antivírus

Aký antivír používate ?

  • avast!

    Hlasy: 36 20,0%
  • AVG

    Hlasy: 9 5,0%
  • Norton AntiVirus

    Hlasy: 6 3,3%
  • Kaspersky AntiVirus

    Hlasy: 1 0,6%
  • NOD32

    Hlasy: 99 55,0%
  • McAfee Viruscan

    Hlasy: 2 1,1%
  • Žiadny

    Hlasy: 10 5,6%
  • Iný, aký ? .....

    Hlasy: 17 9,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    180
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja som počul o takom pokuse s antivírusmi, že na jeden počítač nainštalovali 9 antivírov a navzájom sa zničili:D:D:D

Neviem, či je to pravda, počul som to od kamoša.
 

DeletedUser3241

Hosť
no je pravda ze viac antivirov je vlastne na skodu....ale o tomto som nepocul
 

DeletedUser

Hosť
Ehm...Neverim tvojmu pribehu z jedneho dovodu...Ak ta chcem hacknut,neurobim taku blbost ktoru si vsimnes...A odinstalovanie antiviru by mu co pomohlo? :D
Keby som chcel,nieco si stiahnem,nevsimnes si to a ak len z cistej skodoradosti tak ti tam hodim par slusne velkych trojanov ;)
Ano,stava sa ze antiviraky sa voci tym druhym zacnu spravat ako virus a znicia sa...To mi urobila Avira ked som spustil DR.Virus Cleaner [tusim tak sa to vola,je to volne siritelny pc scan]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Môj príbeh síce nemal nič spoločné s hackovaním, ale nevadí...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som vravel o Beastovi,Druha cast je venovana tebe.
Ano,stava sa ze antiviraky sa voci tym druhym zacnu spravat ako virus a znicia sa...To mi urobila Avira ked som spustil DR.Virus Cleaner [tusim tak sa to vola,je to volne siritelny pc scan]
 

DeletedUser3241

Hosť
Ehm...Neverim tvojmu pribehu z jedneho dovodu...Ak ta chcem hacknut,neurobim taku blbost ktoru si vsimnes...A odinstalovanie antiviru by mu co pomohlo? :D

ja neviem preco by to robil ale je to tak ......nie kazdy hacker musi robit to iste ci iny.....ten pako dokonca dal odinstalovat aj DR.Divix !!!!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore