Boj o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4623

Hosť
scuderia, old a luuka tu je naša nová hymna: Vláda spadla vláda spadla, ktože nám ju postaví, Radičová to nezvládne a Sulík to nespraví ... Zavoláme Pána Fica, ten má veľkú papuľu, nakričí na Radičovú a tá padne na hubu :D :D :D:D
 

DeletedUser

Hosť
Vláda spadla vláda spadla, ktože nám ju postaví, Radičová to nezvládne a Sulík to nespraví ... Zavoláme Pána Fica, ten má veľkú papuľu, nakričí na Radičovú a tá padne na hubu

sa mi to veľmi páči :D
 

DeletedUser4172

Hosť
Když já se o lid starám, stejně žadný lid nemáme :D Já si v pohodě žiju na mojim 2. kopci :D
 

DeletedUser

Hosť
Revolúcie a vzbury nevznikajú, každý je spokojný a vládcovia tiež :D
 

DeletedUser

Hosť
A ja som dobil 2. kopec s mojou rodinou :D ::Kapitán Severu
:Kapitán Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu

a...

:Oslík :D:D:D:D:D
 

DeletedUser4623

Hosť
A ja som dobil 2. kopec s mojou rodinou :D ::Kapitán Severu
:Kapitán Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu:Vojak Severu

a...

:Oslík :D:D:D:D:D
nedobyl lebo 2. kpec obranovali spojený vladcovia: Ja Tatarobijec Knieža z Thunu a Král Albionu , dalej knieza luuka, Král OLd a král scuderia a kazdý ma okolo 500 000
 

DeletedUser7176

Hosť
A ja som sa nahneval nasadol som na lietadlo zhodil som bombu a zničil som všetky kopce a bolo :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore