antiviry !!!!ja nekecam !!!!urcite to bol nejaky idiot ale ja s tym nic nenarobim ze to spravil !!je to pravda !!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore