Bitka o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Hlavu som si prilepil sekundovým lepidlom takže máš smolu. Stále pretrvávam na kopci. Lebo som si postavil hradbu zo soplou a fekalíí a nato si treba kúpiť u obchodníka kotrý žije 500km od Kopca.
 

DeletedUser7779

Hosť
Stačila iba jedná slabá päsť do tvojej hradby a celá hradba sa rozpadlá, a potom som ti moju paličku trochu zapichol do krku ako vo filme, a odhodil som ťa z kopca.
 

DeletedUser

Hosť
A kedze si zabudol napisat ze kopec je tvoj tak prepada v prospech mna. A kopec je moj :--) :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
prišiel som a posekal som vas zlatou šablou:Kapitán Severu kopec je môj
 

DeletedUser7068

Hosť
prifičel som a namazal si máslo na chleba, kopec je můj. :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Povedal som Hermióne, nech sa o to postará, a tak keď si jedol chlieb tak ťa zhodila z kopca. Môj kopec. :D
 

DeletedUser6016

Hosť
Pokým tam vy bojujete o kopec, tak ja som ho dal Gašparovičovi zbúrať, dolina je moja.:(
title%20this%20land%20is%20mine.jpg
 

DeletedUser7779

Hosť
Lenže ja som presvedčil Gašparka, nech povolá svoju čatu politikov, a poprosil som ich, aby ten kopec znovu postavili do pôvodného stavu. Je to neuveriteľné, ale Harryho Pottera, teda mňa, poslúchli, a kopec bol postavený, a počas stavby kopca, z doliny Rada vyhodili dvaja silný chlapi, Fico kaliňák. :D
Môj kopec. :D
 

DeletedUser6016

Hosť
Ja som ich podplatil, kopec opäť zničili a teba spolu s ním. Dolina je moja :ninja:.
 

DeletedUser

Hosť
MR.BEAN.
kedže potter vytvoril kuzlo na uatomaticke opravenie kopca tak sa kopec opravil :D . mr.bean ide nahodou okolo kopca s kaviarom a všetci politici sa vrhly na kaviar ktory sa kotula daleko do doliny aj s politikmi. mr.bean si sadne na kopec a rozprestrie si piknik.

a vrch je moj :D
 

DeletedUser4623

Hosť
prišiel som spolu s armádou bojovníkov predkov (duchovia Slovanov) a kopec je môj postavil som naňom hrad a založil mesto ktoré sa volá Nitra
 

DeletedUser6016

Hosť
A ja som opil Svätopluka aby synom ukázal zle to s tymy prútmi. Kopec je môj.
 

DeletedUser4623

Hosť
lenže Svätopluk bol ešte malý chlapec takže neexistovali ani jeho synovia :p Navyše som varoval Slovanov pred podvodníkmi akými ste vy :p takže sú teraz ostražitý
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám ten veľprsteň (z pána prsteňov). Nasadil som si ho takže ma nikto nevidí. Zo zadu som prišiel ku všetkým a som vás podrezal. Kopec je Môj! :p :ninja:
 

DeletedUser4623

Hosť
lenže Slovania boli vlastne duchovia takže tvoj nôž minul ich krk, keĎ si to zistil rozbehol si sa na mňa s nádejou že som človek. Nemýlil si sa :D išiel si ma prebodnúť keĎ v tom král Rastislav ťa zo zadu prebodol :D kopec je stále môj
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore