Bitka o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Netrepte blbosti, vyhnal som vás všetkých a opevnil som sa hore!
 

DeletedUser5958

Hosť
po prečítaní všetkých vašich nekalých taktík som sa rozhodla, že pre každého z vás postavím jeden kopec aby ste sa toľko nehádali
a vôbec mi nevadí že až po dvoch rokoch po poslednom vašom príspevku :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Harry Potter sa vracia! :DD
Takže keďže náš Riva rozdelila, niet sa už prečo hádať, každý má vlastný kopec. :DD

PS: Na DK fóre už túto hru dohrali.
 

DeletedUser9352

Hosť
Som politik takže som vytvoril zákon ktorým som vám ukradol všetky kopce. ďalším zákonom som vytvoril cenzuru v krajine čím som zabil Harryho Pottera. :p :D :D A som na kopci
 

DeletedUser7779

Hosť
No lenže si zabudol, že Harry je kúzelník, čiže on zomrieť nemôže. :p Keďže nastalo nová doba, a politik (Fico :DD) kúpil všetkykpce, Harry sa ich vybral zachrániť, a podarilo sa mu to, použil kúzlo na peniaze a kúpil ich späť. A zase mal každý svoj vlastný kopec. :DD
 

DeletedUser9352

Hosť
No lenže si zabudol, že Harry je kúzelník, čiže on zomrieť nemôže. :p Keďže nastalo nová doba, a politik (Fico :DD) kúpil všetkykpce, Harry sa ich vybral zachrániť, a podarilo sa mu to, použil kúzlo na peniaze a kúpil ich späť. A zase mal každý svoj vlastný kopec. :DD

zabudol si vśak na to že keď prestali prehravat film HARRY POTTER TAK POTTER ZOMREL S NIM... :D :D
 

DeletedUser9352

Hosť
politik zavolal Chuck Norrisa, aby zabil Harryho a všetkých z jeho partie a odvtedy mu patria všetky kopce... :D lebo Chucka NORRISA sa všetci boja.. :D KOPEC JE MOJ.. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Lnže ty si si vybral politika, a nie Chucka, tak čo ho tu taháš? :DD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore