Boj o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6016

Hosť
prisla sehrezada, rozplakala chucka norrisa a jeho slzy zaplavili kopec ja jediny som mal cln :DKOPEC JE MOJ!!!!
 

DeletedUser4623

Hosť
prisla sehrezada, rozplakala chucka norrisa a jeho slzy zaplavili kopec ja jediny som mal cln :DKOPEC JE MOJ!!!!

ja Tatárobijec som zabil jej predkov. Šeherezáda sa nikdy nenarodila a neplakala:D:D rado sa mlčky prizerá ako mu privezujeme velky šuter o nohu a hodili sme ho do hlbokého jazera:D:D
 

DeletedUser6016

Hosť
šuter bol mozno velky no makky a tak som ho rozpucil a vyplaval na hladinu vytiahol som vodotesny fotak s bleskom a sfotil som ta.blesk ta oslepil a ty si......spadol do jazera?kopec je moj:sibko:
 

DeletedUser4623

Hosť
šuter bol mozno velky no makky a tak som ho rozpucil a vyplaval na hladinu vytiahol som vodotesny fotak s bleskom a sfotil som ta.blesk ta oslepil a ty si......spadol do jazera?kopec je moj:sibko:

no možno mna fotak oslepil ale ja poznám čary mocnejšíe než celý vesmír. Vdaka nim som sa vody nedotkol a teba som začaroval tak aby sui nikdy neutiekol z väzenia ktoré som postavil na dno hlbokeho jazera. Neda sa odtial uniknut a kebze aj utecies nedostanes sa hore lebo sa utopis
 

DeletedUser6016

Hosť
prisiel moj 9620349864132148945121000000665026320642646 rocny dedo a oslobodil ma a daj ma na kopec.KOPEC JE MOJ
 

DeletedUser

Hosť
nedobyl lebo 2. kpec obranovali spojený vladcovia: Ja Tatarobijec Knieža z Thunu a Král Albionu , dalej knieza luuka, Král OLd a král scuderia a kazdý ma okolo 500 000

Ja ich mám viac ale nechcelo sa mi tam dávať tak veľa vojakov :--)



keď som ich všetkých vypísal napísalo mi:You have included 2496 images in your message. You are limited to using 50 images so please go back and correct the problem and then continue again. :D
 

DeletedUser4172

Hosť
Všechny vás zmlátila moje armáda. NAŠE KOPCE JSOU POD SILOVIM POLEM A TAK JE NEMŮŽETE DOBÝT ANI ZNÍČIT! A kopec je furt náš (Můj, Simone, scuderia a Olda)
 

DeletedUser

Hosť
Ja ako prvý a hlavný vlastník kopca končím s funkciou vládnutia. Nabalil som sa z platení daní a teraz si dávam pracovné voľno :) Funkciu riadenia mesta preberá zvyšok rady :)
Majte sa, nájdete ma v najznámejších turistických destináciách :D
 

DeletedUser4623

Hosť
Ja ako prvý a hlavný vlastník kopca končím s funkciou vládnutia. Nabalil som sa z platení daní a teraz si dávam pracovné voľno :) Funkciu riadenia mesta preberá zvyšok rady :)
Majte sa, nájdete ma v najznámejších turistických destináciách :D

:D ok takže zatial je to len na luukovi, mne a oldovi :D:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore