Bitka o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7779

Hosť
Iba si tam prišla a nevymyslela si si postavičku, takže tam v podstate ani nie si. Môj kopec. :D
 

DeletedUser

Hosť
no tak teda som Grecka bohyna,

prisla som, videla som, hodila som do teba blesk, zvitazila som a kopec je moj.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ako sme tak padali z kopca zrazu sme ucítili že už nepadáme že ležíme akoby na oblaku, lenže to nebol oblak, to bolo neviditeľné vznášadlo, ktoré pomocou kúzla vyčarovala naša dobrá kamarátka Hermióna. Takže Hermióna nás zachránila pred ničivým pádom, a my traja, sme za vybrali na vrchol kopca. Tam bola grécka bohyňa (čiže Hebi).
"Bolémio perfekto", ozvalo sa kúzlo, ktoré ťa vyhodilo z kopca. Môj kopec. :D
 

DeletedUser

Hosť
Vyšiel som na kopec, dal som cowboyovi lízatko takže je môj :D
 

DeletedUser8961

Hosť
prišiel som ukázal som ti :p a ti si sa naštval a utiekol si
Kopec je môj
 

DeletedUser7779

Hosť
Nenápadne som zobral Johnymu jeho mačetu a odhodil som ho z kopca, nebolo to nič vážne len drobný škrabanec. Môj kopec. :D
 

DeletedUser

Hosť
Grecka bohyna, teda ja, som sa rozplakala pred vladcom bohov, Zeus sa nahneval a premenil na bieleho byka, vsetkych pozhadzoval svojimi rohami a kopec je moj. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Kúpil som si červenú zásteru postavil sa nakraj kopca a Zeus sa nechal zlákať zdžubal sa dole a rohom zachitil aj Hebibity. Moj kopec:D
 

DeletedUser8961

Hosť
velmi dobre
ale zabudol si na mna ....
A hlava je na zemi
Môj kopec :ninja:
 

DeletedUser7779

Hosť
Áno, na teba vždy niekto zabudne, dobre že už dávno nie si na kopci. Ja, Ron a Hermióna sme tam prišli s novými paličkami a všetci ste sa nás zľakli tak ste zdrhli z kopca. Môj kopec. :D
 

DeletedUser

Hosť
Prišiel som tam zo Separom ktorý vás prešiel Buldozérom a kopec je môj:D
 

DeletedUser

Hosť
ako som tak s Diom padala s kopca, obaja sme sa premenili na drave orli a leteli sme vam vsetkym vyskriabat oci, vy ste sa zlakli a usli ste na druhy kopec. Tento kopec je moj. :--)
 

DeletedUser

Hosť
Kedže som slepý od narodanie tak ste mi oči nevyškriabali ale po tej dobrej večeri čo som si tam spravil vás moj metánový plyn vás udusil :D Kopec je moj!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore