Assasins Creed

Ktore ste hrali


  • Celkový počet hlasujúcich
    91
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5708

Hosť
Assassin´s creed 3 mi na najnižších požiadavkách sekal. Assassin´s creed 4 mi najprv neišlo. Teraz ma však osvietil môj bratranec. Assassin´s creed 4 mi ide na maximálnych požiadavkách! :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Nie.. Stal sa zázrak! :) (Bez irónie a bez akéhokoľvek sarkazmu.)
 

DeletedUser2929

Hosť
Funguje vám AC II aj na Windowse 8? Pretože som si po dlhej dobe zobral inštalačku od bratranca a na jeho ntb s Windowsom 7 som to spustil (server bol offline, prihlasovacie údaje na server vymyslené, veď to poznáte) a teraz, keď sa to snažím nainštalovať na môj ntb s Windowsom 8 tak po úspešnej inštalácii, patchnutí na 1.01 a crackuntí po spustení aplikácie začne načítavať pár vecí a zrazu už Inštaluje opravy a Updatuje Uplay - čo u bratranca nerobilo - a napokon si odomňa vypýta prihlasovacie údaje na uplay, ale v inom okne ako u bratranca (asi to bude tým updatom) a vymyslené neberie - tak som sa zaregistroval, ale po prihlásení ten program prestane pracovať... neviem, kde je chyba, robil som to isté čo u bratranca, ale systém sa správa inak. Vie niekto poradiť?

P.S.: Som technická lama, tak sa prosím nechytajte za hlavu, ak som napísal niečo veľmi hlúpe :)
 

DeletedUser2929

Hosť
[SPOIL]
qIcRgpt.jpg
[/SPOIL]

Fakt nikto nevie, čo s tým? Pretože mi to robí aj po inštalácii Odhalenia (Bratstvo išlo ok)...

// vrámci hľadania updatov mi našlo patch na 1.02 (ACR) a mám dve možnosti: inštalovať ho alebo nie. ak zvolím nie, dostanem sa do okna, ktoré je hore (regol som sa im tam, ale dlhodobo mi vyhadzuje, že ten softvér je momentálne nedostupný), a keď ho začne inštalovať, po niekoľkých sekunách vyhodí chybu v ACRMP.exe a inštalácia nepokračuje... čo s tým? :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Ťažko napísať. Ja mám originálne AC a všetky mi idú normálne na Windows 7, nemusel som nič nastavovať. Cez Uplay som normálne stiahol, samé sa prípadne opatchovalo a ide všetko v pohode.
 

DeletedUser2929

Hosť
Buaah, podarilo sa mi zapnúť AC: Revelations a všetko fičí ako má, vrátane češtiny a ukladania saveov... Takže idem do Animu, vidíme sa o pár dní :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Obávam sa, že práve moja pirátska verzia mi zabráni hrať multiplayer... Ale vďaka za ponuku, raz možno len predsa... :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Mimochodom, čo si myslíte o nových AC? Mňa celkom prekvapuje, že aj Unity aj Rogue chce Ubisoft vydať túto jeseň, keďže doteraz išli s takýmito 'väčšími dielami' raz za rok... Snáď sa ich rýchlosť neodzrkadlí na horšej kvalite - a aký je váš názor na Rogue? Lovec asasínov v Assassin's Creed...?
 

DeletedUser

Hosť
Že už niekoľko častí je furt o tom istom... Trochu zmenu priniesol Black Falg keď sa väčšinu príbehu odohrávala na mori, ale aj tak.. Tešil som sa na to, zahral som si 2 misie a zrazu - veď zase je to úplne o tom istom...

Len by som to zhrnul - čím viac AC tak ma to postupne prestáva zaujímať
 

Deleted User - 4

Hosť
Mám podobný názor. Rogue bude len prerobený AC4 v menšom a Unity?
No to som ešte zvedavý, ale že by som bol na to nejako nažhavený sa nedá povedať..
Nejako sa vytratilo to čaro z celej série, mali by to už nejako decentne zakončiť a posunúť sa ďalej.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore