Assasins Creed

Ktore ste hrali


  • Celkový počet hlasujúcich
    91
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Aj ja som si tie knihy chcel kúpiť ale Sillmarillion je že vraj dosť ťažké na čítanie a Nedokončené príbehy sú nedokončené :D Ale na Vianoce kúpim Pána Prsteňov všetky 3 a tým asi aj uzavriem Tolkiena.

No hlavne to stealth ma potešilo lebo v AC3 bolo nedokončené.
 

DeletedUser5708

Hosť
Neuzavrieš to tým. Dokúpiš aj Sillmarillion. Ja som prečítal knižiek a knižiek, že táto bude nič. Ale obsahovo to bude hej. :D
 

DeletedUser

Hosť
Po tom Hobbitovi som prečítal Svetová Vojna Z, Krstný otec a Ochranca teraz plánujem kúpiť hlavne Sicílčan, LOTR trilógiu a nejako ma zaujal aj Hraničiarov účeň a to napriek tomu že je to fantasy literatúra pre deti :D. Čakám kým preložia Robocalypse a čakám aj na dotlač Metro 2033. Ako vidíš, žánrovo dosť skáčem ale čo už so mnou :D

A nebudme za OT. Takže k tej recenzii. Bod - Města jsou v Black Flag mnohem lepší než v případě AC3. Nebolo určite ťažké zvládnuť pretože v AC3 boli mestá príšerné.
 

DeletedUser5708

Hosť
Prečítaj si Húrinove deti od Tolkiena. Potom zažiješ to pravé orechové.
K tým mestám, dúfam že ich bude aj viac.
 

DeletedUser

Hosť
O Húrinových deťoch som počul aj to som kedysi chcel čítať. Chcel som poznať celú mytológiu Stredozeme a vedieť tieto príbehu ale upustil som od toho rýchlo. Totiž je nie som Tolienov fanúšik abysom čítal všetko od neho ja som len obyčajný čitateľ a ten má povinnosť prečítať si Pána Prsteňov :D

Mestá budú 3. Havana, Nassau a Kingston
 

DeletedUser5708

Hosť
No multiplayer od Broterhood nevylepšili nijako, bude to stále to isté, len nové charaktery a mapy...
Či?
 

DeletedUser

Hosť
Áno na xbox360 a PS 3 to už vyšlo ale na PC a nextgen konzoly až 21 november
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, pre PS a Xbox už to vyšlo.. Hrozné tie konzoly..
Pre PC až neskôr eh.
 

DeletedUser5708

Hosť
Muhahahahahhahahh. :D

No ale - asi si to teda objednám, ste pre? :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore