Boj o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4623

Hosť
po dlhom skúmani sa zistilo ze kopec nepatri mirkovi ale mne, odlovi a luukovi
pritiahli sme s celou nasou armadou postavili opevnenie a kopec je nas :D
 

DeletedUser2881

Hosť
Prišiel som na kopec prdol som si a všetci ste odišli :D kopec je môj
 

DeletedUser4172

Hosť
To má pravdu simon že je kopec náš... Já byl velitel a velitelství jsem svěřil simonovi... A dobře simon, strřit někomu něco do zadku:D
 

DeletedUser

Hosť
Keď som bol malý túto hru som hral ako škôlkar a ostatné si domyslite...ináč kopec je môj :D
 

DeletedUser4623

Hosť
Keď som bol malý túto hru som hral ako škôlkar a ostatné si domyslite...ináč kopec je môj :D

nie je tvoj..... nič si preto neurobi laby bol tvoj......
anaxronax ešte predtým ako si prišiel na náš kopec som zavolal na teba cigáňov ktorí ta zbili a okradli my sme to len dokoncili a je po tebe kopec je nas :D
 

DeletedUser

Hosť
Chlapci.. Nechápem o čo vám tu ide.. Dobre viete, že kopec patrí mne ;) (Možno aj niektorej výnimke, ale len možno :p) :D :D
 

DeletedUser

Hosť
postavil som okolo kopca nezničiteľnú bariéru a odstrelil som vás a kopec bude navžedy môj:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ste trápny ;).. Ešte stále neviete pochopiť, že patrí mne? :D.. A ja som jediný ktorý ako vždy prežil, zničil tú tvoju "nezničiteľnú bariérku" a kopec je samozrejme navždy môj.. :)
Dobro vždy víťazí!..

(už tu ani písať nemusíte - vyhral som :D)
 

DeletedUser8558

Hosť
všetkych som vás postrieľal:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:Lovec:Lovec:pif paf:pif paf

A tak kopec je moj :p :p :p :p
 

DeletedUser4623

Hosť
všetkych som vás postrieľal:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:Lovec:Lovec:pif paf:pif paf

A tak kopec je moj :p :p :p :p

omg, nechápeš že on už vyhral? a mimochodm adrew co keby sme sa dohodli? Kopec odjakživa patril mne, luukovi a oldovi- 3 krali kopca nechceš sa k nám pridat? :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Ako prvému a mi podarilo zrušiť víťazstvo a na kopec som hodil atomovú bombu a kopec je v lufte... lock témy
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore