Assasins Creed

Ktore ste hrali


  • Celkový počet hlasujúcich
    91
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Opäť pokračujem v AC3 a chcel by som sa spýtať tri veci. Získal som všetkých assassinských rekrutov vo v DNA v sekcii oslobodenie NY a Boston mám ešte nesplnené misie kde mám tých assassinov ešte zdokonaliť či čo aby to boli plnohodnotný assassini, otázka znie ako?
Ďalej aby som sa stal členom loveckého spolku musím loviť aby som na ných zapôsobil, túto časť mám v DNA splnenú, a ďalšia časť v DNA je aby som splnil všetky lovecké misie z tohto spolku ale mne sa žiadne na mape nezobrazujú, prečo?
A posledná menej podstatná otázka je že ako odomknúť hacknutia animu? Mám odomknuté len to kde sa dá zmeniť ročné obdobie, ale na internete som videl že niekto mal viac hacknutí.
Vopred ďakujem
 

DeletedUser4623

Hosť
na prvú otázku ti viem odpovedať: normálne ich pošli do akcii a tam ti vždy vypíše keď si vyberáš tie misie čo dostaneš: kolko penazí a expov tvoji assasíni a vďaka tým expom ti rekruti budú postupne lvlovať

ja by som mal zase otázku: v AC II som teraz našiel pod vilou Auditore takú miestnost v ktorej je v za mrežou Altairove brnenie. A je to zamknuté nejakými symbolmi a sú tam sochy hašašínov či tak nejako to bolo po česky písané a že niečo na nich chýba, nevedel by mi niekto poradiť?



Post Scriptum: nevrátil som sa späť na forum iba potrebujem helfnúť ;)
 

DeletedUser6237

Hosť
musíš nazbierať pečate ktoré sú v hrobkách mal by si ich mať zobrazené na mape
 

DeletedUser

Hosť
Assassins Creed IV: Black Flag

E3 trailer:
[YOUTUBE]zFlsBAxPoOI[/YOUTUBE]

E3 gameplay:
[YOUTUBE]x6Yxjc4_CuU[/YOUTUBE]
 

Deleted User - 4

Hosť
Hrávate aj niekto multiplayer?

Teraz som chvíľku hral trošku multi v AC Revelations, je to sranda. Dotiahnem to asi na 50 (haha za sto rokov) a potom prejdem na AC3 multi.

Inak táto herná séria je stále lepšia a lepšia, od jedničky sú v každom novom diely vylepšené veci, moje poradie je asi takéto (od najlepšieho po najhoršie)

AC3 - AC2 - AC B - AC R - AC1

Revelations bolo slabšie ako Brotherhood, ale zachraňuje to ten multiplayer, ktorý si prebralo AC3

Graficky ale jednoznačne čím novší diel, tým lepšie.

Fakt som zvedavý na 4 :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Hrám, ale na PS3. Ak máš, tak si určite kúp, určite si zahráme. A najlepšie sú AC2 a AC Revelations.
AC3 je príbehovo najslabšie. Možností je tam trošku viac, ale slabota je nakupovanie vylepšenia a tak. Moje poradie je

AC2 - AC Revelations - AC Broterhood - AC3 - AC1.
 

Deleted User - 4

Hosť
Hrám, ale na PS3. Ak máš, tak si určite kúp, určite si zahráme. A najlepšie sú AC2 a AC Revelations.

Mám všetky zatiaľ, na Steame, na PC.

4 ale kúpim asi až keď bude dáka akcia, nekupujem za plnú cenu hry, to je drahé.

Keď si zoberieš, že od Ubisoftu vyjdú teraz 3 hry, ktoré si určite chcem zahrať - Watchdogs, Splinter Cell Blacklist a AC4, no a každá z nich stojí 50 eur, tak akože 150 eur nedám za to :eezmurk:
 

DeletedUser5708

Hosť
Ak budem mať lepší notebook (mám stále tú starú šunku), a ak budeš chcieť, dohodneme sa a niečo su zahráme. :)
Najlepšie asi Assassin's creed, alebo dáku stratégiu, čo chceš, zoženiem.
 

DeletedUser5708

Hosť
Tak dajaký počítač, len do toho sa moc nevyznám. Nevieš dajaký poradiť?
 

Deleted User - 4

Hosť
To záleží koľko peňazí chceš do toho dať, či ho chceš poskladať, alebo podobne..

Úplne stačí a ešte bude veľmi dlho stačiť napr. taký, ktorý má procesor od Intelu i7, takých 16 gb ramky, napr. Geforce 680 ako grafická to ti pôjde všetko na ultra detaily, jeden ssd disk na systém (najlepšie ešte stále win7) a takých 1 terra disk na hry alebo čo. Disk je najmenej, si dokúpiš, keď nie je miesto. Zvukovka ti stačí integrovaná. Monitor nejaký pekný širokoúhly hd led, od 22 - 27 palcov (viac fakt netreba). Nie je to ale lacné..
 

Deleted User - 4

Hosť
Veď to som ti dal príklad, čo by v ňom asi tak malo byť :)
Napr. takýto by stál do tých 1300 eur? neviem teraz

Alebo ak sa tým nechceš trápiť, tak si kúp ten notebook, ale na pc to mať vážne nikdy nebude, čo sa týka výkonu, myslím tie najlepšie hry na max. detaily.
 

DeletedUser5708

Hosť
Tak 1300 eurokorún neni až tak moc. Myslím nejaký link. :) Díky fakt. Kúpim nejaký, do toho dáke hry, a môžeme si zahrať. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore